» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Rak

Byk i RakIstnieje wysoka szansa na stworzenie ciepłego związku, w którym będzie dominować prawdziwe uczucie miłości. Osoby spod znaku Raka należą do osób bardzo ciepłych i delikatnych, dlatego to właśnie ten zodiakalny partner będzie się najbardziej angażować w życie uczuciowe. Potrafi pokazać, czym jest miłość i czule dbać o zaspokajanie potrzeb rodziny. Umie być konsekwentny w tym, co robi, biorąc często na swoje barki wysoką odpowiedzialność.

Byki natomiast chętnie będą dbać o zaspokajanie potrzeb swojego partnera, budując tym samym stabilny i długi związek. Będą starały się dążyć do komfortu finansowego, czasem dając z siebie wiele w swojej pracy. Należą do osób wytrzymały, potrafiących przetrwać nawet trudne i mało przyjemne momenty w życiu. Uwielbiają się relaksować, dlatego często mogą podróżować ze swoim partnerem w przytulne i ciche miejsca. Z pewnością nie zabraknie romantycznych chwil w połączeniu Byka z Rakiem. Bardzo odpowiedzialnie podchodzą do budowania rodziny, dlatego może mieć ona dla nich fundamentalne znaczenie w przyszłości.

Twój związek partnerski to Byk i Rak ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.27 6 (głosów: 55)
Najnowsze komentarze (11):
 • ~Piotr (30 Grudnia 2017, godz. 14:44)

  Witam.
  Tak sobie czytam te komentarze i horoskop i myślę, że sporo w tym wszystkim prawdy. Ja jestem Rakiem, a moja partnerka to Byk. To jeszcze świeża sprawa, ale już teraz widzę , że sporo nas łączy , a jednocześnie mamy odmienne charaktery to chyba jeszcze bardziej przyciąga. Ja jestem typowym rakiem - wrażliwy,romantyczny i delikatny. A moja partnerka zaradna,również uczuciowa,chcąca założyć rodzinę, nie poddaje się gdy są problemy. Nie wiem jak będzie jak na razie jest szansa na coś więcej :)
 • ~aaa (17 Sierpnia 2017, godz. 11:30)

  Jestem kobietą rak i mam partnera byka. Baaardzo dużo się zgadza z horoskopami. Byk jest bardzo zazdrosny i zaborczy, muszę bardzo uważać żeby zwykła rozmowa nie wyglądała na flirt. Spodziewamy sie własnie dziecka. Oboje jesteśmy rodzinni i marzymy o dużej rodzinie. Finansowo byk jest bardzo zaradny a ja rak rozpamiętuję ciągle przeszłość jak masochistka. Niesamowite te horoskopy.
 • ~Aisza (8 Kwietnia 2017, godz. 22:49)

  Ja jestem bykiem , partner rak - to dopiero początki ale fakt mamy dużo wspólnego i podejście do życia podobne :) Jest uparty , trochu zamknięty w sobie i marny z niego romantyk ale potrafi czasami zaskoczyć :P lubi dzieci i dobra z niego niania bo one go uwielbiają ! Co do leżenia na kanapie to zdecydowanie uwielbia tv i gry ale też co trzeba w domu zrobić to robi :)Ma również ambicje więc dobra praca to podstawa. Ogólnie idzie się dogadać :)
 • ~Marta .KJ (12 Lipca 2015, godz. 22:15)

  Jedno jest pewne .. czyli muszę szukać raka;)
   
 • ~MonaLisa (20 Czerwca 2015, godz. 15:25)

  Chyba bardziej wychodzi gdy kobieta to rak a mężczyzna byk....bo ja ( byk) męczę się z rakiem już 3 lata. Trudny charakter, zmienny i dziecinny. Nie potrafi podejmować męskich decyzji. Sam nie weźmie i komuś nie da. Lubi też zabawowy tryb życia i nowe panienki. Czas zwijać żagle...
   
 • ~Raczyca (29 Kwietnia 2015, godz. 2:01)

  Cały opis relacji Raka z Bykiem jest jakby odzwierciedleniem mojego związku:)) Żyć bez siebie nie możemy, a jesteśmy już razem 5 lat... niedługo zwieńczymy swe gorące uczucie węzłem małżeńskim i Dzidziusiem :)))))
 • ~Natz (24 Kwietnia 2015, godz. 15:17)

  Ja jestem Rak, mój partner Byk... 12 lat razem:)
 • ~klaudia (16 Maja 2013, godz. 15:08)

  Ten horoskop zupełnie odzwierciedla mój związek :D
 • ~monika (1 Kwietnia 2013, godz. 22:06)

  Opis pasuje zupełnie do mojego związku :)od 20 lat razem. Mamy 19 letnia córkę. Nasze dorosłe życie zaczęło się od dziecka, ale poradziliśmy sobie :) Dziś mamy po prawie 40 lat i mogę powiedzieć, że mam szczęśliwe życie, chociaż nie zawsze było łatwo i tak pięknie ale coż... Zycie :))) mogę powiedzieć spokojnie, że jesteśmy udanym związkiem :)
 • ~kamm (6 Stycznia 2013, godz. 12:00)

  Zgadza się ten horoskop. Ja rak, a mój partner byk. Już 5 lat razem.
 • ~Jano (1 Stycznia 2013, godz. 16:51)

  Mi trafił się Rak nieromantyczny i niezbyt ciepły. Nie angażował się w życie uczuciowe, za to faktycznie miał hopla na punkcie swojej rodziny i na założeniu nowej, za wszelką cenę. Kiedy zorientowałam się, że po jej założeniu nie mogę liczyć na jego pomoc ani na sformalizowanie związku, wszystko się skończyło. Teraz on próbuje w ciągu 1,5 roku założyć rodzinę z kolejnymi partnerkami. Nadal nic więcej nie wchodzi w grę - ani papierek, ani zrezygnowanie z męskich/chłopięcych uciech. Taki Piotruś Pan.
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl