» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Skorpion - Wodnik

Horoskop partnerski: Skorpion - Wodnik

Skorpion i WodnikOsoby urodzone pod znakiem Skorpiona bywają zwykle dość uparte i agresywne w swoich działaniach. Ich upór i konsekwentność pomaga im w życiu codziennym. Są one dość dociekliwe, dzięki czemu w pełni poznają drugą osobę. Ich cechą charakterystyczną jest silna psychika, dzięki której nie poddają się tak łatwo i często osiągają swoje cele. Jest to bardzo pozytywna postawa, szczególnie jeżeli ich partnerami są osoby o łagodnym charakterze i które są nieśmiałe.

Jeżeli chodzi o Wodnika, to są to osoby pomocne, uczciwe i wrażliwe. Cenią sobie swobodę, wolność i wierność w związku. Pragną prawdziwej miłości, która połączy ich z drugą, ukochaną osobą na zawsze. Od siebie dają bardzo dużo w związku i tego samego oczekują od swojego partnera. Osoby spod tego znaku zodiaku należą do takich, które zaprowadzą spokój i równowagę w związku. Potrafią rozpalić uczucie Skorpiona nawet, kiedy wydaje się być osobą odporną na wszelkie emocje, gdyż dzięki swojej wrażliwości potrafią rozgryźć nawet najbardziej oporną na uczucia osobę. Wodniki cenią również niezależność, dlatego mogą nie tolerować nadmiernej dominacji Skorpiona, jednak dzięki spokojnym rozmowom zawsze mogą dojść do porozumienia. Wykazują się również sporą kreatywnością i mądrością życiową. W ich związku nie zabraknie więc dobrej rozrywki i szczęśliwych chwil.

Jeśli chodzi o Skorpiony, to są one z kolei bardzo wnikliwe i dążą za wszelką cenę do odkrycia wszelkich tajemnic ze strony Wodnika. W pewnym sensie ma to swoje pozytywne strony, ponieważ dzięki temu osoba ta ma szansę na bardzo dobre poznanie swego partnera i tym samym wie co jest dla niej dobre, a co nie. Wywierają również silny nacisk na swojego partnera, z uwagi na silną osobowość. Ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że razem należą do osób, które potrafią osiągnąć wszelkie bogactwa w życiu.
Jeżeli nie będą się zbyt często kłócić, to istnieje wśród nich wysoka szansa na stabilny, udany i szczęśliwy związek.

Twój związek partnerski to Skorpion i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.65 6 (głosów: 89)
Najnowsze komentarze (22):
 • ~GTA (8 Listopad 2020, godz. 2:54)

  3rok jestem ja wodniczka ze skorpionem i jest to raczej połączenie dusz i ciała. Nie możemy się wciąż i wciąż sobą nacieszyć , bywa że się nie widzimy. Praca i takie tam, to nawet wtedy musimy chociaż na parę chwil zadzwonić by mieć pewność, że wszystko ok. Czekałam długo i jestem cierpliwa jak i on, ale gdy nadszedł w końcu moment, że zrozumieliśmy że nie potrafimy bez siebie żyć, w życiu jak w bajce, a życie erotyczne no sory nie opisze, bo to jeden albo i więcej gorących wulkanów 🙂👌
 • ~wodnik (1 Listopad 2020, godz. 12:43)

  Skorpionice są najlepsze hhihihi
 • ~Gość (24 Grudnia 2019, godz. 14:07)

  No niestety wodnik nie jest punktualny i ma wiele spraw w de i trochę pewnie wyolbrzymia, nie mięknie, psuje to co najlepsze po przemyśleniu. Żałuję wielu spraw, że skorpion jest konkretny i jak to mówią starsi kuj żelazo póki gorące bo to procentuje i wodnik jest domatorem domu.
 • ~Aga (10 Października 2019, godz. 0:30)

  To jest prawda co pisze w horoskopie ja jestem wodniczką.
 • ~Gość (2 Stycznia 2019, godz. 17:13)

  100 procent prawdy. Dopiero mój wodnik miał
  Na tyle dużo cierpliwości żeby przedrzeć się przez nieufność , zbudować relacje i dotrzeć do mojego serca. Nie mam łatwego charakteru i mój wodnik tez nie ale odp początku zachowywał się jakby dostał do mnie instrukcje obsługi! W końcu znalazłam osobę która jest aktywna spontaniczna i jest dla mnie wsparciem. Dla mnie dopasowanie idealne :) w maju ślub!
 • ~kalina (12 Lutego 2018, godz. 10:18)

  jestem dojrzalala skorpionica,ktora ceni sobie tak jak wodnik wolnosc,ale wodnik nigdy mi nie da tego, czego moja dusza pragnie, glebokiej duchowej milosci.mam wrazenie, ze on nie potrafi kochac i zyje bardziej na powierzchni. skorpiony musza poczuc to cos niezwyklego magicznego. Wodnik jest egoista, ktory tylko gada o sobie, nie ma w nim prawdziwego wspolczucia, wszystko jest u nich grane, bo tak naprawde maja wszystko w d...e.
   
 • ~Elizkasexi (19 Stycznia 2018, godz. 0:49)

  od 30lat jesteśmy razem...to szok...ale jednak prawda i dalej to trwa...ostatnio 1szy raz sam zrobił mi mąż Wodnik tort makowo-czekoladowy..pycha
 • ~Joanna (18 Stycznia 2018, godz. 14:17)

  ja wodnik on skorpion-dwie istoty z innych planet w trakcie rozwodu.Ja kocham ludzi takimi jakimi są on nienawidzi wszystkich, zaborczy,kontrolujący, podejrzliwy,podsłuchy, śledzenie,codzienne awantury o "pietruszkę" manipulacje-chyba trafiłam na ten WYBITNY okaz-nie polecam nikomu
  ps.osoby uległe na pewno znajdą w nim oparcie
 • ~rico (22 Października 2017, godz. 21:36)

  szkoda ale z punktu psychologicznego skorpion ponosi całkowitą winę -i za razem traci szanse na lepsze życie ale zawsze było jest i będzie w życiu że jak jest za dobrze to musi stać się po tym zle -skorpion i wodnik nigdy nie będą długo razem -to nie znaczy że nie ma wyjątków -horoskop całkowicie trafny
 • ~Anna (3 Października 2017, godz. 8:23)

  Ciagle kłótnie i dominacja przez partnera który ma schizofrenie paranoidalna i nie chce się leczyć tylko pije i jara zioło i ma przerost ego. Dwa lata płaczu i rok życia złudna nadzieja bez spokoju.
   
 • ~Kasia (8 Maja 2017, godz. 16:08)

  Według mojego doświadczenia.
  Ten układ był stracony od początku.
  Skorpiony są mega dociekliwe nawet do dalekiej i naprawdę nieważnej przeszłości.
  Chcą wiedzieć wszystko ze szczegółami, a same o sobie nie mówią nic.
  Mój Skorpion okazał się kłamcą, manipulantem,dłużnikiem,do tego kłamał nawet jak nie musiał. Jest to niemożliwe,aby z kimś takim stworzyć coś poważnego. W porę odkryłam fałszywe zamiary i brak prawdy we wszystkich działaniach. Zrezygnowałam z takiej znajomości...wiem,że byłaby oparta tylko na kłótniach i wiecznych kłamstwach.
  Szkoda życia na wojny.
   
 • ~ola (15 Lipca 2016, godz. 19:21)

  Fatalny układ.
  Lepiej unikać takie układu.
 • ~Beata (16 Listopad 2015, godz. 13:44)

  Trafione - zatopione. Jest dokladnie tak jak napisano.
 • ~Inna (5 Października 2015, godz. 10:50)

  U mnie trochę inaczej, to raczej ja, jako Skorpionica mam wybuchy agresji i zmienne nastroje, ale nie jestem zdrową i stabilną emocjonalnie kobietą. Mój partner bywa złośliwy i irytujący, ale dla mnie jest raczej wyrozumiały, spokojny, opiekuńczy. Przejawia najwyraźniej najlepsze cechy wodników, bo tych negatywów jest naprawdę niewiele. Nigdy nie wspomina kłótni, nigdy nie kłócimy się dłużej niż dzień, zdarza się, że czytam mu w myślach - wiem co chce powiedzieć, zrobić. Układa się nam już tak 7 lat :)
   
 • ~Rrobercik (10 Sierpnia 2015, godz. 16:40)

  wodniki rzeczywiście są kapryśne i wymagające, ale jednocześnie na krótką chwilę mogą zadowolić się byle czym. A kontakty ze skorpionem są bardzo trudne.
  Proponował bym uniknąć jeśli to możliwe takiego połączenia.
 • ~gabi (17 Lutego 2015, godz. 10:01)

  oj tak, okiełznać wodnika to istna sztuka. mnie się udało, ale tylko częściowo i nie wiem co dalej? nie umiem chyba zrozumieć o co mu chodzi, choć jestem tym przenikliwym skorpionem, pomóżcie :(
   
 • ~Sandra (25 Sierpnia 2014, godz. 11:51)

  Opis częściowo pokrywa się z moją sytuacją w małżeństwie. Mimo iż czasem wydaje nam się, że jesteśmy niczym ogień i woda, to dobrze jest nam razem :)
 • ~Aga (12 Maja 2013, godz. 0:00)

  Skorpion musi być łagodny dla Wodnika i wyrozumiały na jego wieczne zmiany nastrojów i wybuchy agresji.
   
 • ~Aska (5 Maja 2013, godz. 7:29)

  Mój chłopak jest skorpionem, jesteśmy ze sobą od niedawna i ciągle sobie zadaję pytanie czy nam się uda. Takie dwa różne charaktery. No i fakt, że do wodnika trzeba mieć cierpliwość - zrozumieć.
   
 • ~Skorpionngsorvor (4 Maja 2013, godz. 10:42)

  Do wodnika musi się mieć
  końskie zdrowie i anielska cierpliwość 18 lat doświadczenia taka daje konkluzje.....
   
 • ~rem (9 Stycznia 2013, godz. 18:47)

  Muszę przyznać, że ten horoskop im się udał. Bardzo pasuje do mnie i mojej zony...
 • ~elzbieta (31 Grudnia 2012, godz. 20:38)

  Bardzo trafnie
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl