» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Rak - Waga

Rak i WagaRównowaga i dążenie do stabilności, to jeden z głównych celów osoby spod znaku Wagi. Jest on raczej osobą poukładaną z konkretnymi planami na przyszłość. W tym dopasowaniu będzie pierwsza osobą, która wyciągnie rękę do zgody. Nie cierpi, gdy między nim a ich partnerem dochodzi do niezgody, dlatego szybko stara się szukać możliwości pojednania. Rak z kolei dąży do stworzenia ciepłego związku, który zapewni mu stabilność uczuciową. Jest bardzo delikatny i wrażliwy, a zarazem fascynujący.

Razem należą do osób sprawiedliwych i wzajemnie sobie ufających. Potrafią przetrwać nawet trudny kryzys. Rak ma zazwyczaj łagodniejszy charakter od Wagi. Niekiedy mogą się między nimi pojawić mniejsze lub większe nieporozumienia, ale zazwyczaj bardzo szybko dochodzą do porozumienia. Ta z kolei często potrafi dojść do porozumienia nawet, kiedy mają zupełnie sprzeczne ze sobą poglądy. Raczej nie śpieszą się z zakładaniem rodziny, ponieważ chcą, aby wszystkie sprawy były należycie uporządkowane, nim podejmą ważny krok na przód.

Istnieje wysoka szansa, że związek takich znaków przeobrazi się w głębokie uczucie, które będzie trwać przez lata.

Twój związek partnerski to Rak i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.72 6 (głosów: 79)
Najnowsze komentarze (14):
 • ~Gość (8 Stycznia 2019, godz. 21:49)

  Zgadza się
 • ~Gość (20 Listopad 2018, godz. 18:08)

  Bzdury, jestem rakiem a mój partner to waga. To on się obraża, obraca kota ogonem i nie ma szans, żeby pierwszy wyciągnął rękę na zgodę. Plany na przyszłość? Żadnych perspektyw. Ciężko nam się dogadać.
 • ~11 11 2018 godz 08 25 jankaanka (11 Listopad 2018, godz. 8:27)

  wszystko mi sie zgadza w kazdy dzien lubie horoskop anielski
 • ~Gość8 11 2018 godz 21;30 kreta (8 Listopad 2018, godz. 21:37)

  jestem waga mam kolege raka jakos sie rozumiemy chociasz ja wiecej mu ustepuje
 • ~takatamwaga (27 Września 2018, godz. 23:36)

  jestem wagą, a mąż rakiem, Wszystko układało się świetnie przed ślubem, no i szkoda,że nie zostało bez ślubu. Stały związek z rakiem to nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
 • ~Gość (25 Lipca 2018, godz. 23:34)

  Właśnie tak mniej więcej wygląda mój zwiazek,ha ha....
 • ~pani waga (21 Lutego 2018, godz. 19:12)

  Zgadzam się z tym horoskopem. Jestem pani waga on raczek. Znamy się od 2006 roku, a od 2015 roku małżeństwem i rodzicami. Tak więc te połączenie jest całkiem dobre. Jest więcej dni w zgodzie niż kłótni.
 • ~Yen (7 Stycznia 2018, godz. 14:15)

  Jest dokładnie tak jak jest opisane. Jeśli pojawiają się zgrzyty, ja waga szybciej wyciągam rękę do zgody, ale mojemu raczkowi też zależy na szybkim dojściu do porozumienia, umiemy przetrwać kryzysy, zależy nam na stworzeniu ciepłego związku, bardzo sobie ufamy.
 • ~hi (19 Sierpnia 2016, godz. 13:19)

  u mnie jest odwrotnie. ja (rak) nie dbam o te romantyczne pierdu-pierdu a mój za niedługo już mąż ciągle mi mówi, że go nie kocham albo że jestem zimna suka. W sumie czytam to dla jaj, bo nic a nic w to nie wierze i jest tak jak mówiłam - nic się nie zgadza ^^ mogę tylko potwierdzić, ze to ciężki związek, ale liczy sie charakter a nie data urodzenia. Poza tym na innych stronach pisało coś zupełnie innego. Czasem czytałam, ze ten związek nie ma szans, a jesteśmy ze sobą 3,5 roku i mamy córeczkę w drodze ^^ ach te horoskopy, dla mnie to tylko zabawa
 • ~Paula (14 Czerwca 2016, godz. 18:47)

  Dokładnie tak jak jest napisane aż jestem w szoku
 • ~alexa (21 Sierpnia 2014, godz. 14:22)

  Ja waga mąż rąk Jest osobą z którą dogaduje się bez słów i mamy wspólne cele od pierwszego spotkania. Jest wyjątkowo choć czasem jest burza i wtedy najlepiej wyjść lub zająć się czymś innym - tak to jest u ludzi z mocnymi charakterami
 • ~Evelyn (5 Sierpnia 2013, godz. 13:21)

  Między mną a moim Raczkiem nie ma aż tak wielkiej różnicy wieku, bo tylko 5 lat. Ogólnie zawsze wydawało mi się ,że mamy podobne charaktery. jednak jak to w każdym związku bywa - zdarzają się burze, i to nierzadko z piorunami. Wydaje mi się jednak, że w naszym związku kluczowe jest to, że mamy takie same cele, dążymy do stabilności, założenia rodziny, od początku traktowaliśmy nasz związek poważnie, nigdy nie było nic na próbę, ani na niby. Nigdy nie uważaliśmy, że coś dzieje się zbyt szybko, nie godziliśmy się na to, by w sytuacji kryzysowej dać sobie czas i rozstać się na jakiś czas, tylko zawsze dążyliśmy oboje do porozumienia. Pomimo, że to ja jestem Wagą, wydaje mi się, że ostatnio to właśnie mój Narzeczony częściej wyciąga pierwszy rękę na zgodę, zaczyna pierwszy rozmowę po nieporozumieniu, dąży do wyjaśnienia sobie wszystkiego na spokojnie. Myślę, że to dobrze rokuje. Uważam, że Waga-Rak to całkiem udane połączenie.
 • ~danka (11 Czerwca 2013, godz. 19:59)

  Jestem Wagą, mój facet to rak.. Czasem Baran, ale zodiakalnie to Raczek ;) jest między nami sporo lat różnicy, bo starszy jest ode mnie o 22 lata, ale jest cudnie :) mimo masy problemów i odległości wszystko idzie ku lepszemu! oby tak dalej :)
 • ~nati (28 Grudnia 2012, godz. 13:22)

  Jestem z raczkiem już 5 lat - za parę miesięcy bierzemy w końcu ślub i jestem szczęśliwa, chociaż mamy dyzą różnicę w wieku, ale nam to w ogóle nie przeszkadza ;-)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl