» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Waga - Strzelec

Waga i StrzelecStrzelce z natury są ludźmi przyjacielskimi i bystrymi, tak więc mogą osiągać duże sukcesy. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo lubią przygody, tak więc spokojna Waga nie będzie się z nim nudziła. To może być bardzo optymistyczny związek, ale w dużej mierze jego powodzenie zależy od Wagi. Ludzie, którzy urodzili się pod tym znakiem zodiaku są przeważnie zdolne, ale bywają również niezdecydowane, co powodować może w związku czasem kłótnie. To właśnie osoba z tego znaku zaprowadzi tutaj porządek i harmonię, bo te wartości są dla niej bardzo ważne. Ludzie tacy są także konsekwentni w swoich działaniach, przez co mogą osiągać swoje cele, co jest w takim związku wręcz niezbędne. Jeżeli chodzi o Strzelców, to wpłyną bardzo pozytywnie na Wagę, ponieważ to prawdziwi optymiści oraz indywidualiści. Potrafią pocieszyć i rozweselić swego partnera nawet w najtrudniejszych dla niego chwilach. Wielokrotnie sami potrafią załatwiać trudne sprawy, dlatego rzadko będą angażować w to Wagę. Można zatem stwierdzić, że to właśnie osoby spod tego znaku zodiaku najczęściej będą w takim związku rozwiązywać wszelkie trudności, gdyż są silniejsze psychicznie. Nieraz ma to swoje dobre strony, ale czasem może się zdarzyć, że Waga poczuje, że jej zdanie nie jest brane pod uwagę. Osoby te są bardzo wrażliwe, tak więc łatwo można je zranić.

Strzelce powinny zatem wiedzieć i pamiętać, że trzeba liczyć się ze zdaniem swego partnera i wspierać go. Mimo swej racji warto czasem ulec i dać się wykazać pomysłowej Wadze. W takiej sytuacji będzie ona zadowolona i szczęśliwa, że liczysz się z nią i z jej zdaniem. Jednak warto dodać, że mimo innych charakterów zawsze uda im się znaleźć jakieś porozumienie i wspólny język. W związku osób spod tych znaków zodiaku rzadko zachodzą kłótnie i sprzeczki, co jest dość istotne. Strzelcy starają się wprowadzić wiele nowości i przygód, przez co partnerzy z pewnością nie będą się nudzić.

Ogólnie stwierdzić można, że związek Strzelca z Wagą może być naprawdę długi, szczęśliwy i udany.

Twój związek partnerski to Waga i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.29 6 (głosów: 54)
Najnowsze komentarze (12):
 • ~Claudik (30 Grudnia 2018, godz. 18:17)

  To prawda. Strzelec jak nikt inny potrafi zadbać o swoją Wagę. Pociesza i wspiera ją w sprawach dla niej trudnych. Jest wyrozumiały dla Wagi, nie naśmiewa się z niej dlatego szybko zdobywa u niej zainteresowanie. Jest pomocny i stanowczy w podejmowaniu decyzji jednak w sprawach ważnych dotyczących ich obojga pyta o zdanie Wagi. Waga czuje więcej, jest bardziej emocjonalna i wylewna niż Strzelec dlatego ciągle poszukuje atencji - jeśli jej nie dostaje, są kłótnie ale niezbyt poważne. Waga chce być taka jak Strzelec i pokonuje swoje słabości. Generalnie jest to bardzo udany związek, na lata.
 • ~izz (3 Października 2018, godz. 13:03)

  Ja niezdecydowana Waga, ale on jeszcze bardziej co doprowadza mnie do szału. Konsekwencja w dążeniu do jego celów tak ,ale wspólne już go nie interesują. Nie pomaga i swoje sprawy zwala na głowę. To ja dbam o rozrywkę, wspieram i pocieszam , a on tylko w sytuacjach bardzo poważnych gdy sprawy stoją na ostrzu noża.
 • ~Seba I Anastazja (24 Czerwca 2018, godz. 16:19)

  Idealny:)))
 • ~Gość (10 Czerwca 2018, godz. 23:26)

  Jestem hybrydą strzelca i skorpiona i powiem Wam, że jest niesamowicie :)
 • ~on 25 (11 Grudnia 2017, godz. 21:00)

  Witam wszystko się zgadza np u mnie ja waga cholernie niezdecydowany z wszytkim nawet z uczuciami pracą karierą itd .Partnerka strzelec wspiera pociesza itd... Także cała prawda
 • ~strzelec (6 Sierpnia 2017, godz. 19:43)

  Zgadza się brak kłótni i niezdecydowanie pana wagi. Po 10 latach to niezdecydowanie wykończyło związek.
 • ~<3 (30 Maja 2017, godz. 13:33)

  Nigdy nie byłam w szczęśliwszym zwiazku
 • ~Ewka (18 Marca 2017, godz. 10:05)

  U nas się nie zgadza co do stworzenia rozrywek przez pana strzelca jest nie rozmowny uparty jak by nie był strzelcem zamknięty oraz nie chce dbać o ognisko domowe. A ja waga jestem rozrywkowa i nie umiem usiedzieć w miejscu. Ja muszę zadbać o dom ( nawet o wszystkie męskie sprawy domowe typu naprawy i obsługa domu). Czytając to zastanawiam się czy ja jestem waga o on strzelcem
 • ~Leiko (6 Sierpnia 2013, godz. 16:49)

  Sprawdza się to chyba tylko w kombinacji Pani Waga-Pan Strzelec, gdzie Pani Waga jest nieporadna, delikatna kobietka która zajmuje się tylko sobą, swoim wyglądem i domu.. 

  Po prostu gdy Pani Waga wygląda i poświęca czas na przyjemności, natomiast Pan Strzelec jest męski, zarabia na dom i zonę i stara się jej dogodzić, stwarza rozrywkę itp.

  Związek w odwrotnej kombinacji Pani Strzelec - Pan Waga raczej jest ciężki, a Pani Strzelec czuje jakby na jej barkach wszystko spoczywało, włącznie z podbudowaniem i zdobywaniem niepewnego siebie Pana Wagę.
   
 • ~Teresa (9 Lipca 2013, godz. 20:39)

  A ja Pani Waga wspaniale się czuję w roli partnerki strzelca. Istotnie nie ma kłótni, ale wiele rozmów, dyskusji, przekomarzania. Ja błyskam pomysłami, a mój strzelec doskonale stara się je realizować. Mam też możliwość realizować się jako doradca w kwestiach ubioru, wystroju mieszkania, a to dla mnie ważne. Ponad to bardzo zbliżony poziom intelektualny:) Idealnie
   
 • ~Kasia (24 Lutego 2013, godz. 18:30)

  Faktycznie mało kłótni, jest przyjemnie i łatwo dojść do porozumienia. Związek raczej spokojny...
  I byłoby ok gdyby nie to że w tym związku to raczej ja robię za faceta. Dla kobiet silnych, bo pan waga jest trochę jak mały nieporadny chłopiec i z chęcią wszystkie problemy przekaże w ręce partnerki.
 • ~Anita (15 Listopad 2012, godz. 0:02)

  Mamy bardzo dobre relacje!
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl