» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Lew - Skorpion

Lew i SkorpionPołączenie tych znaków może być w rezultacie różne, gdyż każdy z nich dysponuje żywym i wybuchowym charakterem. Zarówno jedna, jak i druga strona będzie próbowała dominować i robić wiele rzeczy po swojemu. Istnieje szansa, że stworzą wspólnie dochodowe przedsięwzięcie, które zaowocuje sporym sukcesem. Najczęściej osiągają same sukcesy i wytrwale dążą do realizacji celów. Wywierają również duży wpływ na otoczenie.

Skorpiony są zazwyczaj bardziej skupione, niż Lwy. Te z kolei wolą jednak delektować się przyjemnościami po osiągnięciu sukcesów. Potrafią również udzielić cenne wskazówki swojemu partnerowi. Lwy mają doskonałe oko do szczegółów, dlatego często będą się starały ulepszać swoje otoczenie i wprowadzać wiele nowości do swojego życia.

Będzie to z pewnością energiczny związek, w którym ciągle coś się będzie działo. Zarówno Lew, jak i Skorpion powinien być ostrożny w stosunku do swojej drugiej połówki, gdyż razem są osobami nieustępliwymi. Jeżeli uda im się zaakceptować słabości takiego związku, mogą w przyszłości założyć ciekawą rodzinę.

Twój związek partnerski to Lew i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.36 6 (głosów: 48)
Najnowsze komentarze (14):
 • ~Nikt (4 Października 2020, godz. 9:49)

  Ciągła przepychanka, kto ma rację. Fajny układ na romans, życie niekoniecznie.
 • ~Nikt (4 Października 2020, godz. 9:48)

  Ciągła przepychanka, kto ma rację. Fajny układ na romans, życie niekoniecznie.
 • ~Gość (21 Lipca 2020, godz. 21:14)

  Jestem z partnerem skorpionem już 7 lat. Moim zdaniem po burzy zawsze wychodzi słońce. Związek mam zaskakujący, pełen niespodzianek, kłótni i miłości. Jestem dumna, że poznałam skorpiona, ponieważ razem się dopełniamy. Na początku mniej kłótni, potem więcej, lecz tak jest praktycznie w każdym związku. Poznałam wiele nowych rzeczy z jego strony, jak i on z mojej. Oczywiście zgadza się to, że obojga lubimy być w centrum uwagi jak i dominować lecz zawsze można się dogadać, jak w naszym przypadku. Kocham go bardzo i mam nadzieje na długi staż w naszym związku. Pozdrawiam 😁
 • ~Panda (4 Sierpnia 2018, godz. 11:05)

  Tkwię już w takim związku 19 lat. Ja Lew ona Skorpion na początku człowiek myślał, że te kłótnie i niemal codzienne sprzeczki się skończą że musimy się dotrzeć że wszystko się ułoży. Po wielu próbach dogadania się , analizach błędów poprawiało się tylko na krótki czas po czym wracało z większą siłą. Dziś praktycznie w ogóle nie rozmawiamy ze sobą gdyż nawet rozmowa o bieżących codziennych sprawach wywołuje kłótnie , tylko dwójka wspaniałych dzieci trzyma mnie i Ją w tym koszmarze. Jest to brak porozumienia , niezgodność charakterów, niedogadywanie się w najmniejszym aspekcie życia. A nawarstwienie tych wszystkich rzeczy przez lata powoduje wybuch od najmniejszej iskry. Szkoda życia aby ciągnąć to dalej. Wierzę też w prawdziwość takich horoskopów gdyż na własnej skórze przeżywam to niemal codziennie i wiem też żyjąc wcześniej z kobietami z pod innych znaków na czym polega różnica . Pozdrawiam wszystkich życząc szczęścia.
 • ~król_lew (16 Lutego 2017, godz. 21:45)

  Ja jestem lwem , a moja partnerka jest skorpionem. Mamy 24 lata i rok już ze sobą mieszkamy.
  Ona jest bardzo zazdrosna, potrafi zrobić wielką awanturę o to, że jakaś jej koleżanka na mnie spojrzy. Z drugiej strony jest opiekuńcza , wstaje rano przede mną i robi mi śniadanie, bardzo się stara i wiem że oddała by wszystko, aby mnie zadowolić i zatrzymać przy sobie.
  Jednak mimo tego że ona stara się ze wszystkich sił to czegoś mi brak. Potrzebuje jej uwagi i rozmowy, brakuje mi tego żebyśmy razem się pośmiali czy po prostu zwykłej rozmowy o pierdołach. Ona jest pracoholikiem. Czas spędzony w domu to milczenie... Ona cały czas robi jakieś projekty itp. A ja siedzę w kuchni przed laptopem i myślę że chciałbym aby ona była bardziej szalona, uśmiechnięta i spontaniczna.
 • ~Vini (18 Grudnia 2016, godz. 17:29)

  U mnie jest magicznie. Ja Lew, ona skorpion. Lubię dominować związku. Ciągle mnie czymś zaskakuje. To jest miłość godna do naśladowania
 • ~Pietja (20 Czerwca 2016, godz. 20:32)

  Ja - Lew. Ona - Skorpion. Jest kiepsko. Kłótnie non-stop. Inne spojrzenie na życie, ale nie możemy się od siebie uwolnić. Ona jest strasznie zazdrosna, że potrafi zrobić takie rzeczy, gdzie inny znak zodiaku czegoś takiego nie zrobi. Nie polecam...
   
 • ~Lew1982 (3 Maja 2016, godz. 20:14)

  U mnie w związku to samo,ciągle kłótnie, ja wolę wyjścia na spacery i na miasto, a partnerka we Oli cztery ściany... co mam robić?
 • ~asiek (9 Listopad 2015, godz. 19:40)

  Jestem ze skorpionem 22 lata, męczymy się razem w tym związku. On despotyczny liczy się jego zdanie tak jak i moje, obydwoje nie ustępujemy, jest źle. Ale nie możemy i nie potrafimy się rozstać. Codziennie się kłócimy.
   
 • ~Agata (22 Października 2015, godz. 9:18)

  jestem lwica i zgadzam się z Anią... To bardzo energetyczny związek i pasują do siebie. Skorpion jest wyzwaniem dla lwa a lew dla skorpiona .. Potrafią dać sobie dużo czułości i namiętności i miłości. Tylko muszą się db otworzyć :))) ja chce teraz tylko skorpiona bo chce czuć tą władzę :)
   
 • ~hgf (16 Października 2015, godz. 23:58)

  Teraz już w ogóle nie wyglądają.
 • ~Ana (6 Października 2015, godz. 14:12)

  Nie zgadam się z poprzednim komentarzem, jestem lwem i to bardzo despotycznym lwem owszem lubię zwracać na siebie uwagę, ale jeśli chodzi o potrzeby zawsze stawiam innych przed sobą. W sypialni przede wszystkim spełniam potrzeby mojego partnera który tak się składa jest skorpionem. Lwy również są czułe i namiętne i potrzebują dużo uwagi zwłaszcza ze strony partnera.
 • ~bea88 (8 Września 2015, godz. 1:33)

  Tragedia! Chłodny, tajemniczy Skorpion mający swoje sekrety był beznadziejnym towarzyszem życia dla mnie- Lwicy. Pomimo początkowego przyciągania (bardzo mocnego) ta trwająca długo relacja nie przetrwała. Zbyt duże różnice...
 • ~króliczek (2 Października 2012, godz. 11:55)

  To jak niebo i ziemia. Każde z nich chce zabłysnąć i być w centrum uwagi. Lew jest arogancki, posiada cechy despotyczne i nie jest romantykiem co skorpionowi bardzo się nie podoba. Czuły i namiętny skorpion potrzebuje uwagi, a Lew najpierw myśli o sobie a potem o innych. Lew nawet w sypialni chce dominować nie wiedząc że to skorpion by go wiele nauczył gdyby mu na to pozwolił. Dłuższe relacje prowadzą do katastrofy.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl