» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Rak - Koziorożec

Horoskop partnerski: Rak - Koziorożec

Rak i KoziorożecRazem potrafią stworzyć odpowiedzialny i stabilny związek. Koziorożec wyróżnia się wewnętrzną dyscypliną, dlatego jest często odpowiedzialny za losy swojego partnera. Wytrwale dąży do celu i nie łatwo się zatrzymuje, kiedy coś mu nie wychodzi. Trzyma się swoich zasad i konsekwentnie stara się je wykonywać. Należy też do osób wysoko stawiających sobie w życiu poprzeczkę, dlatego będzie dążył w przyszłości do bycia kimś nieprzeciętnym, wyróżniającym się i cieszącym się uznaniem zarówno w społeczeństwie, jak i w związku małżeńskim.

Rak z kolei jest bardzo wrażliwą, delikatną i emocjonalną osobą. Bardzo kojąco wpłynie na Koziorożca, wielokrotnie podając mu pomocną dłoń w ciężkich sytuacjach. Potrafi zrozumieć jego problemy i nie przechodzi obojętnie wobec jego zwierzeń. Przeważnie jest bardziej romantyczną osobą, potrafiącą zadbać o przetrwanie uczucia w związku.

Zazwyczaj połączenie tych dwóch znaków jest dobre - taka para dobrze się komponuje ze sobą, wzajemnie rozumie i potrafi budować odpowiedzialny związek w oparciu o uczucie miłości. Zwykle decydują się na co najmniej jedno dziecko.

Twój związek partnerski to Rak i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.44 6 (głosów: 63)
Najnowsze komentarze (21):
 • ~Gość (27 Grudnia 2020, godz. 0:26)

  Rak kozak, koziorożec też nie. Pozdrawiam.
 • ~Gość (21 Listopad 2020, godz. 15:11)

  To koszmar! Życie z koziorożcem jest takie, że nie masz nic do powiedzenia.
 • ~Gość (31 Sierpnia 2020, godz. 7:44)

  Rak i koziorożec to tragedia, unikajcie tego.
 • ~Gość (1 Maja 2020, godz. 17:20)

  Wygląda to tak, że po 14 latach niby dobrego małżeństwa bierzemy rozwód.
 • ~Gość (13 Kwietnia 2020, godz. 2:53)

  To katastrofa!
 • ~Gość (7 Lutego 2019, godz. 11:39)

  Nasze Relacje Raka , Koziorożca , nie są najlepsze... Ciągle podejrzenia , że Koziorożec jest zły , ciągle kłótnie ... Koziorożec zostawił raka
 • ~aga (26 Marca 2018, godz. 11:46)

  Tragedia - ja rak, on koziorożec. Gdyby nie dzieci, nic by dziś nas nie łączyło.
   
 • ~Monika (26 Lipca 2017, godz. 19:14)

  Ja lipcowy Rak, mąż styczniowy Koziorożec. Co nas łączy? Na pewno wielka lojalność, zaufanie i poświęcenie wobec siebie, podobne poczucie humoru. Jego czarne i obrazowe - moje uszczypliwe i sarkastyczne :) Mega chemia. Minusy? Wówczas, gdy oboje jesteśmy podkurzeni, w domu wiszą czarne chmury. No i może to, że Koziorożce nie potrafią mówić o uczuciach.
 • ~Dorotka (24 Października 2016, godz. 20:15)

  Ja Rak on Koziorożec. Tworzymy cudowny związek... On wierny i oddany mąż, a ja zamyślona romantyczka. Bardzo się kochamy... Nasze znaki zodiaku w 100% odzwierciedlają nasze cechy charakteru... Oby tak dalej. Dodam, że mamy 20 lat za sobą...
 • ~Sylwia. (28 Kwietnia 2016, godz. 12:04)

  Ja koziorożec a on rak . Tworzymy cudowny związek oparty na zaufaniu i miłości. Mój rak to cudowny wspierający mnie chłopak , nie da mi krzywdy zrobić i zawsze służy pomocą. Zawsze mogę na nim polegać , jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jestem z nim szczęśliwa. Na podstawie mojego związku stwierdzam, że kobiecie koziorożcowi z mężczyzną rakiem może się udać i ponad to mogą stworzyć idealny związek .
 • ~graza (28 Lipca 2013, godz. 12:58)

  Ja rak mąż Koziorożec 31 grudnia minęło 25 lat i ciągle razem dobrze się dogadujemy. Wiadomo czasem raczek potrafi uszczypać, ale tylko na 5 min. Pozdrawiam i powodzenia. I życzę takich związków jak nasz.
 • ~Ania (20 Lutego 2013, godz. 16:58)

  Ja rak, a mój mąż koziorożec to super no bardzo dba o dzieci to prawda ze jest trochę chłodny. Ale rak mu przypomni już prawie 21 lat jesteśmy super !!!
 • ~ema (19 Lutego 2013, godz. 15:18)

  Ja koziorożec, on rak. Nie wyszło. Pomimo jego cudownego poczucia humoru i intymności, okazało się, że to za mało na udane wspólne życie. Okazało się, że idealnym rozwiązaniem byłoby wzięcie go na całkowite utrzymanie, nawet chciał abym dokładała się do benzyny jak do mnie przyjeżdżał. Niby miał swoje pieniądze, ale wiecznie ich nie miał. Zrezygnowałam z opieki nad jeszcze jednym dzieckiem - zigolakiem choć bardzo wesołym.
   
 • ~iwa30 (6 Lutego 2013, godz. 15:47)

  U mnie nie przeszło, zimny zdystansowany, proszenie się o trochę czułości. Przez dwa lata dał się wyciągnąć dwa razy na spacer. A to niby koziorożce to te obojętne i bez uczuć. Pozdrawiam i powodzenia.
 • ~beata (4 Lutego 2013, godz. 20:25)

  Ja, koziorożec i mój partner Rak, tworzymy trudny związek, uwikłany w trudną sytuację rodzinną. Kochaliśmy się zakładając rodzinę (trochę za wcześnie), potem walka o byt, brak akceptacji,zainteresowania naszymi sprawami, zdrady, nienawiść, separacja - ale gdzieś tliło się podeptane uczucie , przetrwało - tylko na jak długo, ponieważ dalej jest ktoś kto nie może patrzeć na nasze szczęście,jest to moja teściowa.
 • ~Nugatka (2 Lutego 2013, godz. 15:22)

  Cudowny układ.
  Sparks fly, chemistry is in the air.
  Jestem kobietą rakiem (z tych mocniejszych, upartych raków), a mój mężczyzna Koziorożcem
  Porozumienie dusz, ciał, pełnia harmonii. 9 lat razem. Polecam :D
   
 • ~jasnowiedz (31 Stycznia 2013, godz. 15:07)

  Jak to się fajnie kogoś krytykuje..., Chodź kobiety Koziorożce też mają swoje za uszami...., można było by wymieniać wiele negatywów jak i to ze są takie oschłe w uczuciach i władcze do pieniędzy, że ciągle im w życiu mało materialistki zaj.
 • ~Danuta (30 Stycznia 2013, godz. 7:23)

  Tragedia. Nigdy nie wiąż się z rakiem jeśli jesteś koziorożcem
   
 • ~aga (28 Stycznia 2013, godz. 23:14)

  Dla mnie niestety najgorszy i najbardziej wyniszczający związek. Kompletnie nie pasowaliśmy do siebie - brak porozumienia na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Ja koziorożec, On rak.
 • ~zosia (22 Stycznia 2013, godz. 10:40)

  Mam bardzo miłe wspomnienia z panem Rakiem. Serdeczność, dużo śmiechu i super s,eks. Szkoda, że nie wyszło.
 • ~Małgosia.K (12 Grudnia 2012, godz. 9:30)

  Właśnie taki jest nasz związek, chociaż koziorożec często zapędza się w swoich poczynaniach zawodowych zapominając o całym bożym świecie i właśnie wtedy ja pełen miłości raczek sprowadzam go na ziemie i przypominam również o innych aspektach życia. Ważniejszych od pracy. Mój koziorożec jednak potrafi to docenić, nawet jeśli nie w danej chwili to po czasie na pewno.
  Pozdrawiam i powodzenia w podobnych związkach. Nie dajcie się zniechęcić innymi horoskopami typu Koziorożec zimny drań kochający pracę i zbyt wrażliwy dla niego rak zawsze będzie z nim nieszczęśliwy. TO NIE PRAWDA!!!To my sami decydujemy jak wygląda nasz związek bez względu na znaki zodiaku :). Chociaż czasem takie a nie inne predyspozycje sprawiają że jest nam trudniej dojść do porozumienia niż w relacjach innych znaków. Jednak nie jest to niemożliwe. Czyż to nie trudności w osiągnięciu celu nie czynią go często tak atrakcyjnym??
  POZDRAWIAM i powodzenia :)
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl