» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Wodnik

Byk i WodnikTo może być dobrze dobrany związek, ponieważ osoby w tym związku potrafią dobrze zaangażować się w obustronnych relacjach. Byk jest osobą bardziej przyziemną, preferującą stabilny i czasem typowo materialistyczny tryb życia. Potrafi wielokrotnie zaskoczyć swojego partnera, sprawiając mu nie raz miłą niespodziankę. Potrafi silnie przeżywać różne emocje, jak również nie ogranicza się, gdy ma być szczery wobec swojej drugiej połówki.

Wodniki to natomiast osoby ceniące sobie swobodę i lubiące, gdy wokół nich jest dużo przestrzeni, a partner nie blokuje ich w dążeniu do marzeń. Potrafią zaskoczyć oryginalnymi pomysłami i pokazać, że są w stanie osiągnąć na prawdę wiele. Byk razem z Wodnikiem lubią lekki tryb życia.

Razem potrafią się rozkoszować wolnym czasem, aktywnie biorąc udział w zajęciach poza domem. Wspólnie wysoko cenią sobie wolność i niezależność w związku. Często próbują znaleźć wspólne cele, do których razem zaczną dążyć. Wodnik natomiast będzie wielokrotnie chciał wprowadzać różne nowości w związku, jednak musi uważać, ponieważ Byki nie lubią dużej ilości zmian.

Twój związek partnerski to Byk i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.48 6 (głosów: 62)
Najnowsze komentarze (15):
 • ~Gość (8 Kwietnia 2021, godz. 3:00)

  Byk i wodnik to cudowne połączenie=wspólne cele, praca nad sobą chęć do tego, aby dobrze zbudować przyszłość, ale przy tym nie popaść w monotonie=kobieta byk i jej narzeczony wodnik.
 • ~Gość (23 Lutego 2020, godz. 13:07)

  Jestem wodnikiem a mój mąż bykiem. Jesteśmy ze sobą bardzo długo, ale sama nie wiem czy do siebie pasujemy..Są ciągłe kłótnie..Niestety byki dosyć często stosują przemoc psychiczna i fizyczna...Później przepraszają ..i dalej robią to samo!!Myślę że mój związek nie należy do udanych!
 • ~wodniczka (29 Maja 2019, godz. 21:44)

  Idealny związek,seks najlepszy na świecie, dużo barwnego szaleństwa w życiu, dużo podróży, dużo wzajemnego szacunku, najpiękniejszy związek mojego życia, a żyje już 44 lata, wydaje się, że wszystkie inne związki przy tym związku były niczym...
 • ~Gość (25 Lipca 2018, godz. 11:39)

  Ja byk bylam z trzema wodnikami - nie wyszlo, ludzilam sie ze to nie od znakow zodiakow wynika a jednak cos w tym jest. Od tamtej pory juz nigdy z wodnikiem nie bede :-)
 • ~Malwa (12 Lipca 2017, godz. 22:48)

  Mój chłopak a już być może niebawem narzeczony jest zodiakalnym bykiem natomiast ja wodnikiem.
  Jesteśmy już ze sobą od 2 lat i po tym czasie stwierdzam że w naszym przypadku obydwa znaki się dopełniają. Tak jak napisano mój partner jest bardziej przyziemny i nie wybiega tak w przyszłość natomiast ja uwielbiam snuć plany i marzenia. Wspólnie znaleźliśmy nasze cele do których dążymy razem i to najbardziej nas "nakręca ".
  Również prawda jest, że zarówno byk i wodnik zdolni są zakochać się jednocześnie z taką dużą intensywnością.
  Ponad to panie które wiążą się z bykiem powinny liczyć się z tymi "niespodziankami" które czasami mogą popsuć wasze plany jednakże jest również miła inicjatywa partnera
 • ~LT (10 Lutego 2017, godz. 2:37)

  Osobiście powiedziałabym, że jest całkowicie odwrotnie i to byk potrafi czasem robić jazdy wodnikowi. Nie jestem też wodnikiem, który za wszelką cenę musi przeforsować swoje pomysły, nie interesują mnie wszystkie nowinki, sprzęty używam do kompletnego zdarcia i przyzwyczajam się do miejsc oraz ludzi, których nie chcę później zmieniać, jestem bardzo emocjonalna i po prostu potrzebuję akceptacji tego, że czasem mogę mieć gorszy dzień. Gdy zakocham się, jestem stała w uczuciach i raczej nie będę gonić za innymi facetami, gdy moje serce skrada ten jeden. Według horoskopu wypisz - wymaluj byk. Z kolei pan byk bardziej przypomina wodnika.
   
 • ~Meryen (2 Lipca 2015, godz. 9:52)

  Rzeczywiście, od roku mieszkam z Bykiem. Ja oczywiście bujam w obłokach, jestem uparta w dążeniu do celu, cierpliwa i szybko przestaję się złościć, czego nie mogę powiedzieć o moim partnerze. Jego cechy to szczerość ( czasami za duża), poddaje się emocjom, bardzo wrażliwy, ale wierny, uczuciowy, ale tez namiętny. Jeśli chodzi o mnie widzę więcej wad;p jestem nerwowa, a Byk zwykle jest spokojny. W wielu wypadkach uspakaja mnie, co czasem przeradza się w kłótnie. Zawsze wiem najlepiej i dopóki się nie sparzę jestem przekonana o swojej racji. Uważam się za bardziej otwarta na ludzi, lubię konkurować, co nie najlepiej wróży w związku partnerskim. Ale ogólnie ze wszystkich związków( długoterminowych) ten naprawdę okazuje się najlepszy.
 • ~smutna (20 Marca 2014, godz. 10:06)

  Właśnie zerwał Wodnik ze mną i jestem w głębokim smutku jednak wciąż czuję, że oboje nie umiemy dać sobie dobrze rady z tym i ze oboje się kochamy ale los, sytuacja oraz rodziny nie pozwalają nam na szczęśliwe zakończenie konfliktu... Sądzę, że całe życie będziemy za sobą tęsknili :(
 • ~agata (28 Stycznia 2014, godz. 19:24)

  jest dokładnie odwrotnie - wodnik wzbrania się przed jakąkolwiek, najdrobniejszą nawet zmianą :)
 • ~Olcia (16 Sierpnia 2013, godz. 5:35)

  Przefantastycznie.... Jesteśmy ze sobą ponad rok i dodam, iż od początku prawie mieszkamy ze sobą. Fantastyczny facet.... Trochę oderwany od rzeczywistości, trochę buja w obłokach.... Uwielbia gadżety i nowinki techniczne. Zapomina o sprawach przyziemnych, ale ja stoję obok i pilnuje żeby wszystko było na czas i wszystko dopięte na ostatni guzik. W łóżku fantastyczny kochanek. Owszem czasami bywajś kłótnie, ale coraz rzadziej i coraz mniej intensywnie. Dotarliśmy się :) Kocham!
 • ~ola (28 Maja 2013, godz. 7:20)

  Byłam z wodnikiem kilka miesięcy. Związek fajny, lekki tylko najgorsze było to, że był bardzo delikatny jak baba i wieczny marzyciel. Rozstaliśmy się. Jednak nie wspominam tego związku najgorzej
 • ~nona (28 Lutego 2013, godz. 19:24)

  Testuję jeszcze swój związek, ale jestem wodniczką i potrzebuję wolności. Mój byczek to taki, co czasami trzeba chwycić go za rogi żeby życie ożywić, bo ta jego stabilność jest dobra, ale nieraz wieje nudą. A o związek trzeba dbać, bo jak wkrada się rutyna, to zaczyna być niefajnie. W miłości nie jest źle, ale w łóżku jestem zdecydowanie lepsza.
 • ~luzna paulina (6 Lutego 2013, godz. 14:29)

  To co napisali o moim związku z Wodnikiem, to wypisz wymaluj ja i mój partner. Właśnie tacy jesteśmy.
 • ~applegold (4 Lutego 2013, godz. 22:37)

  Mój Wodnik, jest ideałem mężczyzny w łóżku i w życiu. Geniusz w miłości !
 • ~byczyca (22 Grudnia 2012, godz. 8:29)

  Masakra, niefajnie w łóżku, w życiu też raczej średnio, chwiejny wodnik robi jazdy stabilnemu byczkowi, stabilny byczek nudzi efemerycznego wodnika swoim zwykłym, prostym, radosnym życiem, wodnik zamiast doceniać swojego byczka, na wszystko co byk zrobi wygłasza 3 słowa pseudo inteligentnego komentarza, z którego jasno wynika, że coś jest źle albo mogło być inaczej, byk lubi posiadać pieniążki, wodnik lubi wydawać pieniążki - szczególnie na nowe technologie, które się w lot przeterminują, raczej nie polecam.
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl