» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Strzelec - Strzelec

Horoskop partnerski: Strzelec - Strzelec

Strzelec i StrzelecJeśli chodzi o Strzelców, to są one bardzo przyjacielskie i emocjonalne. Niestety bywają również leniwe, co nie zawsze pozytywnie wpływa na ich życie osobiste i zawodowe. Osoby spod tego znaku zodiaku są zdolne i bystre, dzięki czemu nie jest ich łatwo oszukać, co dobrze wpływa na ich życie codzienne. Można zatem stwierdzić, że dobrze sprawdzą się jako partnerzy.

Ogólnie stwierdzając Strzelcy należą do indywidualistów, dlatego też nie łatwo jest im ze sobą współpracować, jeżeli nie znajdą pewnego punktu, który połączy ich wspólne cele. Powinny zatem dużo ze sobą rozmawiać, rozważać wszelkie za i przeciw, a przede wszystkim muszą sobie mówić wszystko, co myślą. Dzięki takiemu postępowaniu będą wiedziały o sobie więcej i tym samym ich związek będzie bardziej udany. Warto dodać, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo wesołymi ludźmi, dlatego w ich związku nie zagości nuda i stagnacja. Są żądne wrażeń i pozytywnych emocji, ponieważ dzięki nim doświadczają mnóstwo miłych chwil i dostają zastrzyk ogromnej dawki dobrej energii, która popycha ich do działania.

Potrafią wiele razy zaskoczyć swojego partnera czymś pozytywnym, przez co rutyna w takim związku pojawia się bardzo rzadko. Razem kochają przygodę, dlatego często będą wyjeżdżać na wspólne i dalekie podróże. Potrafią być również niezwykle szczerzy i otwarci – nie skrywają tajemnic przed swoim partnerem, o wszystkim opowiada bez względu na to, czy jest to dobra, czy zła informacja. Nie zależy im również na dominacji, dlatego w zależności od sytuacji będzie dominował on lub ona. Zazwyczaj Strzelcy to pracowite osoby – czasem nawet sami starają się wykonać pracę przeznaczoną dla kilku osób. Uważają, że nikt tak dobrze i sumiennie nie wykona danego zadania jak właśnie one. Nie lubią natomiast, kiedy partner próbuje narzucić im swoje zdanie. Cenią sobie uczciwość, sprawiedliwość, wierność i szczerość w związku. Strzelcy mogą stworzyć ze sobą naprawdę udany związek, który może przetrwać wszystko.

Twój związek partnerski to Strzelec i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.76 6 (głosów: 25)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Mirek z Olsztyna (12 Października 2018, godz. 22:50)

  Ja strzelec i znałem bliżej 3 dziewczyny z tego znaku. Strzelec-Strzelec to porażka.
 • ~AGGIE (8 Października 2018, godz. 19:29)

  Jestem Łuczniczką i mój partner tez. Kochamy się i rozumiemy czasem bez słów. Nigdy w życiu nie zamienię swojego strzelca na innego, jest dla mnie wszystkim. Uczuciowosc, spontaniczność, otwartość, seks wszystko jest piekne. Duchowość... Jest ogień ❤️
 • ~Gość (4 Sierpnia 2018, godz. 0:50)

  Żona chce rozwodu
 • ~mirek (30 Maja 2016, godz. 22:19)

  Jestem po pierwszej randce. Wygląda tak jak byśmy się znali od zawsze.
 • ~kochana (18 Lutego 2015, godz. 17:50)

  Strzelec ze strzelcem to wybuchowa mieszanka ale jest szczerość wierność i odpowiedzialność a to najbardziej brakuje zwiazkom
 • ~Ania (3 Lutego 2013, godz. 10:48)

  Związek dwóch Strzelców bywa szalony i wybuchowy. Mimo wszystko jesteśmy ze sobą już 10 lat i dobrze się rozumiemy. Nie mniej jednak mamy dość silny temperament. Lubimy przygody i wyzwania. Raczej nie ma tutaj mowy o rutynie w związku.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl