» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Rak - Skorpion

Rak i SkorpionSkorpiony należą do osób z silnym charakterem. Zdarza się, że często nie odpuszczają wielu rzeczy, jak również ciężko jest im wybaczyć przewinienia partnera. Potrafią być zawzięci, jednak ich oryginalna osobowość i niecodzienny urok sprawiają, że potrafią trzymać przy sobie drugą połówkę nawet mimo wad, jakie posiadają.

Raki z kolei działają bardzo kojąco na zaborczy charakter Skorpiona. Dobrze łagodzą wszelkie konflikty i starają się jak najszybciej dążyć do pojednania i zgody. Potrafią go wielokrotnie uspokoić oraz pocieszyć w trudnej sytuacji. Często próbują wychwycić problemy, o których nie chce rozmawiać. Raki to również osoby niezwykle czułe i troskliwe - często martwią się na zapas, co nie zawsze spodoba się ich partnerowi. Skorpiony dobrze sprawują się w roli żywiciela rodziny. Potrafią zaspokoić miłosne potrzeby. Muszą jednak uważać, ponieważ często próbują silnie dominować nad swoim partnerem pokazując, kto tutaj rządzi.

Momentami takie dopasowanie może być trochę napięte, jednak przeważnie wszelkie nieporozumienia nie trwają długo.

Twój związek partnerski to Rak i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.8 6 (głosów: 81)
Najnowsze komentarze (24):
 • ~Gość (2 Lipca 2019, godz. 9:04)

  W punkt
 • ~Zabawne (30 Maja 2018, godz. 8:35)

  Jestem skorpionem, mój partner to rak. Opis pasuje, ale dokładnie odwrotnie :) Jako skorpion działam kojąco na mojego silnego i władczego raka, który genialnie sprawdza się w roli "kapitana okrętu" :)
 • ~byk (25 Lutego 2018, godz. 14:08)

  Pełna zgoda z opisem ; miałam szefa skorpiona tak mącił,mieszał,szpiegował i napuszczał pracowników na siebie i tylko jeden pracownik umiał postawić go do pionu a był to drugi skorpion, moja siostra rak ma męża skorpiona jak są święta i rodzina to anioł przynosi do stołu ,dziećmi się zajmuję dusza towarzyska a jak są sami to taki tyran,wszystko i wszystkich kontroluje.Kolega skorpion aby sobie podnieść skok adrenaliny potrafił pokażne sumy pieniędzy chować po jakiś skrytkach w bloku na podwórku a po czsie sprawdzał czy kasa się zgadza i czy jest tak kiedyś nam opowiadał.
 • ~Skorpion (11 Grudnia 2017, godz. 21:28)

  SKORPION zaden udawacz, zaden klamca, szczery, oddany, lojalny, i zazwyczaj bardzo zaradny , dbający o dom i rodzinę ale fakt, pamietliwy tyle ze jest sie wzajemnie po to by się KOCHAĆ!!! i SZANOWAĆ!!! a nie po to by sprawiać ból a tworzą związki bardzo trwałe bo gdy znajda własciwą partnerkę, partnera jest on, ona dla niego całym światem.
 • ~Gość (29 Stycznia 2017, godz. 0:48)

  Podpisuję się pod egoizmem i mściwością skorpiona. Ja rak i po 15 latach usługiwania i dbania o pana i władcę daję sobie spokój.
  Seks też zbyt agresywny a plus za hojność
 • ~roksi (18 Sierpnia 2016, godz. 0:46)

  zajebiście koleś
 • ~Bogdan (17 Maja 2016, godz. 23:41)

  Jestem skorpionem z 2 listopada żona rak. wWiem, że jestem zaborczy potrafię trzymać zadrę w sobie latami, swoje ja chciałbym narzucić innym, nie przyznam się do winy, dużo wad. Ale i zalet, mam ciężki charakter żona jest jak woda ,często gasi pożar.
 • ~smutna (15 Maja 2016, godz. 18:30)

  prawda, pamiętliwy i obłudny udawacz , zdrajca ....
 • ~mariusz (30 Marca 2016, godz. 11:36)

  Eh... A myślałem że jestem sam....
  Ja rak ona skorpion, mam katorgę z nią co do jej charakteru wypomina mi rzeczy z paru lat nawet zdrajca też się sprawdza :P
  Jak dla mnie za twardy charakter rozstaliśmy się po milionie powrotów... Nie dałem rady ciągle ignorować jej "wybuchów obojętności" bo to nie jest co my racy tak sobie możemy dać z tym rade .
  Pozdrawiam
 • ~Justa (18 Stycznia 2016, godz. 11:59)

  Całkowita prawda, ja też to przerabiałam niestety.
 • ~gosia (4 Listopad 2015, godz. 13:32)

  Jestem rakiem z 24 czerwca a mój mąż skorpionem z 6 grudnia. Żyjemy ze sobą 30 lat a 25 po ślubie. Jesteśmy sobie przeznaczeni czasami tak mawia mój mąż.
   
 • ~Kasia (11 Lutego 2015, godz. 19:19)

  Witam wszystkich - jestem zodiakalnym rakiem - od jakiegoś czasu przyjaźnie się z październikowym skorpionem - ja jestem czerwcowa- bardzo wygadany- jeszcze bardziej inteligentny- zazdrosny - dominujący- musi mieć ostatnie słowo - jeśli nie daj boże zrobi się coś co go zrani będzie to tak długo wypominał aż doprowadzi partnera do przyznania się do winy mimo niewinności. Trudny partner ale stanowi wyzwanie. Seks - brutalność żarłoczność i namiętność połączona z zaborczością.
 • ~aisa (16 Stycznia 2014, godz. 18:52)

  Popieram....beznadzieja. Rok gadania i...cisza jak nożem uciął. Na pewno bardzo dziwny znak. Nie dla Raka.
 • ~magda (26 Listopad 2013, godz. 15:07)

  Nie bierzcie wszystkich jedną miarą :( nie każdy skorpion bądź Rak jest taki sam to wszystko zależy od charakterów, a wyjątki też się zdarzają. Pozdrawiam
 • ~niki22 (1 Października 2013, godz. 14:04)

  Ja Skorpion, miałam dwóch partnerów Raczków, oboje byli przecudowni w łóżku, to świetni kochankowie. Wada ich jest jednak, iż za dużo myślą, zupełnie jak skorupiak mają tendencje do wycofywania się. No cóż, podobno Skorpiony sa zaborcze. Te dwa znaki doskonale uzupełniają się.
 • ~Marzenia (1 Października 2013, godz. 3:30)

  Jestem skorpionem, zgadzam się niestety z przedmówcami... Życie ze mną nie należy do lekkich, zdaje sobie z tego sprawę,staram się jednak. Mój partner to rak zodiakalny i jest jak plaster miodu na moje serce. jesteśmy przeciwnościami... Ja ogień, On woda być może dlatego jest nam tak dobrze razem. Nie ma miedzy nami żadnych tajemnic, rozmawiamy otwarcie o wszystkim, bardzo ważnym dla nas jest seks i to jest cudowny aspekt naszego związku. Wszystko się zgadza w horoskopie naszym.
 • ~Agatha-in-London (30 Września 2013, godz. 18:46)

  Mój skorpion jest fantastyczny. Pracujemy obydwoje w Londynie w City, i obydwoje mamy bardzo fajne prace w banku i w Hedge Fund. On jest Anglikiem, a ja od pięciu lat mieszkam i pracuje w Londynie. Od razu na początku ustaliliśmy, że każde z nas ma swoje życie, przeżycia i tajemnice, i ze dopiero budujemy wspólna przestrzeń. Szanujemy swoja prywatność, a ja po prostu spokojnie czekam na odpowiedni moment żeby o czymś ważnym porozmawiać, i to chyba pomaga nam budować zaufanie do siebie. Co do charakterów, to obydwoje mamy super-silne i dominujące, ale bawimy się jak dzieci kiedy testujemy granice. Hmmm, jeżeli chodzi o otwartość, to po prostu wskoczyliśmy do łóżka na drugiej randce, i potem było już z górki :)
 • ~rafal (14 Lutego 2013, godz. 20:57)

  Ja Skorpionek :) Mój kochanek Raczek , nie jest to jeszcze związek ale któż wie :D Spotykamy się kilka mięsięcy, sex plus kilka dni razem , filmy itp itd. Kłócimy się często, ale na bardzo krotko, współżycie jest przecudowne, otwarcie rozmawiamy o swoich potrzebach, nie krepujemy się itp. Wszystko jest na dobrej drodze, poza tym różnica kulturowa, ja europejczyk , mój kochanek Hindu, jak na razie jest bosko. Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej :) Raczek i Skorpionek dobrana para - tak myślę.
 • ~marstei (1 Lutego 2013, godz. 1:02)

  Jestem kobieta rak i jestem ze skorpionem fakt jest to osoba dominującą. Ma bardzo silny charakter, ale kłamca??? Zdrajca? Z tym się nie zgodzę, reszta jest prawdą.
 • ~R.J. (13 Stycznia 2013, godz. 0:56)

  Jestem zawiedziona, gdyż nie jest nigdzie napisane od którego dnia obowiązuję horoskop dla skorpiona, gdyż w niektórych horoskopach obowiązuję ten znak od 24.10 a w innych od 23.10
 • ~Kiara (10 Stycznia 2013, godz. 13:35)

  Zgadzam się, skorpiony są zaborcze, nigdy nie przyznają się do winy, obwiniają za wszystko innych. Strasznie narzucają swoje zdanie, a tylko spróbuj się sprzeciwić! Chociaż widzę, ze potrafią zająć się drugą osobą, wystarczy trochę poudawać zobojętnienie, to znów czują, że muszą wkroczyć do akcji, żeby nie stracić swojej ukochanej. Nie potrafią okazywać uczuć, są kłamcami, nawet jeśli im nie wychodzi, nadal będą kłamać, bo tylko tak się wybronią. Życie ze skorpionem jest wyjątkowo ciężkie...
   
 • ~fiona83 (4 Stycznia 2013, godz. 2:13)

  Zgadzam się z moimi poprzednikami. Po prostu masakra. Ale jak to się mówi wiedziały gały co brały. Teraz żałuję..
 • ~Dorota (24 Listopad 2012, godz. 13:03)

  Znam pewnego skorpiona. Od jakiegoś czasu przyciągamy się i odpychamy. Wygadany towarzyski męski dominujący ma fioła na punkcie seksu. Zamknięty w sobie nieufny inteligentny. Wybraną kobietę zdobywa wszystkimi dostępnymi środkami dopóki nie dostanie tego czego chce. Jak już to dostanie partnerka może sobie jedynie na niego popatrzeć bo on przestaje się nią interesować. Chyba że kobieta potrafi ominąć jego humory i nastrój i wkręcić go w rozmowę. Jestem raczkiem i jakoś daję radę :))
 • ~Ja (19 Października 2012, godz. 21:02)

  Skorpion mężczyzna - szkoda zachodu. Wygodny egoista, tyran, kłamczuch. Możesz stanąć na głowie i tak go nie zadowolisz. Tak jak w łóżku gorący tak zimny w życiu. Świetny aktor umiejący grać przed ludźmi wspaniałego partnera. Niereformowalny gbur, fałszywiec ,zdrajca i manipulator. Rani partnerkę bez poczucia winy. Nigdy nie przeprasza i obwinia za swoje niepowodzenia innych. Żeby być ze skorpionem trzeba być bez nerwów lub być bez wyjścia.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl