» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Panna - Koziorożec

Horoskop partnerski: Panna - Koziorożec

Panna i KoziorożecZwiązek obu znaków pozwoli spełnić nawet najskrytsze oczekiwania. Razem potrafią być niezwykle dojrzali emocjonalnie, jak również odpowiedzialnie patrzeć na związek małżeński.

Koziorożce wykazują się sporą konsekwencją w dążeniu do zamierzonych celów i nie łatwo jest ich powstrzymać. Potrafią osiągnąć sukces w życiu prawie w każdych warunkach nawet, mimo blokad i przeszkód. Wykazują się przy tym wielką wiedzą, doświadczeniem, samodyscypliną i ambicją.

Panny to natomiast osoby bardzo wrażliwe, czułe i delikatne. Silnie przeżywają wszelkie zawirowania i porywy w związku. Potrafią kochać z całego serca licząc na odwzajemnienie swoich uczuć. Liczą na to, że partner będzie wobec nich romantyczny i w przyszłości uda im się żyć w kochającej rodzinie. Doskonale dbają o zaspokajanie potrzeb swojego partnera, ponieważ dobrze znają się na ludziach. Bywają czasem jednak zbyt krytyczne, a nawet zdystansowane do pewnych, ważnych spraw.

Mimo wszystko taki związek ma wysokie szanse na powodzenie, ponieważ ma szansę przetrwać przez wiele lat. Założona przez nich rodzina może mieć w przyszłości ciekawe potomstwo.

Twój związek partnerski to Panna i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.75 6 (głosów: 67)
Najnowsze komentarze (15):
 • ~panna (14 Kwietnia 2018, godz. 8:26)

  Ja panna, mąż koziorożec. Jesteśmy 35 lat , mamy wszystko co można mieć , ale jest to jak dobra firma, choć bywało różnie. Największa miłość to chyba nie jest dla tych znaków.
 • ~Pan Panna (25 Lutego 2018, godz. 16:47)

  Ona Koziorożec jest chłodnym typem kobiety - stawia sukces, ponad związek: nie mam z tym problemu, bo jako Panna jestem człowiekiem bardzo tolerancyjnym i służę pomocą, aczkolwiek nie widzę dalszych perspektyw na wspólną przyszłość: jej zaangażowanie znikło po miesiącu, znajduje wymówki by nie pisać, nie rozmawiać: gdzie jesteśmy związkiem na odległość i brak kontaktu między nami jest destrukcyjny. Też mam swoje ambicje i plany, ale nie jestem taki oziębły jak ona. Jedynie gdzie znajdujemy satysfakcję to sfery intymne. Zdecydowanie odradzam takich połączeń, chyba że ktoś lubi być masochistą.
 • ~Monika (23 Lutego 2018, godz. 9:11)

  Ja Koziorożec- mąż Panna.
  Wszystko co jest napisane jest prawdą. Jesteśmy małżeństwem już 16 lat(06.04.2002r).
  Tworzymy udany związek ,rzadko się spieramy i raczej zgadzamy we wszystkim.
  Mamy troje dzieci i są bardzo ciekawą mieszanką nas obojga.Ich znaki zodiaku to Skorpion ,Rak i Koziorożec .
 • ~koziorożec (10 Września 2017, godz. 8:46)

  jestem klasycznym koziorożcem, ona, prawdziwa panna...jesteśmy na skraju przepaści, może już nawet lecimy w dół, przez moje zaniedbania...jak przekonać JĄ, że teraz będzie już inaczej..? jest ktoś inny,od miesiąca, i widzę,że jest rozdarta...
 • ~Panna (31 Sierpnia 2016, godz. 2:28)

  W życiu tak dobrze nie dogadywałam się z partnerem jak właśnie z koziorożcem :-) nie jest wylewny to prawda, po dłuższym czasie dopiero się otworzył i zaczął prawic komplementy mówić o uczuciach czego w życiu chce itd.. wcześniej nic nie mówił. Ja go tez nie zmuszałam do tego. I to jest idealne rozwiązanie.. czas, cierpliwość i cicha obserwacja.
   
 • ~mała (27 Stycznia 2016, godz. 20:10)

  Ja Panna on Koziorożec... jestśmy już 7 lat... bywało róznie jest nam dobrze ze soba. Ja jestem niepoprawna romantyczka on zakniety w sobie nie potrafi prawic komplementow ktore musze sluchac od innych osob ale juz sie przyzwyczailam... :) Sama nie jestem bez wad jak sie klocimy czasami to ja wiem ze atakuje za bardzo wtedy Pan Koziorozec wycofuje sie i zamyka... bardzo ciezko z nim sie na jakiekolwiek tematy o zyciu rozmawia :) Ja ten zwiazek pcham do przodu niestety wolallabym aby to mezczyzna robil niz kobieta... co z nami bedzie czas pokaze... o milosc trzeba dbac gdy sie kogos traci to dopiero widac jak komus zalezy... :)
 • ~Kózka :) (19 Czerwca 2015, godz. 22:07)

  Ja się zupełnie nie zgodzę co do braku romantyzmu u panny! To chyba pierwszy tak przepełniony czułością i magią związek :) Co do obaw - ok, "ten" panna bardzo skupia się na sobie i - o zgrozo! pieniądzach :/ Wolnościowe koziorożce mogą rzadziej wpisywać się w "buisnesplan", a my mimo introwertyzmu jednak tych uczuć potrzebujemy.. a może właśnie - szczególnie (nie wystarczą piękne słówka i poetyckie wersety "od święta")
 • ~agata (30 Grudnia 2014, godz. 19:09)

  Mój Panna też się zgadza z opisem. Rozumy pozjadał, wszystko osądza i poucza, kochany chciałby być i wielbiony , a jak ja mam duże kłopoty to skomentuje ale nie bardzo się angażuje. Stoi z boku i czeka aż sie z wszystkiego sama wyratuje. Taki Panna to jest NA DOBRE , na ZŁE to raczej nie. A.... ON miewa OKRES - tylko rzadziej ode mnie, ale humory wtedy są fatalne!
 • ~Katharsis (16 Grudnia 2014, godz. 1:20)

  Jestem 3 lata po ślubie 'mój mąż z pod znaku panny jest egoistą, skąpcem który widzi tylko czubek swojego nosa,nie pracuję a ja i moja mama utrzymujemy jego ,nie polecam takiego połączenia znaków zodiaku .
 • ~gra (21 Sierpnia 2013, godz. 14:47)

  Mój związek małżeński jest super, jesteśmy ze sobą już 30 lat. Mam nadzieję, że doczekamy więcej, życzę wszystkim tego samego.
 • ~Teresa (8 Marca 2013, godz. 22:23)

  Ja jestem w związku 39 lat i wszystko się zgadza tak jak jest powyżej opisane.
 • ~ela (24 Lutego 2013, godz. 19:00)

  Hej natali - mój związek zaczął się zupełnie przez przypadek - na przyjęciu sylwestrowym. Do panny trzeba się przyzwyczaić. Nie oczekuj romantyzmu, bo go nie znajdziesz. Marudzą to fakt, ale jeśli obracam w żart - jest wtedy ok. Panny można wziąć sprytem ,czyli dużo marchewki i mało kija. Podziwiać jaki on mądry, dowcipny, jak to się na wszystkim zna. Nie krytykować, a zachęcać. Wtedy będziesz miała wszystko, co będzie mógł ci dać. No a, że są w sumie odpowiedzialni za rodzinę, wiec ta marchewka wszystko załatwisz. Acha przy ludziach stój za nim murem, nie śmiej się z jego głupot. Może nie będziesz miała romantyzmu ale za to całą resztę. Po prostu trzeba ich podziwiać, mówić, co chcesz i jak chcesz. Nie mów czego nie chcesz. Rozumiesz różnice? Powodzenia
 • ~ela (22 Stycznia 2013, godz. 10:34)

  To prawda szczególnie, że panny są krytyczne. Wszystko się zgadza - jestem w związku 23 lata.
   
 • ~Anna (10 Stycznia 2013, godz. 17:50)

  Wszystko się zgadza. Pozdrawiam!
 • ~AGA (23 Grudnia 2012, godz. 1:49)

  To co tu jest napisane, to czysta prawda jak z mojego życia ....
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl