» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Skorpion - Strzelec

Horoskop partnerski: Skorpion - Strzelec

Skorpion i StrzelecJeżeli chodzi o Skorpiona, to jest to osoba zdecydowana, czasami agresywna i wiedząca czego tak naprawdę od życia chce. Ma ona silny charakter i zawsze dąży do wyznaczonego sobie celu. Jednak gdy zdarzą jej się jakieś porażki, nie załamuje się i brnie do przodu z jeszcze większą determinacją i wiarą w to, że takie działania poprowadzą ją do sukcesu. Dlatego też można śmiało stwierdzić, że dominującą pozycję w związku będzie z pewnością zajmował Skorpion, gdyż to właśnie on posiada mocniejszą psychikę, jak również silniejszy i mocno wywierający wpływ charakter. Zazwyczaj to takie osoby pierwsze zainteresują się Strzelcem, gdyż Ci natomiast należą do osób bardziej samotnych i nie lubią wywierać silnego nacisku na otoczenie. Nie lubią zwracać na siebie uwagi, bo uważają, że nie jest to stosowne zachowanie. Osoby spod tego znaku zodiaku bywają czasem leniwi, co nie zawsze dobrze odbija się w ich życiu codziennym. Są to ludzie niezwykle sprawiedliwi i uśmiechnięci, dla których szczerość to podstawa codziennej egzystencji, zarówno zawodowej, jak i osobistej, szczególnie jeśli chodzi o sprawy miłosne. Bywa również tak, że Strzelce mogą sprawiać wrażenie ekscentryków.

Mimo pozorów, to w każdym razie dość wesołe i pogodne osoby, które uwielbiają wręcz przygodę. Ciągle chcą przeżywać coś niezwykłego, coś, czego do tej pory jeszcze nie przeżyły. Dostarcza im to pozytywnej energii i chęci do działania i rozwijania się. Osoby spod takich znaków zodiaku razem mogą wybić swój związek z rutyny i wprowadzić do niego sporo nowości, gdyż obydwoje partnerów wiedzą czego chcą i nie lubią stać w miejscu, ponieważ są żądne wrażeń. Skorpiony natomiast potrafią być trochę dociekliwe i często próbują dowiedzieć się wszystkiego o swoim partnerze, jednak dzięki temu potrafią dobrze zrozumieć potrzeby i wymagania swojego partnera. Gdy już dowiedzą się wszystkiego o swojej drugiej połowie, to wiedzą co lubią, a czego nie i taki związek ma duże szanse na przetrwanie wielu lat.

Twój związek partnerski to Skorpion i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.48 6 (głosów: 58)
Najnowsze komentarze (11):
 • ~Gość (26 Czerwca 2020, godz. 17:49)

  To najlepsze połączenie charakterów.
 • ~Gość (6 Stycznia 2019, godz. 17:39)

  Niestety Strzelce to wolni, ludzie, zdarza im się strzelać celnie, z tego łuku, ale nie każdą zdradę można wybaczyć.
 • ~Lidia (6 Lutego 2018, godz. 7:48)

  Jestem z Strzelcem od 4 lat i jest on najwspanialszym partnerem. Uzupełniamy się. On swoją powagą i rozsądkiem, ja determinacją , chęcią nowych wyzwań, walki - którą on hamuje, ale zawsze delikatnie. Lubimy dbać o siebie każde po swojemu i to jest właśnie to, nasze różnice nas łączą. Bywam zazdrosna , lecz on wtedy mnie rozśmiesza. On jest bardziej realista i czasem upiera się do bólu przy swojej decyzji , męczy się przy tym okropnie. Muszę nieraz się nagłowić jak go przekonać do swojej racji. Lecz najpiękniej jest gdy mamy wolne od pracy i wyjeżdżamy, wtedy jest totalne szaleństwo i spełniamy marzenia swoje, cieszymy się sobą, uczymy się siebie.
 • ~PaniS (4 Stycznia 2018, godz. 21:19)

  Jestem skorpionicą a mój partner to strzelec. Muszę się zgodzić że te znaki razem mogą mieć problemy, w większości przez Skorpiona. Strzelce to osoby które cenią sobie wolność ale nie wolność pod względem uczucia (ponieważ kochają całym sercem) baardziej wolność jako przestrzeń. Zato skorpiony kochają kontrolować i wiedzieć wszystko. Jedyna rada jaką mogę dać skorpionom takim jak ja,trzeba nauczyć się ufać i czasem ugryżć w język (dokładnie wiem że bywa ciężko),lecz jeśli zaufanie Strzelcowi gwarantuję że się nie zawiedziecie.
   
 • ~Miłosz (30 Stycznia 2017, godz. 15:03)

  Taki związek jest jak najbardziej realny. Miałem dziewczynę skorpiona przez 5 lat. Trzeba umieć ją zrozumieć i pokazywać szczere uczucie aby nie miała problemów z zazdrością. Po za tym odrobiona zazdrości jest potrzebna.
  Nie ma co generalizować znaków gdyż każda osoba jest inna i moja dziewczyna skorpion wcale mnie nie ograniczała wręcz przeciwnie, wspierała w zadaniach.
  Polecam spróbować !

 • ~A (13 Września 2016, godz. 8:25)

  Byłem ze Skorpionicą , jeśli chodzi o relacje kumpelskie spędzanie czasu, namiętność wszystko ok, ale kiedy chciałem się troszkę uwolnić, to od razu było "precz". Strasznie lgnęła i czułem jej oddech na każdym kroku, kiedy chciałem mieć czas dla kolegi to od razu było tak, że on ważniejszy... zazdrość niesamowita...... ale po rozejściu się już się nie odezwała nigdy...
 • ~Googlita (14 Grudnia 2015, godz. 0:12)

  Jestem typową Skorpionicą i jest właśnie tak jak mówicie... ja chcę wiedzieć więcej i więcej... co on małomówny, ale szczery... czasami aż przesadza w poszukiwaniach wrażeń od odbicia się od codzienności... idealizuje mnie con mi pochlebia...ale jest bardzo pesymista gdzie ja tryskam pozytywnie.przez to nasze czasami kłótnie bo on w kłopotach chce rzucić wszystko a ja uparcie szukam rozwiązania...Ale kochamy się bardzo ..pieszcząc każdy szczegół by było jeszcze bardziej wyjątkowo:)
 • ~Stefan (31 Maja 2015, godz. 17:24)

  Skorpionica i strzelec to katastrofa, tykająca bomba wybuchowa. Po rozejściu skorpionica nachodzi, wrzeszczy i wymyśla coraz to nowe problemy strzelca, które myśli, że tylko ona jest w stanie je naprawić. Nie uznaje porażki, dlatego nie słyszy, że jedynym, czym zraziła mnie do siebie jest darcie się,ciągłe robienie awantur z niczego o nic i chorobliwa zazdrość. Gdyby nie to, to wspaniała kobieta. Ogólnie dobra matka, świetny kompan i wspaniały przyjaciel. Najgorsze jest to że kiedy warto się na chwilę cofnąć i ochłonąć ona podejmuje jakiekolwiek (zwykle niewłaściwe) działenie i pogarsza całą sytuację brnąc uparcie do katastrofalnej, która może zrazić na zawsze.
 • ~Puchatek (24 Lutego 2015, godz. 22:54)

  Ciezki zwiazek,zaborczy skorpion odbiera radosc zycia strzelca
 • ~Kathi (1 Lipca 2014, godz. 0:34)

  Mężczyźni skorpiony sa inni niz kobiety i tak samo strzelce. Wazna jest tez dekada urodzenia. Ja jestem strzelcem i moi najlepsi kumple skorpiony sa najwiekszym wsparciem i to ponad 10 lat i mimo odleglosci.Kazdy z nich ma swoja pozycje w zyciu i maja szacunek wsrod ludzi. Za to panie Skorpion to kompletne przeciwienstwo. Wiecznie nieszczesliwe ofiary, ktore i chca dominowac i wszystkich podporzadkowac. Same nie wiedza czego chca. Na pewno materialistki, bo ktore same nie potrafia do niczego dojsc.
  Opisuje tu min. 4 Mezczyzn i 4 Kobiety.
   
 • ~skorpionica (18 Grudnia 2012, godz. 21:34)

  Oj skorpionica i strzelec to dwa niepasujące do siebie znaki! Za sobą mam już dwa związki ze strzelcami. Są oni nieodpowiedzialni wieczne dzieci. Zamiast związku z kobieta najlepiej by odpowiadał im związek z własną mamuśką !!!!!! Skorpionice nigdy nie wiążcie się w pary ze strzelacami oni nie pasują do nas nawet w jednym procencie!
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl