» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Skorpion - Waga

Skorpion i WagaSkorpiony są na ogół osobami o silnym charakterze, bywają również dość agresywne w swym postępowaniu. Często pragną poprowadzić dane sytuacje tak, aby przebiegało to po ich myśli. Są one z natury bardzo dociekliwe, dzięki czemu mają szansę poznać coś, czego nikt inny do tej pory nie odkrył. Osoby spod tego znaku zodiaku bywają także dość zaborcze w swoich działaniach, szczególnie jeżeli chodzi o jakąś ważną sprawę, która może wpłynąć na ich życie osobiste lub zawodowe. Jest to oczywiście jak najbardziej pozytywna cecha, gdyż potrafią walczyć o swoją rację.

Ten związek potrafi mieć swoje wzloty i upadki, jednak najczęściej należy on do szczęśliwych i trwałych. Nie zawsze partnerzy potrafią się dogadać, ale w końcu zwykle dochodzą do porozumienia. Wagi są na ogół osobami bardzo uzdolnionymi i otwartymi na świat. Ludzie spod tego znaku zodiaku nie lubią kłótni, tak więc wszystkie konflikty chcą rozwiązywać dyplomatycznie, bez zbędnych spięć. Osoby te starają się być konsekwentne w swoich działaniach, przez co często osiągają swoje cele. Obecność Wagi bardzo dobrze wpływa na Skorpiona, ponieważ będzie próbować zaprowadzić spokój we wspólnym życiu. Dzięki temu związek takich ludzi może trwać naprawdę długo, a w nim będzie dużo szczęścia i miłości. Wywiera tym samym na Skorpiona sporą presję – nie raz może stanowić dla niego autorytet. Skorpion natomiast dysponuje silniejszym charakterem i mocniejszą psychiką. W związku takim osoby te wzajemnie się uzupełniają, co jest bardzo pozytywną cechą. Skorpion jest z natury bardziej odporny na wszelkie porażki i niepowodzenia. Mimo niepowodzeń nie zważa na to i stara się zrobić tak, aby w końcu osiągnąć sukces, gdyż ma silną wolę. Potrafi również dobrze poznać swojego partnera, dzięki czemu zrozumie go w trudnych sytuacjach. Warto dodać, że w tym związku z pewnością ważnym elementem będzie wierność partnerów, gdyż oboje należą do osób szczerych i oddanych.

Twój związek partnerski to Skorpion i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.12 6 (głosów: 53)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (29 Października 2018, godz. 19:23)

  My jesteśmy już 12 lat razem ,on skorpion ja waga. Zgadzam się z opisem naszego związku, my się uzupełniamy.
   
 • ~skorpio (7 Lutego 2018, godz. 20:43)

  Biedna ta pani waga , tylko właśnie ona się liczy i jaka jest nieszczęśliwa... szkoda gadać oszust, kłamca, chytrus, złodziej, materialista i zdradza. Tyle na temat wagi nie dziwie się ,że skorpion dał sobie spokój.
 • ~Agnieszka (30 Stycznia 2018, godz. 22:30)

  Ja skorpion, on waga. Opis związku idealny. Póki co prawie 4 lata razem, zaręczeni bo ja sobie tego życzyłam :) I tak w sumie to bardziej szczęśliwi niż mniej :)
 • ~Zraniona waga (17 Listopad 2017, godz. 19:23)

  Nie prawda, skorpion to egoista i wykorzystuje wagę nie bacząc na jej łzy.Wagi na kilometr od skorpiona wiem co mówię to niby dobry znak ale tylko dla siebie.
   
 • ~Kasia (20 Sierpnia 2017, godz. 9:28)

  Jestem ze swoim mężem 18 lat - 9 przed slubem i 9 po slubie - ja skorpion,on waga - idealnie opisaliscie nasz związek - nic dodac, nic ując ;)
   
 • ~Jagna (19 Lutego 2013, godz. 8:37)

  Spędziliśmy ze sobą prawie 3 lata i było różnie. Z jednej strony ja - Skorpion byłam osobą bardziej dominującą i zaangażowaną w związek, natomiast mój partner Waga był osobą bardziej łagodną i ciepłą. Mimo to jakoś nie pasowaliśmy do siebie, aczkolwiek spędziliśmy ze sobą miłe chwile :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl