» Menu «

Horoskop partnerski: Lew - Waga

Lew i WagaZwiązek obu znaków może być bardzo emocjonujący. Waga będzie starać się dążyć do równowagi i stabilności w życiu. Wielokrotnie ostudzi emocje swojemu partnerowi. Charakteryzuje się również sprawiedliwym podejściem do ludzi. Czasem niełatwo będzie jej przymknąć oko na wybryki swojego partnera, jednak może to zrobić z uwagi na wyższe dobro. Nie zależy jej na szerzeniu konfliktów, natomiast chce w przyszłości budować stabilny, trwały i kochający się związek.

Lew z kolei będzie próbował dominować nad partnerem, pokazując swoją prawdziwą wartość. Pragnie być podziwiany i uznawany przez Wagę. Mimo silnego charakteru, Lew potrafi mocno przeżywać wszystkie problemy partnera. Czasem jego niepohamowany charakter zostanie w porę ostudzony przez partnera. Nie boi się wyzwań i ryzyka. Potrafi nie raz wykazać się ogromną czułością i troską.

Na pewno wielokrotnie w takim związku pojawi się sporo miłosnych i romantycznych chwil. W przyszłości mają wysokie szanse na założenie rodziny, o ile będą w stanie zaakceptować swoje wady.

Twój związek partnerski to Lew i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4 6 (głosów: 14)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~zawiedziona (8 Stycznia 2014, godz. 10:27)

  Jestem z lwem i mój związek właśnie się sypie. Mam 42,a on 43 lata. Dla niego ważniejsza jest matka i siostra. Jesteśmy w związku od 21 lat, mamy 3-kę dzieci, ale dopiero dzieci siostry obudziły w nim instynkt ojcowski. Nigdy nie był dobrym ojcem i mężem, szkoda...
  Mimo, że serce kocha to rozum krzyczy żeby w końcu przestało.
 • ~judyta (13 Listopad 2013, godz. 10:11)

  zgadzam się z Sorytową u mnie jest tak samo
 • ~sorytowa (3 Sierpnia 2013, godz. 7:58)

  Mój związek rozpadł się po 6 latach; na koniec nawet już ze sobą nie rozmawialiśmy; namiętność gdzieś umknęła, przestaliśmy się akceptować. On Waga - stał się bardzo dominujący i manipulował mną, a ja się niestety poddałam. To jest trudny układ - nie polecam Lwicom. Aha... i on Waga bez przerwy flirtuje z kobietami. Trudno wytrzymać.
 • ~Klara (4 Lipca 2013, godz. 8:39)

  Jest między nami wiele namiętności i miłości. Lew to osoba bardzo rozważna i odpowiedzialna, chociaż czasem zbyt pewna siebie. Waga jest bardziej uległa i czasem przesadnie troskliwa. Ogólnie rzecz biorą jest to związek bardzo czuły i wrażliwy.
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - DobrySennik.pl