» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Waga - Waga

Waga i WagaOsoby spod znaku Wagi są zdolne, konsekwentne, otwarte, ale bywają czasem również niezdecydowane. Zdarza się tak, że nie są pewne czegoś i się wahają. Wolałby, aby trudną decyzję podjął ktoś jej bliski, któremu ufa. Oczywiście nie zdarza się to zbyt często. Związek dwóch Wag może mieć świetną przyszłość, ponieważ będą się rozumiały jak nikt inny. Doskonale będą wiedziały czego chcą, a czego nie, gdyż ich charaktery będą do siebie zbliżone. Obaj należą do osób bardzo wiernych i odpowiedzialnych, dzięki czemu ich związek może przetrwać naprawdę wszystko. Potrafią mądrze dokonywać trafnych wyborów, co będzie miało pozytywne skutki w przyszłości. Zazwyczaj nie popadają w kłótnie, gdyż zawsze starają się dojść do porozumienia.

Warto wiedzieć, że osoby takie wręcz nienawidzą się kłócić, dlatego też jest to kolejny pozytyw dla takiego związku. Bywa czasem tak, że jeden partner ulega drugiemu, chociaż najczęściej nie ma tutaj mowy o żadnej manipulacji. Taka postawa jest wręcz idealna dla obojga partnerów, ponieważ żaden z nich nie zdominuje tego związku, przez co zarówno ona jak i on będą czuli, że są potrzebni i kochani.

Wagi nie próbują się wywyższać, dlatego w związku jeśli zaistnieje taka konieczność dominuje osoba z uwagi na okoliczności. Mimo swego niezdecydowania osoby spod tego znaku potrafią podejmować nawet te najtrudniejsze dla nich decyzje. Potrzebują na to jednak czasu, aby wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ nie lubią działać pod presją czasu i na szybko. Preferują również wygodny i lekki tryb życia, chociaż odpowiedzialnie i terminowo podchodzą do wszelkich zadań. Zawsze starają się wykonać dane czynności na czas i w takiej kolejności, jak sobie zaplanowały. Partnerzy nie tolerują w żaden sposób zdrady i fałszywości, ponieważ wierność i szczerość w związku są dla nich zdecydowanie najważniejsze.

Podsumowując, jeżeli Wagi stworzą związek małżeński, to będzie on bardzo silny, wierny i szczęśliwy.

Twój związek partnerski to Waga i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.4 6 (głosów: 50)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (4 Października 2018, godz. 19:09)

  Jesteśmy w związku 4 lata, burzliwe 4 lata. Jako kobieta waga często wybucham (jak włoszka), a on waga ucieka od pretensji (umotywowane;D ). Ale miłość miedzy nami jest OGROMNA! Myślę ze dużym + są wspólne pasje, zainteresowania. Czasem mam ochotę go udusić, ale szybko mi przechodzi i marze aby się przytulic;)
 • ~gaja (23 Marca 2017, godz. 13:36)

  jesteśmy w związku 32 lata mamy troje dorosłych dzieci, 2 wnuków i nadal jesteśmy bardzo w sobie zakochani
 • ~just (20 Stycznia 2016, godz. 15:43)

  prawda!!
 • ~Mar (14 Lipca 2015, godz. 22:59)

  Święta prawda Asiu:*
 • ~Helena (26 Grudnia 2012, godz. 10:05)

  Jesteśmy w takim związku już dwa lata i całkiem nieźle się między nami układa. Mój partner to osoba odpowiedzialna, ciepła i opiekuńcza. Bardzo dobrze się rozumiemy wzajemnie. W przyszłości marzy mi się udana rodzina :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl