» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Skorpion - Skorpion

Horoskop partnerski: Skorpion - Skorpion

Skorpion i SkorpionSkorpiony często należą do osób, które są skryte i agresywne w swoich działaniach. Osoby spod tego znaku zodiaku są przeważnie dość uparte, które często będą chciały postawić na swoim, dlatego każdy w takim związku będzie próbował narzucić swoje własne zdanie – wielokrotnie będzie potrzebny tutaj pewien kompromis, który nie dopuści do kłótni i sprzeczek. Obydwoje partnerów powinno nieco odpuścić, ponieważ dzięki temu możliwe jest porozumienie i dojście do wspólnego wyjścia z danej sytuacji. Ludzie tacy mają zdolność do szybkiego reagowania na wszystkie sprawy, dlatego też nie zabraknie dynamiki w ich związku. Ma to rzecz jasna swoje dobre i złe strony. Jeśli chodzi o te złe, to może zdarzyć się tak, że partnerzy będą mieli odmienne pomysły na wyjście z danej sytuacji i może wyniknąć z tego jakaś kłótnia. Jednak jeśli osoby te ze sobą spokojnie porozmawiają, to są szanse na to, że obejdzie się bez takich sytuacji. Do tych dobrych stron należy to, że Skorpiony w związku ze sobą, nie będą zaskoczone tym, co się wydarzy, gdyż oboje są silne i wiedzą co w danej chwili zrobić i jak zareagować. Ich pomysłowość jest tak dobra, że z opresji przeważnie wychodzą obronną ręką. Oboje są namiętni i lubią rozkoszować się każdą wolną chwilą. Jest to oczywiście bardzo pozytywna cecha, ponieważ liczy się dla nich każda chwila, którą spędzają ze sobą. Dzięki temu potrafi zbudować prawdziwy związek, który opiera się na wzajemnej miłości i szczerości. W trakcie pracy potrafią być bardzo skupieni, co prowadzi do rzetelnego i sumiennego wykonywania swoich obowiązków. Posiadają często sprecyzowane cele, których się trzymają i starają się je osiągać, niekoniecznie za wszelką cenę.

Podsumowując, związek dwóch Skorpionów może trwać długo, jeżeli partnerzy wykażą trochę więcej wzajemnej tolerancji i zrozumienia. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony, ich miłość może trwać już na zawsze, a osoby te będą ze sobą żyły długo i szczęśliwie.

Twój związek partnerski to Skorpion i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.52 6 (głosów: 21)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (3 Listopad 2018, godz. 22:27)

  U mnie niestety, nie sprawdził się... Podobne charaktery, podobny temperament.nuda i rutyna.
 • ~A (24 Lutego 2017, godz. 23:26)

  Tak siedzę i czytam i co mogę powiedzieć ;) Piszecie czystą prawdę
  Ja jestem skorpion i mój partner tez jest skorpionem.
  Jak się kochamy to do szaleństwa.
  Jak się kłócimy to bez opamiętania ;) Talerze latają jak to się mówi ...... uczucie miedzy nami jest strasznie silne a szczerość stawiamy sobie na pierwszym miejscu
  Po kłótni siadamy i dyskutujemy , wyciągamy wszelkie za i przeciw
  Ustalamy pewne granice których nie wolno nam przekroczyć .... czyli ma być : wzajemna szczerość , miłość , szacunek priorytety i wystarczy czasem małe pominięcie jakiegoś faktu aby doszło miedzy nami do trzęsienia ziemi ;) Walczymy ze sobą aż do upadłego ;) Ale tak samo mocno się kochamy
  A seks ? Nie będę się chwalić bo nie o to chodzi , ale im więcej tym częściej mamy na niego ochotę .Para jesteśmy długo i nic sie nie nudzi .... co chwile odkrywamy coś nowego
  Nie wiem jak maja inni , ale u nas związek przebiega jak to sie mówi książkowo ..... pozdrawiam -A-
 • ~Eni (11 Listopad 2015, godz. 22:43)

  Dwa skorpiony z 9 i 13 listopada. Po 17 latach okazało się, że mąż mnie zdradza, ma romans i odchodzi. Nielojalny, niezdecydowany i tchórzliwy oszust. Sama nie wiem czy to cechy skorpiona, bo ja takich nie posiadam.
 • ~Oleczka123 (17 Maja 2014, godz. 0:59)

  Ja z moim chłopakiem jesteśmy skorpionami. Na nudę w naszym związku nie można narzekać. Cały czas jest jakaś dynamika. Możemy się kochać a za 5 minut bedzie kłótnia aż do łez lub na odwrót. Niestety jesteśmy bardzo zazdrośni i mamy tendencje do kontroli i podejrzliwości. Choć tak na prawde się kochamy i wiemy, że nie ma żadnej zdrady to każdy z nas bedzie zazdrosny o jakąkolwiek osobe z płci przeciwnej. Kolejną złą cechą jest nasza dominacja, każdy chce postawić na swoim i choćby nie wiem co sie działo to nie odpusci. Gdy stwierdzimy że to nie ma sensu dostajemy olśnienia i mówimy sobie jacy jesteśmy dla siebie ważni. Czasem to zabawne, ale polecam związek dla osob z silna psychiką ;)
 • ~Mascarpone (28 Grudnia 2012, godz. 19:43)

  Oboje z mężem jesteśmy Skorpionami i jest tak jak opisano w horoskopie powyżej: potrafimy okopać się na swoich stanowiskach wojennych, nikt nikomu nie popuści, oboje jesteśmy złośliwi i kąsamy się w najbardziej czułe miejsca. Ciągła kłótnia, polecam ;):):) A z dobrych stron: oboje jesteśmy domatorami, dbamy o własny Dom i Rodzinę, które są dla Nas ostoją.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl