» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Lew - Wodnik

Lew i WodnikTakie połączenie znaków bywa całkiem korzystne. Razem preferują wygodny i wolny tryb życia, nie decydując się szybko na formalny związek. Nie lubią, kiedy ktoś im coś narzuca i rozkazuje - przeważnie obie strony często idą w różnym kierunku.

Lew na pewno będzie próbował zwrócić na siebie uwagę. Wykaże się również wielką troską w stosunku do partnera. Chętnie poda mu pomocną dłoń w razie jego kłopotów. Uwielbia, gdy partner zachwala jego wygląd i podziwia jego zasługi. Wodnik to natomiast bardziej wrażliwa dusza - głęboko potrafi przeżywać każdą sytuację. Łatwo się denerwuje, gdy coś mu nie wychodzi. Nie cierpi stagnacji i zastojów w związku, dlatego zacznie on wprowadzać sporo nowości i burzyć rutynę dnia codziennego.

Wodnik raczej nie będzie chciał dominować nad Lwem, ale zrobi wszystko, aby jego zdanie było zawsze brane pod uwagę. Czasem mogą mieć odmienne poglądy, co nie zawsze będzie im na rękę. Mimo to jest dużo powodów przewyższających wady takiego dopasowania, aby w przyszłości osoby z tych znaków stworzyły szczęśliwy związek.

Twój związek partnerski to Lew i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.56 6 (głosów: 55)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Ania , wodnik (29 Września 2020, godz. 13:05)

  Ja wodnik ,mój partner lew.
  Nasz związek,jest pełen pasji, czułości .Robimy razem prawie wszystko.
  Nigdy się nie nudzimy .
  Sport, podróże, muzyka, teatr. To wszystko co nas kręci. Mężczyzna lew jest osobą, która dba o harmonię w domu ,pomaga w obowiązkach domowych. Nigdy nie pozwala nosić mi siatek.
  Jest dobry dla dzieci, lubi się z nimi bawić ,potrafi się nimi opiekować.
  Nawet gdy nie są to jego własne dzieci.
  Nie jest osobą dominującą.
  Uwielbia moje szalone pomysły 😃,bo nie lubi rutyny.
  Polecam, Panią wodniczką ,lwa. Z czystym sumieniem.
 • ~Gość (6 Kwietnia 2020, godz. 2:56)

  Roller coaster
 • ~Gość (23 Lipca 2018, godz. 20:41)

  To była jedna wielka porażka, wodniki żyją marzeniami, ale lwy stąpają twardo na ziemi.
 • ~Gość (10 Lipca 2018, godz. 11:23)

  Poznałam lwa...i moje życie się odmieniło. Nigdy nie czułam takiej energii, wszystko gra, moja dusza i ciało zaznały w końcu spokoju.
 • ~aniah (22 Października 2017, godz. 5:40)

  Jesteśmy romantycznie uwodzicielscy od lat. On obsypuje mnie wyjątkowymi prezentami i dla mnie stara się wyglądać ponadczasowo. Pomaga mi dojść do równowagi psychicznej i delikatnie cały czas stymuluje do działania. Ja daje mu poczucie wolności i pozwalam mu mnie uwodzić bo on to kocha. Nigdy się sobą nie budzimy, kończę bo właśnie idziemy na numerek ;-)
 • ~Lwica (3 Września 2017, godz. 22:05)

  Ja lwica on wodnik. Jestem z moim wodnikiem od 2 miesięcy i jest coraz lepiej. To on był uparty i nie odpuścił, gdy chciałam rezygnować. Pomagamy sobie, odkrywamy świat na nowo, bo każde z nas ma już za sobą trochę przeżyć tj. małżeństwo. Jest cudownym kochankiem. Mężczyzna, który potrafi pokazać wszystkim dookoła, ze jestem "jego" kobieta :D i co najważniejsze czuje się przy nim 100% kobieta.
 • ~Pepek (5 Listopad 2015, godz. 17:52)

  Ja Wodnik Ona Lew na początku wszystko wyglądało idealnie, ale z każdym dniem coraz częstsze kłótnie, Ona chce mnie zmieniać w kogoś innego kim nie jestem co kłóci się z moją naturą. Przestajemy się rozumieć i ja chyba odpuszczam, bo psychicznie nie daję już rady. Bardzo ją kocham ale nerwy i strach przed kolejnymi kłótniami paraliżuje moje działania. Czuję się słaby, wypalony i nie spełniam pokładanych we mnie nadziei.
  I to wszystko dobiega do końca. Życzę wszystkim powodzenia i jak najwięcej miłości.
   
 • ~Asiula (26 Maja 2015, godz. 13:30)

  No cóż ja wodnik on lew..jesteśmy w związku od ponad 2 miesięcy czyli krótko ale..jest cudownie..rozumiemy się bez słów..szalejemy za sobą, tęsknimy pragniemy :) mamy spore temperamenty a on jest super kochankiem :)
 • ~dora (17 Stycznia 2015, godz. 8:22)

  jestem lwem, a on wodnik. Różnimy się, ale zawsze coś nas przyciąga do siebie.
 • ~margoitalia (10 Stycznia 2014, godz. 21:01)

  Ja Lew, On Wodnik. Jest cudownie, uwielbiamy przebywać ze sobą, jesteśmy już dojrzałymi ludźmi, którzy odnaleźli się po wielu latach... Jest mężczyzną idealnym, super kochankiem i przyjacielem. Kocham Wodnika!!!!
 • ~ruda (9 Września 2013, godz. 0:37)

  Nie wiem jak i dlaczego, ale jako wodniczka potrafię się zainteresować jedynie mężczyzną-lwem. I nie jest tak, że na pierwszym spotkaniu pytam o jego znak zodiaku, ale jeśli dochodzi do drugiej randki nie muszę nawet pytać, bo wiem, że okaże się lwem. Zawsze.
 • ~Beata (7 Kwietnia 2013, godz. 7:17)

  Ja lew- on wodnik. Idealnie dopasowani pod każdym względem. Czasami śmiejemy się że zrobiono nas z jednego kawałka a następnie wycięto nasze kształty. Fizyczne dopasowanie w 100%, psychiczne dopasowanie w 100%, wrażliwość w 100%. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jesteśmy młodymi ludźmi i szukaliśmy się baaaaardzo długo - warto było :) Życzę powodzenia innym poszukującym.
 • ~Monisia (6 Lutego 2013, godz. 23:35)

  Jesteśmy bardzo dopasowani, ale? Burza mózgów, raz na wozie, a nazajutrz pod wozem.
  Pan Wodnik obrażony i zazdrosny i etc.
  Faktem jest, że ma dużo zalet i jest super kochankiem.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl