» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Waga - Ryby

Waga i RybyRyby należą do osób bardzo wrażliwych i delikatnych. Wierzą w prawdziwą i romantyczną miłość, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w szczerym związku. Jeśli się zakochają, to już na zawsze i będą dbały o swojego partnera. Potrzebują sporej ilości ciepła i troski ze strony Wagi, gdyż bez tego mogą się poczuć zaniedbywane, co może niekorzystanie wpłynąć na relacje między partnerami. Jeżeli natomiast chodzi o Wagę, to bardzo jest to bardzo odpowiedzialna i troskliwa osoba. Stara się dbać o osobę, którą kocha i chce dla niej jak najlepiej. Tak więc na pewno ten związek będzie się opierał na wzajemnej trosce i zaufaniu, co jest oczywiście niezwykle ważne w tak poważniej relacji. Osoby spod znaku Wagi na pewno pomogą w zbudowaniu harmonii i przyjemnej atmosfery. Ludzie tacy cenią sobie spokój i szczerość, dlatego też mogą dużo wnieść do związku. Ludzie tacy zawsze starają się dojść do porozumienia z drugą stroną drogą rozmów i dyplomacji. Nie lubią kłótni, tak więc ciężko jest je wyprowadzić z równowagi. Wielokrotnie pobudzi też swojego partnera do większej pracy, ponieważ ma zdolności skutecznego przekonywania. Ryby z kolei często żyją w swoim własnym świecie, które zwykle myślami są na innej planecie. Pragną zrealizować swoje marzenia, które nie zawsze są osiągalne. Mają również wysoko rozwiniętą intuicję, dlatego to właśnie one będą się cieszyć trafnymi decyzjami w związku.

Można zatem stwierdzić, że osoby spod takich znaków zodiaku, które będą w związku, będą się wzajemnie uzupełniać, dzięki czemu taki związek ma szansę być na zawsze. Jeżeli osoba spod znaku Ryby będzie wyrozumiała i uczciwa, to z pewnością razem mają ogromną szansę na zbudowanie licznej i trwałej rodziny, w której zagości prawdziwe i mocne uczucie. Jednak jeśli chodzi o takie osoby, to uczciwości, szczerości i miłości w takich relacjach na pewno nie zabraknie, więc można być spokojnym co do przyszłości związku Ryb z Wagą, gdyż będzie on trwały, szczęśliwy i jak najbardziej udany.

Twój związek partnerski to Waga i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.62 6 (głosów: 96)
Najnowsze komentarze (12):
 • ~Marek (17 Marca 2021, godz. 19:11)

  Moja żona to ryba, ja waga. Jesteśmy małżeństwem od 2014r. Ona jest pracowita. Gotować nie potrafi. Czuje się kochany i wiem, że jest wierna i lojalna. Jest troskliwa o mnie i dzieci. Kocham ją.
 • ~BEATA (29 Sierpnia 2017, godz. 18:05)

  Mój mąż jest rybą a ja waga. Zawsze byłam osobą emocjonalną i potrzebującą rodzinnego ciepła. Mój mąż natomiast w złości potrafi być wulgarny, często chodzi na fochu i zawsze ma pretensje a do tego teraz dowiedziałam sie ze ogłasza sie na portalach erotycznych od kilku lat. Teraz przeprasza i sie stara jednocześnie wszystkiego się wspierając. Ale kilka lat sobie pobzykal. Rozwiodlam sie Ale winę zwala na mnie ze rozwalilam rodzin. Nie wiazcie się z rybami, nigdy nie poczujecie sie dowartosciowane.
   
 • ~paulinaryba (9 Sierpnia 2017, godz. 21:50)

  ja ryba nie lubie sprzątać, on waga ciągle sprząta
   
 • ~Iwona (20 Kwietnia 2017, godz. 13:46)

  Jestem Ryba! Mój partner to Waga, jesteśmy razem od 4 lat. Jest cudowny, bardzo troskliwy, nie mogę narzekać na brak zainteresowania z jego strony! Rozumiemy się bez słów! Jeżeli dalej tak będzie to nie mam co narzekać! Mam nadzieje, że on tak samo jak ja jest zadowolony z naszego związku!
   
 • ~PaniRybka (16 Marca 2017, godz. 1:44)

  Jestem rybą a pan waga...Totalnie się nie dogaduje od paru dni.. Kłótnie się nawarstwiają, ja jedno powiem on drugie rozumie. . totalnie nie te fale, mamy mało wspólnych zainteresowań, typ mściwego faceta i trochę władczego. Jestem z nim 1,5h i mam dość nigdy przez nikogo tyle łez nie wylałam.. Czas niebawem skończyć tą farsę, a miało byc pięknie. . Czar prysł po 6 miesiącach związku i pojawiających się co nuż nowych rozczarowań od strony pana wagi.
   
 • ~karin (13 Lutego 2014, godz. 6:19)

  Jestem wagą i mam identycznie jak Emis, tyle że związek niestety dłuższy. Z rybami nie wychodzi. Ale widocznie skoro w znaku ryb pływają dwie (i każda w inną stronę ) to moze i typy ryb są dwa, bo np. moja mama też jest wagą a tata to ryby, w przeciągu 30 lat małżeństwa pokłócili się dwa (!) razy i są bardzo zgodni.
 • ~Miiisiaczek (4 Lipca 2013, godz. 20:27)

  Jestem wagą, mój partner to ryby. Na nasz związek narzekać nie mogę, jesteśmy ze sobą od ponad trzech lat, jeśli już się pokłócimy to raz na kilka miesięcy :P
 • ~Emis (17 Maja 2013, godz. 16:37)

  Jestem typową Wagą 28, mój chłopak Rybą. Spotykamy się od 3 miesięcy i już drugi raz nim zerwałam. Ma mnóstwo cech pozytywnych, kochany mężczyzna, ale brakuje mi miedzy nami kontaktu intelektualnego.. Poza tym on raczej domownik, domowy obiadek i TV, ja lubię odmiennie spędzać czas, zrobić coś nowego, szalonego. Kłótnie nam nawet nie wychodzą: ja mówię o jednym ,on rozumie drugie - dwa różne mijające się kanały komunikacyjne! Każdy upiera się przy swoich racjach. Och długo mogłabym pisać, to już mój drugi taki przypadek z Rybkami.
   
 • ~ja (9 Maja 2013, godz. 1:32)

  Jestem wagą, mój partner rybą. Zrobił mi dziecko i się wypiera. To osoba bez uczuć, mściwa.
   
 • ~Kaja (2 Kwietnia 2013, godz. 21:38)

  Co do Pana wagi mogę wiele powiedzieć. To osoby żyjące w swoim świecie. Zachwiane emocjonalnie! Krok do przodu 10 w tył.... Ja jestem ryba i też do mnie nic nie pasuje... Jeszcze nigdy żaden horoskop nie opisał tak naprawdę sytuacji partnerskiej tych znaków do końca...
  Moja waga To typowy marzyciel bajkopisarz itd.
   
 • ~Nieznajoma :) (9 Lutego 2013, godz. 21:39)

  Jestem również Wagą i mój mężczyzna, to typowa Rybeczka ! Jest troskliwy, czuły, opiekuńczy i daje z siebie ile tylko może ! Jest naprawdę bardzo kochany i nie mogę narzekać na Niego wcale ! No ... Jedyną taką małą wadą jest przesadna zazdrość, ale z czasem się przyzwyczaiłam ... Bez zazdrości, nie ma miłości ! :-)
  PS. I nie wierzę w to, co piszą w innych horoskopach, że związek nie ma szans na przetrwanie ... Z Nim jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem !
   
 • ~Renia (7 Lutego 2013, godz. 11:32)

  Jestem Wagą, a mój partner Rybką. Razem tworzymy bardzo ciepły i udany związek już od 8 lat. Mój partner to osoba niezwykle romantyczna, delikatna i czuła. Spędzamy ze sobą wiele czasu i mamy nadzieję, że nasz związek będzie trwał w szczęściu przez wiele lat. Póki co mogę polecić tą kombinację znaków zodiaku :)
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl