» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Waga - Koziorożec

Horoskop partnerski: Waga - Koziorożec

Waga i KoziorożecRazem należą do osób, które wykazują się nieprzeciętną wiedzą i ambicją. To osoby zdyscyplinowane, które potrafią zachować umiar w wielu sprawach. Zazwyczaj nie działają pod wpływem emocji, dlatego wszystko muszą sobie uważnie przemyśleć. Niemal zawsze decyzje jakie wspólnie podejmują w swoim związku są pomyślne i trafne, jeżeli wychodzą one z obustronnej współpracy. Czasem przed zrobieniem czegoś ważnego dają sobie więcej czasu, aby dokładnie to przemyśleć. Taki związek jest budowany na prawdziwej miłości, w którym obie osoby razem darzą siebie szczególnym uczuciem. Najbardziej widoczne bywają Koziorożce, które często będą wywyższać się w tym związku.

Obecność Wagi pomoże zachować pewną równowagę i stabilność w życiu. Będzie bardziej otwarta i rozmowna. To ona chyba najczęściej będzie tą osobą, która ustąpi i przyzna rację swojemu partnerowi głównie po to, aby nie doprowadzać do nieporozumień. Stoi przed nimi wielka szansa na stworzenie bardzo udanego związku.

Twój związek partnerski to Waga i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.71 6 (głosów: 75)
Najnowsze komentarze (10):
 • ~Justyna i Patryk (3 Lutego 2018, godz. 17:14)

  True
 • ~Waga (4 Lipca 2017, godz. 15:43)

  Ja jestem Wagą a mój mąż Koziorożcem. Jesteśmy razem od 13 lat a od ponad 3 małżeństwem. Niestety z Koziorożcem jest bardzo ciężko - nie myślałam, że aż tak...jest uparty, musi być na Jego bo jeśli nie to potrafi się obrazić i nie odzywać do mnie lub po prostu wyżywać się na mnie...nic mu nie pasuje w mojej rodzinie, we mnie - ja jestem bardzo rodzinna, chciałabym mieć dziecko - on wręcz przeciwnie - nie znosi spotkań rodzinnych, najlepiej być w domu i nie wychodzić z niego - jest wygodny i opryskliwy. Udaje do mojej rodziny miłego a potem na mnie się w domu wyżywa i wyzywa moją rodzinę i mnie...przy innych to wręcz anioł, kobiety zazdroszczą takiego męża...jednak pozory mylą. Zastanówcie się pięć razy zanim zwiążecie się z Koziorożcem drogie Wagi...
 • ~anka (26 Stycznia 2017, godz. 17:54)

  jestem z panem wagą od 10 lat. On dominuje w związku. Nie lubi dzieci, kocha swoją prace i jej się poświęca.
 • ~basia (15 Września 2016, godz. 9:00)

  Ja Waga, on Koziorożec - jesteśmy w związku od 40 lat, mamy troje dzieci. To bardzo trudny związek i smutny: w pełnym tego słowa znaczeniu. Dla mnie to niewiarygodne , że przetrwaliśmy... dorobiliśmy się nawet pięknego domu z ogrodem, finansowo idzie nieźle, wyjechaliśmy z polski 30 lat temu. Mój Koziorożec na początku czuły i kochający mąż wydawał się bardzo odpowiedzialny, poważny. To tylko pozory, w rezultacie ranił moje uczucia, owszem pracowity najlepiej od rana do wieczora coś robi by nie musiał już zajmować się tym co najważniejsze dla mnie było. Stworzenie domu , by wszyscy (zwłaszcza dzieci) czuli się bezpiecznie, ufali sobie i czuli ciepło, by nauczyli się rozwiązywać wspólnie problemy. Mój mąż uciekał od tego wszystkiego, przy tym jest cholerykiem i nie umie lub jak mówi nie ma siły i czasu by pogadać spokojnie, a jak go już zmuszę do rozmowy to albo kłótnia albo monolog... żadna rozmowa nie dała rezultatu. Do mnie mówi, że mnie kocha , ale już taki jest. Ale do moich koleżanek ożywia się nagle i ja czuje, że brakuje mu czegoś ze mną , ze czeka na miłość. Woli pornografie niż mnie. Nie umie się do niczego przyznać. E tam... Waga jak najdalej od Koziorożca, bo bodzie swoimi rogami w najmniej oczekiwanym momencie i ma talent do psucia fajnej atmosfery w domu , a potem usuwa się w cień i udaje niewiniątko.
   
 • ~Agnieszka (5 Lipca 2016, godz. 12:26)

  Trochę racji jest w tym horoskopie . Ale Ja jako waga dużo uczuć trzymam w sobie . Nie należę do osób które rozmawiają o sobie. Owszem do kobiet jestem wylewna ale to wiadomo . W życiu z koziorożcem bywa różnie. Dużo odpuszczam co jest złe. Koziorożec słabo okazuje uczucia co wagę wkurza
 • ~Pani Koziorożec (6 Lutego 2015, godz. 22:59)

  Jestem kobietą Koziorożcem. Z Wagą: moim przyjacielem-mężem-partnerem-kochankiem przeżyłam 17 cudownych lat. Szliśmy razem, pod wiatr, trzymając się za ręce i wspierając. Miłość i przyjaźń były naszą siłą. Myślałam, że tak będzie do końca naszej drogi. Niestety, po 17 latach związek nasz się rozpada. Wagi są słabe psychiczne, w tym ich urok, bo są delikatne i uczuciowe dla partnera, ale w tym i pułapka. Mój ukochany nie może sobie poradzić z tym, że czas mija, że bliscy umierają, że ja inaczej niż on, przechodzę żałobę. Koziorożce zamykają się wtedy w sobie, ból jest głęboko, a one z podniesioną i niewzruszoną twarzą prą dalej. Ta różnica w sytuacjach ostatecznych stała się powodem niechęci mojego męża do mnie. Ciężko mi to zrozumieć, ale też nie chcę za życia kłaść się do grobu, jak tego chce Waga. Zawsze będę go kochać i pamiętać każdą chwilę, spędzoną razem. Myślę, że uda nam się zachować przyjaźń. Warto było przeżyć prawdziwą miłość.
 • malakobietka (6 Grudnia 2014, godz. 7:00)

  Jestem koziorożcem,o d roku jestem z waga. Co, do ogólnego charakteru wagi,nie mam zastrzeżeń, w związku, przoduje zawsze musi postawic na swoim,nie lubi kompromisów, nie uzywa slowa przepraszam, jesli popełni błąd, lub skrzywdzi nie okazuje skruchy twierdzac ze przeciez uprzedził jaki jest. Nie dąży do pojednania ciagle rozpamietuje przeszlosc,jest nie zdecydowany, zaborczy, zazdrosny,dominjacy. Ciągle mu ustepuje, przytakuje do swietej zgody,tak jak na poczatku pomógł mi sie otworzyc (z reguły jetem cicha i niesmiała), tak teraz zamkykam sie coraz bardziej. tracimy kontakt, ze soba. Jestem juz swiadoma tego ze koniec jest bliski
   
 • ~Koleś (18 Stycznia 2014, godz. 9:34)

  Jestem wagą, ciężko rozmawia mi się z moją drugą połówką, jest bardzo zamknięta. Nie potrafi rozmawiać o uczuciach, zresztą ja też :) Jednak co do jej intencji nie mam żadnej pewności. Jeśli Wam się ułożyło i jest super, to może i nam się uda :)
 • ~malenka (30 Sierpnia 2013, godz. 19:08)

  Jak na razie to jesteśmy z moim partnerem na etapie docierania się i rzeczywiście wszystko się zgadza on próbuje dominować i mnie ustawiać to ja jestem ta co ustępuje i przytakuje dla świętego spokoju :) ciężko nam się ze sobą rozmawia nie możemy jak na razie znaleźć wspólnego języka ale staram się uczyć jego języka myślę ze z czasem uda nam się stworzyć udany związek :- ) pozdrawiam wszystkich
 • ~Jola (8 Kwietnia 2013, godz. 14:58)

  Czytam i jakbym widziała swoje małżeństwo. Rozumiemy się bez słów, a na początku nie było łatwo bo dzielił nas problem językowy, ale nauczyłam się językowy w którym mówi Mąż. Nie przeszkadza mu, że dominuję w związku lubi to, że mam wszystko pod kontrolą.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl