» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Lew - Koziorożec

Horoskop partnerski: Lew - Koziorożec

Lew i KoziorożecPrzyszłość tego związku stoi pod znakiem zapytania, gdyż ważny będzie tutaj obustronny wkład partnerów, a w szczególności Lwa. Z pewnością to Koziorożec będzie najbardziej aktywny w związku, jeżeli jego celem będzie stworzenie stabilnej i kochającej się rodziny. Potrafi on bowiem przezwyciężyć wszelkie trudności w dążeniu do realizacji swoich celów, wykazują się przy tym wielką ambicją i mądrością, jak również wewnętrznym zdyscyplinowaniem. Potrafi on znaleźć kompromis i dojść do ugody, jeżeli sytuacja tego wymaga. Wytrwale trzyma się swoich planów i nie łatwo poddaje się, gdy coś mu nie wychodzi.

Lwy na pewno wolą bardziej wygodny tryb życia. Potrafią się wykazać sporą wiedzą i mądrością życiową. Uwielbiają też, gdy otrzymują od partnera pochwały. Łatwo jednak panikują, gdy coś im się nie udaje - wtedy Koziorożce potrafią je wesprzeć. Jeżeli wspólnie uda im się przezwyciężyć swoje słabości, to taki związek ma wielką szansę na przetrwanie nawet w trudnych warunkach. Dopasowanie tych znaków potrafi się dobrze wzajemnie uzupełniać.

Twój związek partnerski to Lew i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.76 6 (głosów: 82)
Najnowsze komentarze (35):
 • ~Gość (14 Stycznia 2021, godz. 16:20)

  Może zaskoczę swoją odpowiedzią, ale bardzo głupie jest uzaleznianie swojego związku od znaku zodiaku. Przypomnę tylko, że zodiaki są tylko sugerantami. Są napisane właśnie w taki sposób żeby się z wami zgadzały. Ja na przykład jestem Koziorożcem, a mój chłopak lwem. Dogadujemy się świetnie, ja jako koziorożec potrafię świetnie okazywać uczucia, a on jako lew nie jest w ogóle egoistą i liczy się z moimi uczuciami i potrzebami. Nie wierzcie do końca znakom jesteście dorośli lepiej postępować zgodnie z sumieniem, a nie tym co napisała jakaś wróżka. A jeżeli macie problemy w związku to rozmawiajcie i walczcie o siebie. Bo miłość to coś czego w tych czasach bardzo brakuje ;)
 • ~Gość (24 Listopad 2020, godz. 23:57)

  Jestem Koziorożcem, partner lwem. W naszym przypadku taki układ się nie sprawdza. Mój lew jest egoistyczny, leniwy, wygodny i głodny atencji i komplementów. W przypadku problemów, czy nawet drobnych niepowodzeń zupełnie sobie nie radzi. Jego ulubione stwierdzenia: " szok , jestem załamany, mam dość, już nie daję rady, jak mnie nie będzie to dostaniecie rentę i sobie poradzisz". Ot taka ślamazara, a z drugiej strony wybuchowy i wulgarny. Czego ja absolutnie nie toleruję. I nigdy nie zapominam. Z kolei ja jestem konkretną osobą, nie lubię dramatyzowania. Ciągle się kłócimy. On potem przeprasza i tak w kółko do następnej kłótni. Mam go już dość, on pewnie mnie też, dlatego myślę, że już niedługo podejmiemy decyzję o rozstaniu.
 • ~Gość (18 Maja 2020, godz. 16:47)

  Dwa mocne charaktery, Pan koziorożec, stanowczy, opanowany, dominujący, wygadany, człowiek sukcesu, kieruje się w życiu wartościami. Pani lew, dumna, z ognistym charakterem. Próbuje dominować, ale koziorożec potrafi zgasić jej zapędy. Lubi słyszeć pochwały. Oboje tworzą świetny zespół. Uzupełniają się wzajemnie. Pewność siebie Koziorożca, powoduje, że partnerka czuje się bezpiecznie. W łóżku czysta magia. Dwa bardzo mocne charaktery nie mogły przejść obok siebie obojętnie, obojgu nie brakuje inwencji, oboje dążą do spełniania swoich fantazji. Związek jest bardzo dynamiczny, ponieważ oboje są bardzo aktywni zawodowo i życiowo. Zawsze znajdują kompromis.
 • ~Gość (1 Czerwca 2019, godz. 23:06)

  Ja - lew, mąż - koziorożec. Od 15 lat razem, 9 lat po ślubie. Początki wspólnego życia mieliśmy podobne - on uciekał w pracę, izolował się ode mnie, ja chciałam z nim rozmawiać, analizowałam sytuację i uczucia, a jak jego „zimno” i zamknięcie powodowało u mnie bezradność wściekałam się i raniłam. Mieliśmy podział - ja jestem od uczuć, on od ogarniania rzeczywistości (pieniądze, organizacja większych przedsięwzięć) choć na przestrzeni lat to zaczęło się zmieniać. Oboje przeszliśmy własną terapię, on bardzo (jak na koziorożca) otworzył się na emocje, a ja zdecydowanie lepiej radzę sobie zawodowo i „organizacyjnie”. Dużo się od siebie nauczyliśmy. Dla mnie to związek twórczy i rozwojowy choć czasem dostaję przy moim koziorożcu białej gorączki... on pewnie mógłby powiedzieć to samo o mnie... Zaskakują mnie wzmianki o niewierności koziorożców - mój egzemplarz jest pod tym względem idealny (chyba że o czymś nie wiem ;-) ... myślę, że wiele zależy od tego czy jest miłość i determinacja do dbania o związek... a i on też nie uznaje ezoteryki i uważa, że to brednie totalne (ale jak mu przepowiadam co z pracą to zamiera i nadstawia uszu)
 • ~Gość (22 Kwietnia 2019, godz. 21:19)

  Od 33 lat razem , 3 dzieci . Nie było łatwo, ale kompromis i zrozumienie pomogło przezwyciężyć trudne chwile . Ja koziorożec on lew - dziś zazdroszczą nam miłości , ciepła i radości płynącej od nas . Związek bardzo wymagający . Życzę wszystkim parom powodzenia . Pozdrawiam
 • ~Gość (10 Listopad 2018, godz. 21:28)

  Nie moj zwiazek takze niemozliwy - trzeba bedzie odejsc. Lew nie do zycia.
 • ~Gość (28 Kwietnia 2018, godz. 19:34)

  Ja koziorożec , a mąż lew. Jesteśmy ze sobą już 8 lat bardzo, bardzo łatwych w naszym związku! Nie miewamy typowych kłótni małżeńskich, jesteśmy raczej zgodni! Racja, to koziorożec dba o miłość, a lew się temu poddaje! Życzę wszystkim koziorożcom takiego partnera!!!
 • ~Rosemary (19 Lutego 2018, godz. 10:38)

  Jestem od roku z koziorożką i w konfiktowych sytacjach ucieka nie chce na ciepło rozmawiać dogadać się.Taka jest potrzebuje czasu.Przytulasy i sex Ona potrzebuje raczej rzadko wpierw musisz stawać lwie na uszach.Koziorożec stawia na swoim i by go przekonać potrzebujesz naprawde konktetów.Kłamanie koziorożca to raczej normalna sprawa w takich zwyklych sprawach.Male klamstwo to nie klamstwo wg nich.
 • ~kuiojn (14 Stycznia 2018, godz. 10:38)

  Ja lew
  Coś jest nie tak bo albo moja żona nie jest koziorożcem albo ja nie jestem lwem .
  Rewelacyjny układ, ale koziorożec musi zawsze pierwszy rozmawiać i jest idealnie lew popuści spokojnie.
  Pozostałe cechy idealne. Pomoc, praca to każdy im tego zazdrości
  Ale trzeba pamiętać, że to że jesteś spod jakiegoś znaku to nie oznacza że musisz mieć jego cechy u mnie absolutnie się nie zgadzają jako lew.
 • ~kozioł i lew (7 Listopad 2017, godz. 18:12)

  ZAJEBISTY ZWIĄZEK! POLECAM
 • ~Alla (19 Sierpnia 2017, godz. 23:07)

  Koziorozec i lew? Totalna porazka. Ciagle klotnie i problemy. Rozni nas wszystko. Laczy tylko dziecko.
 • ~Magda (17 Sierpnia 2017, godz. 15:56)

  Oczywiście że to prawda...jakże by nie inaczej
 • ~angel (11 Sierpnia 2017, godz. 16:33)

  Jest super ;)
 • ~jajajablabla (18 Lipca 2017, godz. 0:43)

  ja koziorożec on lew....ciągłe kłótnie, rozstania i powroty. Brak stabilności i huśtawka emocjonalna. Trudno było się wyzwolić,bo te silne emocje uzależniały. Na szczęście pozwoliliśmy sobie odejsc po 6 latach, ale rany długo się goiły
   
 • ~Ona (10 Kwietnia 2017, godz. 14:42)

  Ja Lew on Koziorożec. Jesteśmy razem cztery lata. Związek udany chociaż często były kłótnie i fochy. Jednak nie potrafiliśmy się rozstać. Myślę że mimo wszystko taka kombinacja jest ciekawa chociaż trzeba odwagi i inicjatywy do tego związku. Jesteśmy nie tylko partnerami ale też przyjaciółmi, mamy podobne zainteresowania.
 • ~Sylwia (28 Marca 2017, godz. 19:41)

  Ja jestem Koziorożcem, mój partner Lwem i uzupełniamy się idealnie.:-) Nie jest ani Narcyzem, a nie wiecznym chłopcem. :-) To On zmotywował mnie do ponownego podjęcia studiów, wspiera mnie i mogę zawsze na Niego liczyć. Zresztą, to działa też w drugą stronę, motywujemy siebie nawzajem, nie podcinamy sobie skrzydeł i jesteśmy najzwyczajniej w świecie najlepszymi przyjaciółmi, nie tylko partnerami. :-)
 • ~Gabriela (4 Marca 2017, godz. 22:56)

  Ja Koziorożec, on Lew.
  Jesteśmy ze sobą 4 lata... pierwszy rok kłamstwa, drugi i trzeci rok kłótnie. Prawie zakończyliśmy związek (owszem, połączenie tych kombinacji jest mieszanką wybuchową), ale odkryliśmy, że wystarczy jedna mała rzecz - rozmowa. Brak agresji, tylko dyskusja, wzajemne wytłumaczenie sobie kwestii. Tym sposobem - czwarty rok sielanka :)
 • ~Aga (10 Grudnia 2016, godz. 13:18)

  Ja Koziorożec, On Lew.
  Właśnie po ponad dwudziestu latach się rozwiedliśmy. Nic dodać nic ująć, związek katastrofa.
 • ~Agata (8 Listopad 2016, godz. 0:21)

  Ona Lew, on Koziorożec. Koziorożec jest dumny, pamiętliwy, rani milczeniem. Ja (Lew) gaduła, chcąca mieć zawsze rację, ambitna, choleryczka. Razem jesteśmy osiem lat. I nie wyobrażam sobie życia bez mojego Koziorożca. Bez czułych nocy, wybuchów złości po czym za minutę pada pytanie "Skarbie może herbatki, czy jeszcze chcesz się kłócić", wsparcia, popychania do osiągnięcia sukcesu (obustronnego). Moim zdaniem związek będzie szczęśliwy, jednak tak jak w każdej kombinacji znaków zodiaków, czasem trzeba odpuścić (i nie tylko jedna osoba). Kocham i czuję się kochana. Nie zamieniłabym Koziorożca na nikogo innego.
   
 • ~Georgino (29 Sierpnia 2016, godz. 21:47)

  Ja koziorożec ona lew.
  Wiele znaków przerabiałem, ale lew to dla koziorożca totalna pomyłka. To co czytam po roku związku potwierdza się choć sam doszedłem do tego wniosku. Pani lewe to len śmierdzący która nie pasuje do zmotywowanego i pracowitego dążącego do celu koziorożca. Wykorzystuje jego dobroć i poczucie odpowiedzialności.
  Dajesz wszystko a w zamian nic. Jak najdalej od tej konstelacji.
 • ~Mądra po fakcie (17 Lipca 2016, godz. 1:03)

  Też uważam, że koziorożec i lew to z góry nieudany związek. Kobieta lwica jest ciepła i uczuciowa, a facet koziorożec zamknięty w sobie i łasy na pochwały. Nie wytrzymaliśmy ze sobą nawet roku.
 • ~Ola (23 Czerwca 2016, godz. 11:54)

  Lwy to najgorsza opcja dla nas moje drogie morskie kozy! Egoista, narcyz, wieczny chłopiec, najlepiej ciągle by się bawił i dbał tylko o to na co ma w tej chwili ochotę! Nie szuka stabilizacji, szuka zabawy. Zawsze chce tego czego akurat nie ma, to się tyczy również kobiet - jest z Tobą będzie chciał inną, znajdzie inną, Ty odejdziesz, będzie chciał wrócić, bo Ciebie już nie ma! Najgorszy materiał na męża!
 • ~Santi (1 Maja 2016, godz. 0:01)

  Jak to wszystko czytam. To mam wrażenie, że urodziłem się nie w tym miesiącu, co powinienem. Jestem koziorożcem i totalnie nie pasuje do mnie to co większość tu opisuje w odniesieniu do tego znaku zodiaku.
 • ~lwica (26 Stycznia 2016, godz. 19:38)

  Odradzam takiego związku. Jestem lwem, on koziorożcem. Byliśmy razem przez rok, a nasz związek polegał na wzajemnym oszukiwaniu się,kłótniach i zerwaniach. Tak jak u innych, uciekał w towarzystwie ode mnie, nie chciał słuchać... Próbował rządzić, a kiedy ja się przeciwstawiałam, była jedna wielka kłotnia. Nie polecam - najgorsze rozczarowanie, jakie może być.
 • ~Zadyma (7 Stycznia 2016, godz. 16:39)

  Mój związek z koziorożcem właśnie sie rozpadl ubolewam nad tym bylismy para przez rok rozstanie jest poraz drugi bo w kwietniu zeszlego roku tez sie poklocilismy i wtedy on mnie zostawil teraz byla podobna sytuacja i doszlo pare innych spraw i zaluje tej decyzjii . Wlacze ale nie wiem czy dam rade to uratowac
 • ~kkk (19 Maja 2015, godz. 20:11)

  Kobieta Lew i Mężczyzna Koziorożec
  w 99,9% ten horoskop odzwierciedla sytuację mojego związku,
  lecz koziorożec bardziej skupia się na potrzebach materialnych, a Pani Lew zdecydowanie stawia na sprawy uczuciowe.
  Powiedziałabym nawet, że jest zbyt wrażliwa jak dla Pana Koziorożca, ale jednak On ma coś w sobie, coś takiego co ją bardzo intryguje i przyciąga.
  Chce odejść, ale w ostatecznym rozrachunku Ci dwoje nie potrafią się rozstać, bo zbyt są do siebie przywiązani.
  Pani Lew marzycielka i jednocześnie osoba, która jest skłonna wierzyć w czary, deja vu, karmę i inne tego typu rzeczy, a on na wszystko znajduje wytłumaczenie, jest zagorzałym racjonalistą i twierdzi, że coś takiego to zwykłe zbiegi okoliczności.

  W dodatku koziorożec to kobieciarz,
  nie docenia tego co ma póki nie jest zagrożony utratą tego.
  Bardzo ciężki i burzliwy związek, pełen rozstań i powrotów...
   
 • ~Nastka (29 Marca 2015, godz. 1:16)

  mój związek to ja koziorożec i mąż lew, wszystko jest dobrze jak mu ulegam jak mam odmienne zdanie i przy nim obstaję zaczynają się kłótnie i to bardzo nieprzyjemne. Z natury jestem powściągliwa nie lubię okazywać słabości i uczuć co lwa bardzo denerwuje bo nie otrzymuje takiej adoracji i miłości jaką mi daje i oczekuje w zamian. Owszem kocham go i staram się pokazywać to przez codzienne uprzejmości ale nie jestem wylewna, nienawidzę okazywania uczuć w miejscach publicznych co lew robi nałogowo. Jestem cierpliwa ale każdy ma swoje granice ja też a do szału doprowadza mnie gdy bagatelizuje ważne (według mnie) dla nas sprawy jest leniwy i zaborczy. lew uważa się za lepszego od innych, lubi krytykować i zazdrościć innym ich powodzeń i wszędzie szuka winy tylko nie w sobie. Wiem że ten związek to niewypał. Nikomu nie polecam takiego połączenia.
   
 • ~Sue (7 Września 2014, godz. 11:39)

  Jestem koziorożcem, on lwem. Jest bardzo pamiętliwy i umie wbijać szpilki pod żebra. Egoistyczny, mało pokazuje, co czuje.Kocha, ale jest to miłość przez chęć posiadania. Podczas, gdy lubię być zaskakiwana i porwana do aktywnego spędzania czasu, on jest zamknięty w swoim najważniejszym świecie, w którym nie ma miejsca na moje głupie zainteresowania. Bardzo ambitny, nad ambitny! Mądry i stworzony do wielkich rzeczy, osiągniętych ciężką pracą. Zaniedbuje rodzinę na rzecz swoich zainteresowań, potrafi swoim egocentryzmem zrobić mega krzywdę przy znajomych. Mam silny temperament on też, ale to związek nierówny. Ja wykorzystuję jego dobroć a on mój brak oporu. Praktycznie związek opiera się na wykorzystywaniu i rozkazach. Chociaż gdyby się dogadać i lekko poczuć empatię, związek mógłby być udany, jednak nie jest. Warto spróbować - można się dużo dowiedzieć o swoim działaniu.
 • ~anonimowa (20 Lutego 2014, godz. 19:59)

  To wszystko,co tu czytam jest prawdą, jakbym widziała swój związek. Jestem koziorożcem, a on lwem. Jest egoistyczny i samolubny, władczy i zamknięty. Było dobrze do momentu kiedy ulegałam, a teraz zaczęłam walczyć o swoje i panu Lwowi to już nie pasuje.
   
 • ~Ada (28 Października 2013, godz. 18:56)

  Koziorożec kobieta nie wytrzyma z Lwem, lenistow i egoizm lwa są zabójcze!
 • ~kamikaxe (26 Października 2013, godz. 11:10)

  Koziorożec kłamie 100%. Jest casanovą, bawi się uczuciami, oszukuje. Dla niego związek to nic.
  Niektóre Lwy chcą miłości nie leżą jak deska, pomagają i troszczą się.
   
 • ~koziorozec (3 Maja 2013, godz. 14:37)

  Co do swojego związku ja koziorożec ona lew mogę tylko każdemu facetowi odradzić takiej konstelacji !!! kobiety spod tego znaku absolutnie nie pasują do koziorożca bo są samolubne, egoistyczne, leniwe do tego stopnia ze nawet dla siebie samych nie chce się im nic zrobić wykorzystując tylko dobroć koziorożca by osiągnąć swoje cele nie liczą się w związku wo gule z partnerem uważają ze one są najlepsze i do nich należny cały świat a cała reszta może je pocałować gdzieś do puki koziorożec robi tak jak chce pani lew to wszystko jest ok ale jak tylko otworzy oczy i się ocknie i przestanie usługiwać Lwowi pani lew zaczyna szukać zmiany zamiast w związku tez coś od siebie dać a łózko to już totalna masakra pani lew tylko leży jak przysłowiowa deska i nie robi absolutnie nic i chciała by zęby się nią tylko zajmować ODRADZAM KAŻDEMU TAKIEGO ZWIĄZKU Z LWEM BO DŁUGO TO NIE PRZETRWA mój związek rozpadł się po roku kiedy się ocknieniem i otworzyłem oczy ze pani lew mnie tylko wykorzystuje.
   
 • ~fabieta (27 Kwietnia 2013, godz. 0:04)

  Zgadzam się z Dorką. Moje małżeństwo ja Lew on Koziorożec nie przetrwało jednego roku. Mój mąż tez wciąż ode mnie uciekał, nie chciał rozmawiać, zamykał się w sobie, aż w końcu wyprowadził się i mimo, że razem pracujemy nie odzywa się do mnie od półtora roku. Smutne takie życie.
 • ~Dorka (14 Marca 2013, godz. 22:34)

  Chyba dziwne , bo mój partner z pod znaku koziorożca non stop ucieka ode mnie. Ma bardzo słabą wole walki i nie u mnie rozmawiać ze mną??? Nie wiem co z tego będzie! Ja jestem z pod znaku lwa.
   
 • ~Marta (22 Grudnia 2012, godz. 9:23)

  To chyba dość odważny związek. Wydaje mi się, że Lew będzie tutaj próbował dążyć do dominacji. Koziorożec będzie natomiast wykazywać się większą aktywnością w miłości.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl