» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Panna - Strzelec

Horoskop partnerski: Panna - Strzelec

Panna i StrzelecStrzelcy to osoby ceniące sobie niezależność i wolność w związku. Nie prędko decydują się na formalny związek, często będąc w przelotnej znajomości. Często potrafią robić wiele rzeczy samodzielnie. Z pewnością obecność Panny wpłynie na nich pozytywnie. Nie raz to właśnie zodiakalne Panny wykazują się największą tolerancją w związku. Potrafią one służyć swoją radą i pomocą.

Strzelcy to natomiast prawdziwi optymiści. Często wręcz tryskają energią i dobrym humorem, przez co wielokrotnie potrafią rozchmurzyć przygnębiające chwile swojego partnera. Mają też skłonność do ryzyka i brawury - często szukają w związku mocnych wrażeń.

Panny nie tolerują natomiast bałaganu i chaosu w życiu. Z uwagi na zamiłowanie do zdrowego trybu życia, potrafią odciągnąć Strzelca od wszelkich, niekorzystnych nałogów. Bywają też bardzo troskliwe i czasem wręcz nadopiekuńcze. Ich charakter jest na ogół pogodny, chociaż często zamartwiają się niepotrzebnymi rzeczami. Na pewno taki związek ma duże szanse, jednak jest tutaj potrzebne obustronne zaangażowanie.

Twój związek partnerski to Panna i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.54 6 (głosów: 35)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~Tadeusz (19 Lutego 2018, godz. 0:43)

  Poznałem właśnie super pannę i jest nam super. Polecam związki strzelec-panna. Mój chłopak super śpiewa!!!
 • ~Bnia (23 Listopad 2016, godz. 19:07)

  Ja Strzelec, on Panna.
  Czasami zdarzają się kłótnie i cięższe chwile, ale to wszystko trwa tylko 5 min. Bardzo dobrze się dogadujemy i bardzo się kochamy.
  Jesteśmy ze sobą prawie rok, ma on swoje humorki które ciężko się czasami znosi , jest poważną osobą , nie to co ja , lubię się bawić imprezować, ale cieszę się że go mam. Ma bardzo poukładane w głowie i jestem z nim szczęśliwa . Moim zdaniem strzelec i Panna tworzą dobry związek :)
   
 • ~Ejmi (29 Sierpnia 2016, godz. 16:30)

  Mój związek Panna - Strzelec jest bardzo udany. Jesteśmy ze sobą od 3 lat, w tym rok zaręczeni, jako typowa panna wolę porządek w życiu i mój partner stara się jak może, aby panował ład, wspólnie organizujemy i planujemy różne wycieczki, rozmawiamy o planach na przyszłość oraz omawiamy każdy problem, który się pojawia w związku, bądź w życiu kogoś z nas. Mój narzeczony woli życie dynamiczne, ja bardziej statyczne, jednak zawsze dojdziemy do kompromisu co do wspólnego spędzenia czasu. Kłótnie w naszym związku pojawiają się bardzo sporadycznie, nawet jeśli się obrażę to mój partner robi wszystko, abyśmy się pogodzili, a na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Oboje nie znamy pojęcia nuda, a każdą wolną chwilę staramy się spędzać w swoim towarzystwie.
 • ~Moon (28 Października 2015, godz. 21:24)

  Ja mogę napisać iż mój związek (panna- strzelec) jest średni. Może dlatego, że slabo sie znamy (3 miesiace) Moj partner (stzrelec) prowkouje mnie co chwile do kłotni. Ja jestem opanowana i drobiazgowa no i neistety pamietliwa a on wylje z siebie wszytkie emocje spowoduje przykrosc we mnie i zapomni o calym zajsciu. To fakt lubi takie zycie gdzie cos sie dzieje i nie ma monotonni, na tyle na ile go poznalam. Nasze niezrozumienie chwilami doprowadza mnie do szalu. Ja (panna) jestem osoba buajaca w oblokach a on(strzelec) sciaga mnie na ziemie i to z duzym hukiem.
 • ~travls (19 Lipca 2015, godz. 9:34)

  Jako ja strzelec i ona panna, ciężko było co tydzień kłótnie za stare znajomości z innymi kobietami, dla mnie odpada.
 • ~M (5 Listopad 2013, godz. 12:15)

  Mój Związek (panna i strzelec) jest pełen miłości, namiętności i pasji. Obydwoje lubimy pichcić w kuchni, aczkolwiek mój partner ma większy dryg do gotowania :) zazwyczaj zgadzamy się w wielu kwestiach, ale są tematy, które wywołują zażartą dyskusje. Jak w każdym związku. Jako praktyczna panna, bardziej zajmuję się kwestiami organizacyjnymi w związku. Jestem bardziej przyziemna, drobiazgowa, mój partner natomiast lubi bujać w obłokach i często ściągam go na ziemie :) połączenie tych dwóch różnych żywiołów sprawia, że jeden od drugiego może się wiele nauczyć. I to jest fascynujące w naszym związku.
 • ~Maja (28 Października 2013, godz. 10:27)

  Nasz związek można uznać za udany. Jesteśmy już ze sobą 5 lat i dobrze nam się układa. Ja będąc zodiakalną Panną jestem osobą bardziej angażującą się w nasz związek. Mój partner z kolei skupia się na pracy. Dobrze się wzajemnie uzupełniamy. Nie ma między nami silnych kłótni chociaż czasem możemy nie być zgodni ze swoimi poglądami. Mimo to bardzo się kochamy i mamy nadzieję, że tak już pozostanie przez długi czas.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl