» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Waga

Byk i WagaObecność Wagi wpłynie bardzo pozytywnie na Byka, z uwagi na dążenie do stabilności w związku. Zazwyczaj nie będą się pojawiać między nimi sprzeczki i kłótnie, ponieważ często dążą do obustronnego do kompromisu.

Byk jest osobą ceniącą sobie wygodny tryb życia. Uwielbia, gdy ma zapewnione od życia wszystkie środki pozwalające zaspokajać jego zachcianki. Potrafi być wielokrotnie romantyczny i czuły wobec swojego partnera, okazując mu swoje uczucia.

Zodiakalna Waga jest osobą raczej poukładaną, mającą jakiś cel. Dąży ona do równowagi i stara się pierwsza wyciągać rękę w razie konfliktów, chociaż czasem nie jest w stanie łatwo zmienić swojego zdania, uparcie trzymając się swojej racji.

Razem potrafią darzyć się wzajemnie zaufaniem i wymieniać między sobą doświadczenia i wiedzę. Należą również do osób sprawiedliwych i nie działających pod wpływem bardzo silnych emocji. Taki związek może przetrwać wiele trudności, a jeżeli Byki zaangażują się bardziej w jego tworzenie, to może trwać przez lata w szczęściu i miłości.

Twój związek partnerski to Byk i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.25 6 (głosów: 58)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Gość (27 Sierpnia 2019, godz. 12:36)

  Ja Waga-Kogut on Byk-Wąż. Gdy poznaliśmy się nie zwracaliśmy na siebie zbytniej uwagi. Jedynie co pomyśleliśmy, że fajny facet i fajna kobieta. Z czasem zaczęliśmy się zaprzyjaźniać i niesamowicie dobrze się rozumieliśmy. Kiedy on już się we mnie podkochiwał ja nadal go uważałam za przyjaciela. A przynajmniej tak myślałam bo przy nim pierwszy raz poczułam, że ktoś w końcu mnie rozumie, a ja jego. Mam twarde zasady których staram się trzymać i nie wchodzę od razu w pierwszy lepszy związek. Więc nie świadomie zaczęłam się zakochiwać i dopiero ktoś trzeci mi to uświadomił. Gdy już w końcu przejrzałam na oczy to pan byk długo musiał zdobywać moje zaufanie. Bo mimo , że jestem towarzyska i dość wylewna to byle kogo nie obdarzę zaufaniem tak dużym by mógł się do mnie zbliżyć . Też już dawno przestałam wierzyć jak za dziecka w magiczną moc miłości, a zaczęłam myśleć, że na miłość szczerą i prawdziwą trzeba zapracować. To tez nikogo nie udawałam ani nie grałam w miłosne gierki, starałam i staram się być szczera czasem aż do bólu. Nie unikam konfliktów tylko staram się rozwiązywać je na bieżąco. Bardzo to odpowiadało Panu bykowi który za wszelką cenę chciał i chce mi udowodnić , że miłość ma tez inne oblicza i powolutku sprawia że jestem bardziej czuła i złamał moje myślenie że jestem aseksualna. Oboje byliśmy wcześniej też w toksycznych związkach. Ja ze Skorpionem-Małpą on z Panną-Wężem. Mój związek wyglądał jak wieczna walka o pozycję w którą nigdy nie chciałam być wplatana. Niestety to ,że na zewnątrz niby pewna siebie, a w środku pełna kompleksów to nie pomagało gdy starałam się walczyć o swoje, a on potrafił tak mną zmanipulować , wykorzystać i stłamsić, że z czasem odpuszczałam byle mieć spokój. Zaś Pan Byk był w związku w którym musiał być na każde zawołanie. Nie umieli się komunikować mimo podejmowanych prób to zawsze na koniec padało "nie ważne". Niby byli ze sobą, a każdy prowadził tryb dnia swoja ścieżką. Jego była partnerka uważała się za księżniczkę. Jak tylko zrobił coś nie po jej myśli zaraz była wielka burza. Tak wiec twierdzę, że na nas tez wpływa wychowanie, to co nas spotyka w życiu i wiele innych czynników, które kształtują naszą osobowość.
 • ~Gość (20 Czerwca 2019, godz. 16:38)

  Tragedia
 • ~Danka (7 Sierpnia 2018, godz. 12:07)

  Zgadzam sie z przedmowczyniami Byk z Waga to fatalne polaczenie. klamcy , zdradzili by nawet mis swiata i nie mieliby wyrzutow sumia. Gorszej lajzy w zyciu nie spotkalam !!!
 • ~Agnieszka (16 Listopad 2016, godz. 17:11)

  Jestem Bykiem on jest Waga. Ciągle mnie zdradzał chociaż uparcie mówił mi jak bardzo mnie kocha. Kłamstwa i tajemnice to jedyne czego mogłam się po nim spodziewać. Straszny flirciarz, ciągle szukający nowych wrażeń i nowych kobiet. Dawałam mu wszystko a on i tak odszedł.
   
 • ~cloe (22 Października 2013, godz. 16:44)

  Jestem Wagą, on jest Bykiem. Poznaliśmy się przypadkiem i tak już zostało. Najlepszy związek jaki kiedykolwiek miałam, czuły, dobry i namiętny, a przede wszystkim pełen zaufania i oddania. Mam nadzieję, że to już na zawsze :)
   
 • ~Byk (30 Września 2013, godz. 2:37)

  Kocham Panią Wagę. Długi czas byliśmy przyjaciółmi, a za jakiś czas się pobierzemy. Najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i kompromis. Recepta jest taka - jeżeli ludzie są źle wychowani przez rodziców, to nawet najidealniejsze znaki nie pomogą. A rozsądni ludzie o znakach Waga i Byk to para idealna, choć cały czas trzeba dbać o kompromis.
  W życiu często spotykam ludzi ze znaku Wagi i z całą stanowczością stwierdzam że to dobrzy i bardzo przychylni bykom ludzie. :)
  Ja Byk, sam zdaję sobie z tego sprawę, że Byk to nie jest idealny znak, próżny, wygodny, za oszczędny, często władczy i zaborczy. Po prostu muszę pracować nad sobą. Myślę że dobrze ułożone byki są idealne dla Wag. :)
 • ~ninka (2 Września 2013, godz. 22:47)

  A ja jestem bykiem w związku z wagą od 44 lat i mimo konfliktów - czasem bardzo gwałtownych - nie żałuję ani jednego dnia i nie zamieniłabym męża na żadnego innego.
 • ~sabinka77 (27 Lipca 2013, godz. 9:52)

  Ja jestem waga a on bykiem... Straszna kombinacja :-(
  4 Lata już trwają nasze wzloty i upadki. Bez siebie ciężko a, że
  sobą jeszcze ciężej... Po prostu ciężka miłość.
 • ~anna (6 Czerwca 2013, godz. 23:37)

  Jestem Bykiem, on Wagą. Już drugi, chwiejny,niewierny, damski boxer i psychopata - rozwód.
   
 • ~Elinka (29 Kwietnia 2013, godz. 19:01)

  Mam chłopaka Byka od dwóch lat i gdyby nie jego zaangażowanie w związek to ten związek dawno by się skończył. Kochamy się , ale Byk i Waga to pasmo kłótni, zazdrości i godzenia się. Tak jest u Mnie.
 • ~Kamila (24 Marca 2013, godz. 19:07)

  Ja i mój partner Byczek wiele już przeszliśmy i chyba jeszcze sporo przed nami, ale póki co się nie poddajemy trudnościom. Dużo w tym mojej zasługi, ale gdyby ten uparciuch nie dawał się obłaskawić byłoby ciężko :)
 • ~alusia (13 Lutego 2013, godz. 10:43)

  To jestem wyjątkiem! Mam dość męża byka, niewiernego skurczybyka!
 • ~Beata (30 Grudnia 2012, godz. 12:58)

  Jestem Wagą, a mój partner Bykiem. Jesteśmy ze sobą szczęśliwi już od 10 lat. Wydaje mi się, że takie połączenie znaków jest bardzo dobry. Mimo, że czasem zdarzają się kłótnie, to tak na prawdę bardzo mocno się kochamy.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl