» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Panna - Wodnik

Panna i WodnikPara osób spod znaku Wodnika i Panny potrafi stworzyć udany związek, o ile partnerzy wykażą się sporym zaangażowaniem w jego przyszłość. Razem należą do osób ceniących sobie wygodny tryb życia, dlatego muszą uważać, aby ich lenistwo nie przeniosło się źle na przyszłość związku. Mimo to potrafią stworzyć udaną rodzinę, w której będzie dominować prawdziwa miłość, szczerość i twórczość.

Panny należą do osób, które wykazują sporą dbałość o życie rodzinne, jak również lubią zajmować się domem. Są troskliwe, opiekuńcze i czułe. Uwielbiają się kochać i wspólnie przeżywać miłość. Bywają przy tym bardzo staranne i dokładne. Wodnik lubi natomiast, kiedy partner pozwala mu na niezależność i wolność w dokonywaniu wyborów, dlatego często stara się być tą osobą, która o wszystkim decyduje. Dysponuje ponadprzeciętną wiedzą i nie brakuje mu ciekawych pomysłów. Wielokrotnie wyróżnia się w związku, zwracając na siebie dużą uwagę. Często potrafi być prawdziwym oryginałem z nieprzeciętną osobowością.

Połączenie tych znaków może być dobre, jednak najważniejszą rolę może sprawować tutaj zodiakalny Wodnik.

Twój związek partnerski to Panna i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.15 6 (głosów: 59)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~FajnyNick (9 Kwietnia 2020, godz. 22:04)

  Związek świetny :* Parter cudowny <3 Kocham go ponad wszystko :* :* <3 Polecam :)
 • ~Gość (2 Grudnia 2019, godz. 21:07)

  Dla mnie najlepszy związek ze wszystkich które miałem po prostu trzeba się szanować i ze sobą rozmawiać:)
 • ~Gosia (28 Marca 2018, godz. 7:09)

  Po prostu tragedia. Związek polegający na codziennych kłótniach z panem panną. Nie idzie się dogadać, wiecznie się obraża! Wszechwiedzący, najlepszy, pedantyczny zawsze winna ty nigdy ”on„
  Zazdrosny, nieufny , po prostu życiowa porażka.
  100 razy się zastanów zanim pokochasz tego ułożonego i odpowiedzialnego na pozór człowieka ....Który z życia ci zrobi nieustanny dramat!
  Jestem wodniczką która nie lubi dramatów, cieszy się każdym dniem, kocha wolność i jest uczciwa do bólu ! A on zatruje ci życie.
 • ~Krycha2004 (13 Lutego 2017, godz. 12:51)

  U mnie się nie udało był to związek bardzo burzliwy potrafiliśmy się kłócić o wszystko i te drobne nieporozumienia przeradzały się w ogromne kłótnie, ale zawsze godziliśmy się. Dla ludzi byliśmy dobraną parą nazywano nas "małżeństwem" pan wodnik był zazdrosny i zaborczy nawet uśmiech do kolegi odczytywał jako zagrożenie i robił mi wyrzuty. Mimo wszystko byliśmy razem i wydawało mi się, że tak już zostanie jednak życie ułożyło się inaczej rozstanie było dla mnie bardzo bolesne zbierałam się z rok czasu, ale teraz jesteśmy dobrymi znajomymi
 • ~już mnie nie ma (27 Października 2016, godz. 23:30)

  Wydawało mi się , że jesteśmy dla siebie stworzeni !!!! Wielka, nieporównywalna z niczym miłość !!! Niestety nie przetrwała, po 12 latach.... Bezsensowne rozstanie !
 • ~Weronika (10 Kwietnia 2016, godz. 23:05)

  Idealna kombinacja!
 • ~Kula (27 Sierpnia 2013, godz. 8:00)

  W moim związku zdecydowanie bardziej dominuje mój partner spod znaku Wodnika. Jest on jak już wspomniano w opisie tzw. Głową rodziny. Zazwyczaj to jego zdanie jest najważniejsze. Ja jestem nieco osobą skromną i cichą, on zdaje się być bardziej dominujący. Ogólnie rzecz biorąc nasz związek wydaje się być całkiem udany i szczęśliwy.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl