» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Panna - Skorpion

Horoskop partnerski: Panna - Skorpion

Panna i SkorpionSkorpiony należą do osób bardzo wnikliwych i dociekliwych. Muszą dokładnie poznać swojego partnera zanim się z nim zwiążą. Nie raz mogą być trochę za bardzo zarozumiałe, ale przeważnie potrafią zahamować we właściwym momencie. Zodiakalne Skorpiony są zdecydowanie silniejsze od Panny oraz dysponują większą śmiałością i wytrwałością. Mogą być bardzo żywe i czasem nadpobudliwe, jednak w tym dopasowaniu obecność partnera będzie dla nich bardzo dobrze wpływać. Należą też do osób wytrwałych i zawziętych.

Panny z kolei to osoby bardzo skoncentrowane, skupione i zaangażowane w pomoc innym. Bywają bardzo wrażliwe i delikatne. Nie cierpią bałaganu i chaosu, dlatego starają się doprowadzać do ładu i harmonii. Ich obecność bardzo dobrze wpłynie na Skorpiona, gdyż potrafią ostudzić jego złe emocje i pomóc w razie problemów. Troszkę jednak zbyt pesymistycznie i krytycznie patrzą na świat. W stworzenie namiętnego uczucia dużą rolę odgrywa tutaj Panna i to właśnie od niej zależy przyszłość i stabilność tego związku.

Twój związek partnerski to Panna i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.49 6 (głosów: 53)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Dagmara (18 Października 2019, godz. 20:32)

  Ja panna, on skorpion = nic dobrego. Owszem mam wady, ale jestem opiekuńcza, bywam zamknięta w sobie przez co nie mówię co mnie trapi by nie robić przykrości bliskiej osobie, dbam o dom, o porządek, staram się myśleć o wszystkim i pilnować bieżących spraw, ale to wszystko tylko sprawia, że przy skorpionie nie czuje się doceniana. Leniwy, beztroski, uparty, nie myślący o tym co może się stać, ważne dla niego jest tu i teraz (przez co muszę pilnować wydatków by starczyło do 1-go). Ciągle obrażony, że czasem jestem zmęczona- a jaka mam być skoro pilnuje żeby miał wyprane, prasowane, ugotowane i posprzątane? On może leżeć przed tv cały Boży dzień bez wyrzutów, bo twierdzi, że "pracuje", więc odpoczywa nie robiąc zupełnie nic innego. Jest nieodpowiedzialny, zobowiązuje się do rzeczy, które szybko mu się nudzą, bo wymagają systematycznej uwagi.
  Skorpion+Panna= porażka.
 • ~Rysiek (12 Czerwca 2018, godz. 8:27)

  Więcej się nie zgadza, niż zgadza :)
 • ~Panna (13 Października 2016, godz. 21:12)

  Zakochałam się w Skorpionie, a on podobno we mnie. Bardzo mnie ten artykuł podbudował, komentarze pod spodem również :)))
 • ~Anna (4 Października 2016, godz. 21:14)

  Wszystko się zgadza!
 • ~lamia (15 Maja 2016, godz. 10:22)

  Jestem w związku z panną od roku i wciąż się siebie uczymy. Nie jest łatwo, ale to nie znaczy, że źle. Wręcz przeciwnie. On mnie wycisza, uspokaja, uczy relaksu, a ja dodaję jemu energii i radości życia. Nazywana jestem przez swojego partnera diablicą, ale widzę, że kocha we mnie ten czarci urok ;) Są momenty, że muszę zostawić Go w spokoju, żeby się wyciszył i odprężył, bo w nadmiarze emocji bywa rozdrażniony, ale potem sam do mnie przychodzi z nową energią. Najtrudniejsze dla mnie jest to, że dla niego na wszystko jest odpowiedni czas, bez chaosu, do końca i dopiero może się zająć kolejną sprawą, co jest całkowitym przeciwieństwem mojego postępowania, ale i z tym sobie radzimy. Ogólnie uważam nas za ciekawe połączenie zodiakalne i mimo różnic z każdym dniem kocham Go coraz bardziej. I chociaż nie jesteśmy już pierwszej młodości, tylko drugiej ;), to widzę przed nami cudowną przyszłość.
 • ~Ala (18 Listopad 2012, godz. 10:45)

  Jesteśmy ze sobą w związku już od 10 lat i jesteśmy nadal bardzo szczęśliwi :) Ja - panna, jestem osobą bardzo łagodną i opiekuńczą. On - skorpion jest osobą bardzo silną i odpowiedzialną, która próbuje z wszystkich sił zapewnić Naszej rodzinie jak najlepsze życie.
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl