» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Rak - Lew

Rak i LewPołączenie tych znaków może być całkiem niezłe, jednak obie strony zwykle nieszybko dochodzą do porozumienia. Przeważnie każdy z nich ma sporo do powiedzenia, a kompromis pojawia się dopiero w momencie, gdy któraś ze stron ustąpi. Mogą mieć też inne oczekiwania od życia, jednak przeważnie łączy ich wspólny cel. Lew z pewnością będzie dominować w związku i wyróżniać się na tle partnera. Będzie mógł również często stanowić punkt oparcia, jeżeli partner spod znaku Raka znajdzie się w kłopotach. Wielokrotnie będzie podziwiany za swoje zasługi i serce, które wkłada w tworzenie udanego związku.

Rak natomiast potrafi dodać od siebie do tego połączenia sporo miłości i ciepła, dzięki czemu związek nie będzie zbyt sztywny i zimny. Jest również bardzo wrażliwy, dlatego łatwo można go urazić nawet drobnym słowem. Lwy muszą uważać, ponieważ mogą łatwo zranić partnera swoimi słowami lub nieprzemyślanym czynem. Zazwyczaj Rak będzie dążył do równowagi oraz kompromisu w związku, aby wspólnie budować stabilny związek, gdzie dominować będzie prawdziwe i silne uczucie.

Twój związek partnerski to Rak i Lew ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.44 6 (głosów: 75)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Gość (20 Stycznia 2020, godz. 17:11)

  Ja lwica on rak. Obydwoje chcemy tego samego. Jesteśmy wpatrzeni w siebie od samego początku. Pomimo już długiego stażu dalej się nie kłócimy. Obydwoje szanujemy swoje zdanie i chodzimy na kompromisy, chociaż najczęściej to niepotrzebne bo mamy te same zdanie na większość tematów i praktycznie czytamy sobie w myślach.
 • ~Gość (6 Czerwca 2018, godz. 22:52)

  Jestem Rakiem, on Lwem. Nie jest łatwo. On dominuje, ja wciąż walczę. Tylko pytanie ile można walczyć o związek. Kocham go,on kocha mnie. Seks jest rewelacyjny. Jak wszystko idzie po jego myśli jest fantastycznie. Ale jest też prawdziwe życie...
 • ~Ajguhiig (23 Lipca 2017, godz. 1:41)

  Byłam kiedyś w związku z rakiem.. był to niewątpliwie najwspanialszy mężczyzna (choć wtedy dość młody ) jakiego kiedykolwiek spotkałam. Zrobił by dla mnie wszystko. . Z mojej niedojrzałości (wtedy) nasz związek nie przetrwał.. do dziś bardzo żałuję. ..
 • ~Ana (6 Lipca 2017, godz. 10:03)

  Dobrze nam razem, ja lwica on rak. Rak to bardzo silny charakter, ja jako lwica ozdabiam go stoję też na straży moralnej. To wspaniały układ ale wymagający pracy. Im więcej daje, tym więecej mam uczucia oddanego. Rak jest wrażliwy ale mocno stąpa po ziemi
 • ~Agulka (27 Września 2016, godz. 11:16)

  :) ja Lwica on Rak związek bardzo ciężki ale udany, mąż wie że ja i tak postawię na swoim :D więc zawsze odpuszcza , jesteśmy 13 lat małżeństwem , nie planujemy rozwodu :)
 • ~anna (3 Sierpnia 2016, godz. 23:25)

  Ja Lew on Rak, bardzo dobrze, że to się rozpadło, totalna lipa! Prawie się pozabijaliśmy.
 • ~mgh (4 Lipca 2016, godz. 14:47)

  Ja jestem lwica a mój partner rakiem, od początku połączyły nas silne więzi i uczucie które sprawiły, że nie odeszliśmy od siebie pomimo wielu kłótni i starć charakterów na początku. O dziwo po ponad roku związku i zamieszkaniu razem nareszcie się zgraliśmy... i jest teraz idealnie, nie zamieniłabym mojego raka na nikogo innego
 • ~Monia (17 Września 2014, godz. 14:01)

  Ja Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest to, że nie potrafimy podjąć ostatecznej decyzji o rozstaniu.
   
 • ~AniaRaczek (29 Grudnia 2013, godz. 1:53)

  Nie ma mowy o kompromisie i partnerskich relacjach! Mój Lew jest nieprzejednanym królem - czyli mówiąc krótko - autokratą, by nie powiedzieć tyranem. Kompletnie nie do zniesienia dla mnie - Raka, który nie cierpi być przymuszany do czegokolwiek.Seks boski - opinia dwóch stron.Daje temu związkowi jeszcze miesiąc może.A spotykamy się od dwóch lat.
   
 • ~antess32 (3 Maja 2013, godz. 22:34)

  Jeśli mężczyzna jest Rakiem, a kobieta Lwem, wtedy równoważą się cechy w związku. Na odwrót - zbyt duże różnice.
   
 • ~Joanna (20 Stycznia 2013, godz. 20:56)

  Oczywiście, że Lew potrafi okazywać uczucie... Ja okazuję ;) Mój Rak jest skryty, ale skonfrontowany z groźbą odejścia próbuje się zmienić. Uwielbia spontaniczność moją, sam cieplutki ale powierzchowny często. Poświęca się dla rodziny. Problem: nie wiem czy nasz seks, choć udany, jest taki ognisty jak mógł by być...
 • ~Ola (5 Stycznia 2013, godz. 18:45)

  Moim zdaniem lwy nie potrafią okazywać uczuć. Raz jest super innym razem patrzy na mnie jak na koleżankę, choć ja staram się wszystko załagodzić.
   
 • ~renata (25 Grudnia 2012, godz. 23:07)

  Nie jest dobrze. Każde z nas patrzy zupełnie inaczej na życie i oczekuje zupełnie czegoś innego od życia.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl