» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Lew - Waga

Lew i WagaZwiązek obu znaków może być bardzo emocjonujący. Waga będzie starać się dążyć do równowagi i stabilności w życiu. Wielokrotnie ostudzi emocje swojemu partnerowi. Charakteryzuje się również sprawiedliwym podejściem do ludzi. Czasem niełatwo będzie jej przymknąć oko na wybryki swojego partnera, jednak może to zrobić z uwagi na wyższe dobro. Nie zależy jej na szerzeniu konfliktów, natomiast chce w przyszłości budować stabilny, trwały i kochający się związek.

Lew z kolei będzie próbował dominować nad partnerem, pokazując swoją prawdziwą wartość. Pragnie być podziwiany i uznawany przez Wagę. Mimo silnego charakteru, Lew potrafi mocno przeżywać wszystkie problemy partnera. Czasem jego niepohamowany charakter zostanie w porę ostudzony przez partnera. Nie boi się wyzwań i ryzyka. Potrafi nie raz wykazać się ogromną czułością i troską.

Na pewno wielokrotnie w takim związku pojawi się sporo miłosnych i romantycznych chwil. W przyszłości mają wysokie szanse na założenie rodziny, o ile będą w stanie zaakceptować swoje wady.

Twój związek partnerski to Lew i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.18 6 (głosów: 42)
Najnowsze komentarze (8):
 • ~Gość (8 Lipca 2020, godz. 9:10)

  Pani waga pan lew On chce byc ciagle chwalony za to co robi, jest bardzo pracowity. Waga to wie i spełnia jego oczekiwania, w zamian jest dobrym partnerem, gotowym na poświęcenia Jest o nią zazdrosny, bo ona przyciaga wzrok innych facetow. Swoje oddanie pan lew okazuje gestami, czynami nie slowami ale obydwoje to rozumieja. Pani waga zapewnia mu cieplo domowego ogniska. Lubią podroże, wycieczki, często mają wspólne zainteresowania. Lubi jej poczucie humoru. Jednak lew czesto z igly robi widly i wtedy dochodzi do klótni. Jednak partnerka dlugo sie nie gniewa. Obydwoje lubia seks. Nasz związek trwa już 22 lata namietność nie wygasła.
 • ~Hanka (23 Listopad 2018, godz. 13:21)

  jestem od wielu lat z Lwem i nigdy nie było konfliktów i zdrad ! liczy sie partnerstwo i zaufanie wspólne zainteresowania ! jak tego nie ma to po co być razem ?!
  pozdrawiam wszystkich .. wyznaje tak albo nie ....
 • ~baba (9 Grudnia 2016, godz. 17:26)

  Horoskopy nie ma nic wspólnego z charakterem . Charakter człowieka zależy od wychowania, wykształcenia.. Jestem lwica a mąż Wagą i charaktery wprost przeciwne horoskopu.
 • ~Halina (1 Stycznia 2015, godz. 9:13)

  Mój lew niestety po 15 latach po wielu zdradach, zakochał się w innej i po trupach dąży do celu nie zważając na to co czuje waga. Chcę tylko zaznaczyć, że gdy się poznaliśmy był we mnie tak bardzo zakochany ,że nie zwracał uwagi na nic aby być tylko ze mną.
 • ~zawiedziona (8 Stycznia 2014, godz. 10:27)

  Jestem z lwem i mój związek właśnie się sypie. Mam 42,a on 43 lata. Dla niego ważniejsza jest matka i siostra. Jesteśmy w związku od 21 lat, mamy 3-kę dzieci, ale dopiero dzieci siostry obudziły w nim instynkt ojcowski. Nigdy nie był dobrym ojcem i mężem, szkoda...
  Mimo, że serce kocha to rozum krzyczy żeby w końcu przestało.
 • ~judyta (13 Listopad 2013, godz. 10:11)

  zgadzam się z Sorytową u mnie jest tak samo
 • ~sorytowa (3 Sierpnia 2013, godz. 7:58)

  Mój związek rozpadł się po 6 latach; na koniec nawet już ze sobą nie rozmawialiśmy; namiętność gdzieś umknęła, przestaliśmy się akceptować. On Waga - stał się bardzo dominujący i manipulował mną, a ja się niestety poddałam. To jest trudny układ - nie polecam Lwicom. Aha... i on Waga bez przerwy flirtuje z kobietami. Trudno wytrzymać.
 • ~Klara (4 Lipca 2013, godz. 8:39)

  Jest między nami wiele namiętności i miłości. Lew to osoba bardzo rozważna i odpowiedzialna, chociaż czasem zbyt pewna siebie. Waga jest bardziej uległa i czasem przesadnie troskliwa. Ogólnie rzecz biorą jest to związek bardzo czuły i wrażliwy.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl