» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Koziorożec - Ryby

Horoskop partnerski: Koziorożec - Ryby

Koziorożec i RybyZwiązek obu znaków może przeobrazić się w namiętne, trwałe i wielkie uczucie. Razem potrafią bardzo silnie przeżywać wszystkie porywy i romantyczne chwile w związku. Partner spod znaku Ryby często snuje marzenia o swojej przyszłości - uwielbia wręcz bujać w obłokach i planować z dużym wyprzedzeniem. Często można uznać, że przebywają oni w zupełnie innym świecie, ponieważ wielokrotnie chcą tworzyć otaczającą siebie rzeczywistość według ich wyobrażenia i pomysłów. Obecność Koziorożca zaprowadzi harmonię i ład w życiu Ryby.

Koziorożec wykazuje się również dużą pracowitością i większym zaangażowaniem w budowaniu szczęśliwej rodziny. Czasem może brakować mu cierpliwości do swojego partnera, który będzie chciał robić wiele rzeczy po swojemu, nie pytając go o zgodę. Zależy mu, aby przyszłość ich związku była dobra. Wspólnie dysponują bardzo silną orientacją emocjonalną i doskonale wzajemnie wyczuwają swoje emocje. Razem potrafią stworzyć związek, który będzie emanować miłością i pełnym zaufaniem.

Twój związek partnerski to Koziorożec i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.39 6 (głosów: 79)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Koziorożec Tomasz :) (19 Stycznia 2018, godz. 9:56)

  trafność = 100%
 • ~izolator (13 Grudnia 2017, godz. 14:06)

  Chyba się zgadza, ja lubię sobie pomarzyć, żona raczej nie. Decyzje podejmuje żona, ja przytakuję, bo po co mam się kłócić o głupoty. Czasem się pokłócimy, ale 30 min później zachowujemy się jak by nic się nie stało.
  I tak trwa to już 27 lat.
  Pozdrawiam
 • ~Bozena (23 Lipca 2016, godz. 7:37)

  I tylko dlatego bo ty podejmujesz decyzje a rybka się zgadza. Ale ja jestem rybka i lubię podejmować decyzje a mój partner przytakuje, ale i tak swoje robi i wcale to nie mile. Może twój partner to akceptuje dla świętego spokoju ?My mamy z tym problem .
 • ~Jola (16 Czerwca 2013, godz. 9:29)

  Wydaje mi się, że tworzymy udaną i szczęśliwą parę. Ja będąc osobą spod znaku Koziorożca zazwyczaj podejmuję najważniejsze decyzje w naszym związku, chociaż mój partner także nasuwa całkiem ciekawe pomysły. Wzajemnie się uzupełniamy i dlatego jest nam ze sobą bardzo dobrze.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl