» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Ryby

Byk i RybyZwiązek wynikający z połączenia tych dwóch znaków zodiaku będzie czuły, namiętny, ciepły i bardzo oryginalny. Byk będzie osobą starającą się zapewnić podstawowe środki do życia, wielokrotnie starając się zarobić jak najwięcej pieniędzy. Potrafi pobudzić zmysły i stać się osobą romantyczną. Nie lubi, gdy coś mu nie wychodzi, jednak jest w stanie wiele wytrzyma dla obustronnego dobra. Wspólny cel potrafi ich zmotywować do śmiałych działań.

Ryby natomiast są prawdziwymi oryginałami. Wyróżniają się niecodzienną osobowością i czułym charakterem. Potrafią zaspokoić wiele zachcianek swojego partnera, będąc przy tym osobą niezwykle romantyczną i kochającą. Muszą jednak uważać, ponieważ często tracą kontakt z rzeczywistością, zamykając się lub podążając w kierunku niecodziennych i absurdalnych wręcz celów.

Byk razem z Rybą to para prawdziwych marzycieli. Istnieje wśród nich wysoka szansa na stworzenie wymarzonego i ciepłego związku, jednak zależy to od tego, czy zaakceptują swoje słabości. Związek ten może być bardzo wrażliwy i delikatny. Kochają razem spędzać romantyczne chwile. Ryby często będą uciekać od rzeczywistości, znajdując dla siebie pewną odskocznię od wszystkich dynamicznych spraw w życiu.

Twój związek partnerski to Byk i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.71 6 (głosów: 82)
Najnowsze komentarze (17):
 • ~mm (9 Września 2020, godz. 13:58)

  Tak, przy dobrym dobraniu po prostu nie ma lepszego układu niż ryba i byk... dokładnie się uzupełniają w swoich brakach nawzajem, a łączy ich wierność i oddanie. Byk potrafi ustawić rybkę czasem do pionu, a rybka wnosi w bycze życie fantazję i przygodę. Pewna doza niepewności, którą wnosi rybka, też byczkowi wyjdzie na zdrowie.
 • ~Domnika (11 Maja 2020, godz. 1:53)

  Kocham swojego Byczka.
 • ~Gość (4 Września 2019, godz. 18:46)

  Jest tak jak w horoskopie. Maż byk bardzo się stara by nam niczego nie brakowało. Ciężko pracuje na utrzymanie. W związku jest wspaniałym kochankiem,dopasowaliśmy się bez problemu i charakterem. Bardzo się kochamy i ufamy sobie bezgranicznie.Jesteśmy bardzo szczęśliwi w związku.
 • ~Aga (15 Marca 2019, godz. 22:31)

  Najwspanialszy układ jaki tworzę z moim byczkiem od 10 lat.Cudowny człowiek dbający o mnie i o rodzinę jak tylko potrafi.Co chwila gdzieś nas niesie po świecie.Mój byczek jest z 21 maja mega wspaniała osobowość.Byki to najlepszy związek dla rybek.My nigdy się nie nudzimy,jesteśmy od siebie po prostu uzależnieni.Kocham Go ponad wszystko...
 • ~Renia (7 Września 2018, godz. 0:57)

  Jestem Bykiem ,a moja partnerka Rybą. Jesteśmy w związku od ponad roku, poznaliśmy się przez internet. Po 3 miesiącach związku i długich zastanowieniach zdecydowałyśmy się na wspólny tatuaż, i nie żałujemy tej decyzji, mimo ogromnego ryzyka (czy związek będzie trwał długo) po tak krótkiej znajomości. Aktualnie od pół roku mieszkamy razem i uważam ten wspólny czas za najwspanialszy w moim życiu. Znajomi nazywają nasz związek idealnym i nie wyobrażają sobie żebyśmy miały się rozstać. Ufamy sobie bezgranicznie i jesteśmy dla siebie nie tylko druga połówką, ale tez najlepszymi przyjaciółkami. Rozmawiamy o dosłownie wszystkim co jest fundamentem idealnego związku. Każde napotkane problemy które nas spotykają rozwiązujemy razem. Z dnia na dzień poznajemy siebie bardziej, uczymy się jak reagować na różne swoje zachowania, lepsze i gorsze, bo jako Byk mam trudny charakter, ale bez trudu moja kobieta potrafi mnie „okiełznać”,a razem budujemy wspaniałą i stabilna miłość.
 • ~Byczyca (5 Listopad 2017, godz. 10:02)

  Jestem Byczycą a on Rybą!!! Od dwóch lat jesteśmy razem. On po przejściach i ja też. Sądziłam,że doświadczenia życiowe,podejście do życia oraz chęć stworzenia normalnego domu to sprawy, które nas łączą. Jestem mega wymagająca,chcę osiągnąć jakiś cel i kocham na maksa, ale nie umiem znieść obojętności i braku szacunku.Staram się być partnerką,do której chce się wrócić po ciężkim dniu.Robię dla niego wszystko,spełniam zachcianki w łóżku i toleruję jego zachowanie.A pan Ryba co??? Jest kochany,może wierny,bo na zdradzie go nie złapałam,romantyczny bardziej niż ja i rozrzutny!!!Zero oszczędzania i planów na wspólną drogę.Liczy się tu i teraz!!!Są piękne chwile,ale smutne i zalane łzami dni też.Obawiam się,że tych drugich jest coraz więcej. Nie potrafi zrozumieć,że pewnymi zachowaniami strasznie mnie rani.Nie umie ze mną rozmawiać,ani się kłócić.Zostawia to i za każdym razem następnego dnia ma być tak,że nic się nie dzieje,nie ma problemu.Kocham go i nie umiem tego zakończyć. Wiem,że do niczego oboje nie dojdziemy,nic nie osiągniemy w życiu,bo on jako mężczyzna do tego nie dąży.Koledzy i alkohol jest tym czego on w życiu potrzebuje.Twierdzi,że mnie kocha,i że jestem wszystkim dla niego,ale zachowanie i traktowanie nie współgra ze słowami.Jestem chyba tylko aby gotować, sprzątać i wiadomo co jeszcze...!!! Ciężki temat!!! Mam już dość,ale odejść nie umiem,bo go kocham!!!
 • ~Rybka (17 Czerwca 2017, godz. 3:47)

  Jestem ryba i moje relacje z bykiem sa bardziej niz ch*****e. Czas na rozstanie !
 • ~byczyca (20 Grudnia 2016, godz. 7:49)

  Jestem Byczycą a mąż Rybą. Początki były namiętne, radosne chociaż czasem wręcz odwrotnie. Teraz po latach jestem kobietą zdołowana bo mój Ryba od lat mnie zdradzał i zdradza z prostytutkami i nie tylko. Nie rozumie i nie dociera do niego, że fakt iż od 40 lat pisze czułe listy do swojej miłości z bardzo wczesnej młodości jest również zdradą tym bardziej, że ja jestem tylko do roboty a o czułości, mogę jedynie pomarzyć. Na nic rozmowy tłumaczenie On wie lepiej. Ona też mając męża rzekomo kochająca wciąż i wciąż pisze wyznania do mojego męża mówiąc, że to przecież normalne, że skoro kiedyś 40 lat temu jako 16 latkowie byli parą to przecież normalne, że będą wyznawać sobie dozgonną miłość i nic w tym złego. Otóż to jest złe bo jest to zdrada emocjonalna, która niszczy nasze relacje. I tak rok za rokiem tłumaczę proszę i na nic Ona i On to jest najważniejsze a ja czyli żona to tylko ta, która usługuje. W oczach znajomych On jest super facetem tylko, że nikt nie wie jak jest naprawdę. Że zdradza z prostytutkami i nieustanne pisze czułości do swoich byłych sprzed wielu, wielu lat. A ja cóż wychowuję dziecko i mam nadzieje, że kiedyś będę szczęśliwa, że zaznam czułości, bliskości i wszystkiego tego co składa się na udany ciepły zawiązek.
   
 • ~Selena (19 Sierpnia 2016, godz. 1:23)

  Kochamy się i nienawidzimy. Byk stanowczy, wywołuje presję i jego zdanie liczy się tylko. Ryba zdominowana przez Byka zgadza się na wszystko. Byk nie wie do końca czy kocha chodzi wciąż swoimi ścieżkami. Ryba podąża za nim bo tak bardzo kocha.
   
 • ~Marianna (3 Sierpnia 2016, godz. 19:12)

  Byk facet i Ryba kobieta, związek bardzo dobry, ale pani Ryba musi być szczera, bo Byk taki jest i nie lubi niedomówień, a wybaczyć ludziom szczerym wiele potrafi. W sumie Byk mężczyzna + Ryba kobieta dobra relacja, nawet bardzo dobra, chociaż ideałów nie ma. Niestety.
 • ~Mariola (9 Lipca 2016, godz. 16:29)

  Mam koleżankę rybę, ja jestem byk. Jesteśmy kobietami. Zastanawiam się jaka będzie między nami współpraca w pracy. Ojciec mój był z pod znaku ryb , rozumiał, kochał mnie, a mnie go bardzo brakuje.
 • ~Rybcia_29 (13 Marca 2016, godz. 15:57)

  To co piszecie to sama prawda ja jestem rybka a mój mąż byczkiem. On stateczny dbający o sferę finansową a ja ciepła mamusia, żona, wspaniała kochanka (tak twierdzi mąż). Po ślubie jesteśmy już razem 10 lat a razem 12 i u nas nigdy nie ma nudy. Tworzymy udane małżeństwo, mamy dwójkę dzieciaków i jest super.
 • ~Byczek (17 Sierpnia 2013, godz. 22:54)

  Byłam kiedyś z Rybką. Namiętny, czuły ALE.... Ucieka w swój świat, pragnie gwiazdki z nieba, zdradza i wraca, nawet jak go przyłapałam z inną kobietą to dzwonił i mówił, że mi się wydawało. Okropny łgarz. Pogoniłam = NIGDY WIĘCEJ!
 • ~Byczyca :) (19 Czerwca 2013, godz. 22:20)

  Opowiem Wam moją historię:
  Znam Pewnego Pana Rybkę, ja natomiast jestem Bbyczycą. Od lat się znamy, a właściwie od dziecka kiedy to nasi tatusiowie poznali się wożąc nas w wózkach na spacer-a było to zupełnie przez przypadek.. Moja pamięć zasięgła tego dnia kiedy go poznałam już sama od siebie.. on miał 5 lat, ja 6 :) tak co roku spotykaliśmy się jako dzieci w pewnym wakacyjnym miejscu na działkach nad wodą. Dorastaliśmy z roku na rok widząc się tam w okresie wakacyjnym. I zaczęło się, pierwsza miłość, druga miłość aż z czasem człowiek wydoroślał i ja wyszłam za mąż z tego narodziło się dziecko jednak -źle trafiając na partnera , a Pana rybkę to bolało..był w szoku i nie umiał zrozumieć, dlaczego nie wybrałam jego choć tyle się znamy.. od zawsze mu się podobałam choć był bardzo nieśmiały, by mi to powiedzieć. Teraz Ja mając 20 lat, on 19 mieliśmy okazję spotkać się jako już dorośli ludzie :) każdy z nas ma podejście do życia w odpowiedni sposób. No i co z tego wyszło? On mnie wspiera, jest najlepszym przyjacielem jakiego mam ! nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest uczuciowy, miły zawsze radosny, kulturalny rodzinny.. można mu ufać. Czuję do niego ogromny sentyment a zarazem boli mnie to, że wybrałam innego.. takiego, który w ogóle mnie nie szanuje. Pan Rybka walczy o mnie i o mojego synka z całych sił, powiedział mi, ze chciałby bym u niego zamieszkała , że będzie z moim synem grał w piłkę i będziemy jeździć po świecie RAZEM. Co na prawdę robi na mnie wielkie wrażenie. a wierzę mu, bo rybki to marzyciele, którzy chcą realizować swoje plany. Mieszka sam, pracuje po 12 a nawet 14 godzin w dniu. Jest oddany, ma miękkie serce, wrażliwy.. tęsknię za nim, gdy go nie ma w pobliżu. Gdyby nam wyszło, będę najszczęśliwszą kobietą na świecie, a on jak mi powiedział: będzie najszczęśliwszym facetem :) wierzy w Nas, a ja go popieram ! już nigdy, prze nigdy go nie opuszczę. MÓJ IDEAŁ-cudowny. Kobiety byczyce. My jesteśmy takie, że mamy cierpliwość do czasu. Ale jeśli traficie na kochającego, wrażliwego i kulturalnego pana Rybkę.. nie traćcie okazji na szczęśliwy związek. On wa dam Ciepło, a Wy bądźcie opiekuńcze i rozsądne, bo czasem tracą poczucie rzeczywistości. To jest wspaniały układ.. Od nich dostaniemy uczucia.Nie zapomną o nas PRZENIGDY. Boże.. i są namiętni, delikatni. :) Bynajmniej ja takiego MAM :) Przekochany !
   
 • ~ola (28 Maja 2013, godz. 7:16)

  Byłam kiedyś z facetem Rybka. Związek namiętny i dynamiczny, ale rozstaliśmy się bo był dziecinny i nieodpowiedzialny. Taki lekkoduch co mnie jako Byka drażniło u niego.
 • ~rybka (9 Stycznia 2013, godz. 17:32)

  Ryby i Byk to namiętny związek.
   
 • ~byczyca (22 Grudnia 2012, godz. 8:25)

  Byk jest stabilny i wytrzymały, rybka natomiast dba o romantyczną stronę związku, ale i stroi fochy, ale generalnie dobrze im razem, dobrze się dogadują
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl