» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Strzelec

Byk i StrzelecZwiązek tych dwóch znaków ma szansę przetrwać długi czas i z pewnością nie zabraknie w nim szczęścia i dobrego humoru.

Optymistyczne podejście Strzelca z pewnością wpłynie pozytywnie na Byka - wielokrotnie pomoże podnieść go na duchu i w humorystyczny sposób pokaże wyjście z problemów. Jest on zazwyczaj optymistą i żaden problem nie jest dla niego straszny, gdyż i tak szczęśliwie wybrnie z różnych kłopotów. Uwielbiają, gdy ich partner daje im wolną rękę w wielu sprawach i pozwala na większą swobodę. Strzelcy wymagają większego zaangażowania w życie ze strony Byka, ponieważ narzucone przez nich tempo może się okazać zbyt dynamiczne i gwałtowne.

Byki natomiast cenią sobie wygodę i przyziemny tryb życia. Potrafią dobrze poznać ukryte zamiary partnera. To one przeważnie angażują się najbardziej w budowaniu trwałej więzi partnerskiej. Nie cierpią kłamstwa i oszustwa, jednak dla wspólnego dobra są w stanie wiele wybaczyć. Sami też wyróżniają się niemałą wytrzymałością. Kiedy zaiskrzy między nimi miłość, dość szybko decydują się na małżeństwo.

Twój związek partnerski to Byk i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.24 6 (głosów: 89)
Najnowsze komentarze (18):
 • ~Gość (21 Grudnia 2019, godz. 8:28)

  Byki to w większości materialiści. Mój partner położył nasz związek, bo wolał zarabiać za granicą przez 9 lat niż mieć trochę mniej i wrócić do pracy w Polsce.Teraz mamy jedno wielkie pasmo nieporozumień i niechęci.
 • ~Gość (21 Grudnia 2019, godz. 8:27)

  Byki to w większości materialiści.Mój partner położył nasz związek, bo wolał zarabiać za granica przez 9 lat niż mieć trochę mniej i wrócić do pracy w Polsce.Teraz mamy jedno wielkie pasmo nieporozumień i niechęci.
 • ~Gość (27 Listopad 2019, godz. 3:55)

  Dzięki za wreszcie pozytywny horoskop dla tej pary, wyjątkowo przyciągającej się i charyzmatycznej. Chemia pomiędzy nimi Wielka, ale też zrozumienie, o czym nie wolno zapominać.
 • ~Anulka (28 Sierpnia 2019, godz. 9:26)

  Wszyscy piszą i się oskarżają, a ja uważam, że tu nie zodiak ma znaczenie tylko to jakim człowiekiem jesteś. Jeżeli jest prawdziwa miłość to takie coś jak dopasowanie zodiakalne nie istnieje jak dla mnie pranie mózgu, kiedyś nikt na to nie patrzył bo nie miał pojęcia o czymś podobnym dziś ludzie są tak zdominowani, że zwalają winę na wszystko i wszystkich by się usprawiedliwić. Ja byłam w związku z wodnikiem i miało być sielankowo że tak powiem po prostu idealne dopasowanie, guzik prawda.... Byłam ze strzelcem, cóż... po mimo tych wszystkich niedoskonałości jakie zbombardowały moje życie nadal go kocham i uważam że jest cudownym wrażliwym człowiekiem choć też mogłabym oskarżyć go o to, że podcinał mi skrzydła jak tylko mógł. Fakt, każdy zodiak ma temperament może, ale dla mnie to fake i tyle, albo jesteś człowiekiem albo brak ci człowieczeństwa. Tyle w temacie, nie ważne jaki znak zodiaku jak ma zdradzić to zdradzi, jak ma kochać do grobowej deski będzie kochać i zodiak nie ma tu wiele do rzeczy bo jak obie strony szczerze się pokochają to coś takiego jak temperament utemperują wspólnym wysiłkiem, najlepiej to przestać w to wierzyć bo mózg się lasuje a przeżyłam już nie mało, swoje lata mam i doświadczeń sporo też, z własnego przykładu, mojej mamy czy też bliskich... Pamiętajcie, świadomy człowiek, szczere uczucie i sukces murowany, a jeżeli szuka się korzyści to przy złotym człowieku ich nie znajdziesz bo wszystko ma swoje granice. Także kochani ja w to ie wierzę bo jest wyższa prawda, są konstelacje, są gwiazdozbiory z których można czytać ale ta technika, którą wróże dziś nam serwują woła o pomstę. Należy też pamiętać, że karma również wraca do nas nie tylko do innych ludzi także też prześwietl swoje własne życie i wcielenia by nie doładować sobie większego bagażu... Jest wiele spraw o jakich ludzkość pojęcia nie ma więc postanowiła zwalać wszystko na gwiazdy ;)
 • ~Agnes (10 Marca 2018, godz. 8:23)

  Nasze relacje małżeńskie odżyły. Mam nadzieje, że tak będzie jak najdłużej.
 • ~Mamuska (8 Lutego 2017, godz. 4:52)

  Git. Bo przeczytałam to, co chciałam właśnie przeczytać. I oby się spełniło.
 • ~Baśka (25 Stycznia 2017, godz. 0:38)

  Ja jestem byczkiem i mam narzeczonego strzelca. Trochę mnie przygnębia że na większości stron internetowych piszą, że związek byka i strzelca nie wypali i to kompletna pomyłka. Nam się bardzo dobrze układa, nie kłócimy się i wszystko robimy zgodnie. Mam nadzieję że tak będzie zawsze i że to nie jest tylko udawanie jednej ze stron.
  Co do związku z mężczyzną bykiem przyznaje że byłam z jednym i nikomu tego nie życzę. On o wszystko miał pretensję, ciągle o coś się kłócił, wszystko musiało być tak jak chciał a jak nie to była awantura. Był bardzo nerwowy i agresywny. Jednocześnie był bardzo dobrym aktorem, który świetnie przekręcał fakty i udawał przed znajomymi aniołka. Nie wytrzymałam i odeszłam.
 • ~strzelec (15 Maja 2016, godz. 17:36)

  Ogień potrzebuje dostępu do powietrza a nie ziemi która go gasi, nawet jeśli uda mu się ją zapalić, tylko popiół i zgliszcza zostaną. Kobieta byk dla strzelca to pomyłka. Można próbować ale ciągłe kompromisy w końcu wypalą uczucia. Poza tym wolna natura strzelca, nie znosi homonta materializmu byka, który żyje jeśli ma a nie gdy jest. I rzeczywiście, strzelcy nie uznają powrotów, jak się coś sypie to nie ma co tego naprawiać, lepiej zburzyć i zacząć budowę od nowa. [>10 lat małżeństwa RIP]
 • ~Sarafina (8 Marca 2016, godz. 13:05)

  Byłam ze strzelcem dwa miesiące...byłam!? Nie nazwałabym tego związkiem...co to za związek...ciągle gdzieś wyjeżdżał...nie potrafił usiedzieć w jednym miejscu. Faktycznie...na początku było cudnie. Ale zaczęłam wątpić w jego uczucia, bo nigdy nie miał dla mnie czasu. Najpierw Warszawa, na miesiąc- po dwóch tygodniach związku, niedawno Bydgoszcz, przez około 3tygodnie. Zerwałam z nim, bo czułam się osamotniona. Później chciałam wrócić, ale on już był nieugięty i nie dał nam drugiej szansy. Teraz poznałam innego chłopaka, który podoba mi się od dawna, ale jesteśmy ostrożni...myślę, że jeśli damy sobie czas i sprawdzimy się jako przyjaciele, to ułoży się nam także w związku.
 • ~Z (28 Stycznia 2016, godz. 21:49)

  Ja z moim bykiem nie umiem rozmawiać. Jest inny. Po prostu nic nie mówi. Nie jest zazdrosny ani nie dominuje. Mam wrażenie, że mu czasem nie zależy, ale kiedy już mówi to zawsze postawi mnie do pionu gdy czuję się nie pewnie albo jestem zła na coś. Słyszę, że będzie dobrze, albo narzekanie, że ja narzekam... To chyba nie to, ale się przekonamy.
 • ~m.z (16 Sierpnia 2015, godz. 22:19)

  coś jest z tym Bykiem nie tak i to prawda w/w .Byk facet jest inny niż BYk kobieta .Ja tez nigdy więcej Byka nigdy!!!!!!!!!!!
  Nie potrafi rozmawiać w ogóle jak się uprze to jak prawdziwy Byk a słowo przepraszam nie istnieje .Za to mam koleżanki Byczki i są świetne.
 • ~Lena (30 Czerwca 2015, godz. 11:13)

  Moje doświadczenie z Bykiem bolało. Podobnie jak u Ewy początkowo miłość, seks, wzajemna fascynacja. Po 7-miu burzliwych latach, kłótni, pretensji, manipulacji i jego dominacji( były i owszem piękne chwile) postanowiłam odejść. Przyjaciele zgodnie stwierdzili, że powoli dochodzę do siebie.
 • ~agula (22 Lutego 2015, godz. 20:27)

  Ja tez się zgadzam z Panią Ewą. Bylam w związkach z dwoma bykami i juz NIGDY WIĘCEJ. Tragedia i w jednym i drugim przypadku...
 • ~doris (28 Listopad 2013, godz. 20:49)

  No tak, ale nie wiem, czy bez strzelca byk w ogóle potrafiłby po różnych przejściach jeszcze zrealizować się w miłości. Strzelec daje nadzieję, naprawdę. Wiedzą to strzelce i byki w stałych, bardzo interesujących i namiętnych związkach. Pomimo wszystko to jednak jest to!
   
 • ~ByczeK (1 Sierpnia 2013, godz. 19:45)

  Hey... Ewa... Doceniaj swego byczka... On Cię kocha szczerze i ma swoją wizję życia, a to chyba dobrze?... Po prostu masz stateczne małżeństwo, a teraz nudzisz się mimo jego starań o wasz wspólny byt.., zamiast narzekać to dodaj wisienkę do tortu.
   
 • ~renata (14 Lutego 2013, godz. 20:55)

  Zgadzam się z opinią Ewy tak samo jest u mnie w związku jakbym czytała swoje myśli.
 • ~byczek (22 Grudnia 2012, godz. 8:23)

  Nie jest źle, dużo aktywności w łóżku, ale też sporo uporu, dla byczka trochę za szybkie tempo życia i za szybko, bez namysłu podejmowane przez strzelca decyzje - z którymi rozsądny byk nie mógł się zgodzić,
 • ~Ewa (28 Listopad 2012, godz. 13:31)

  Dobre początki złego końca!!! Na początku Super seks, namiętność zrozumienie akceptacja i kontrolowany upór!!! A później: On dominuje a ja jestem niewolnicą. Podciął mi skrzydła z każdej strony. Jestem matką praczką sprzątaczką, gotuje i spełniam obowiązki małżeńskie. Najgorsze jest uczucie: Niemożność życia z nim ani bez niego. Byk potrafi manipulować ludźmi kto by pomyślał że takiego kogoś jak strzelca zdominuje a jednak. Po kilku latach z wygodnym bykiem który chce mieć całe życie podporządkowane sobie staje się nie do zniesienia.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl