» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Byk - Bliźnięta

Horoskop partnerski: Byk - Bliźnięta

Byk i BliźniętaRazem należą do osób towarzyskich i wygadanych, dlatego często ze sobą rozmawiają. Powinni jednak uważać, gdyż nawet prosty powód może być powodem do nieporozumień, jednak przeważnie nie muszą długo czekać, aż zapanuje między nimi zgoda. Bliźnięta mają często niepohamowany charakter, są energiczne i żywe. Potrafią angażować się w sprawy zawodowe do tego stopnia, aby zapewnić wszystkie środki do życia dla siebie i rodziny. Przeważnie to im najbardziej zależy, aby w przyszłości zbudować trwały i szczęśliwy związek.

Byki natomiast mają porywczy charakter. Często skupiają się na sprawach materialnych, zarabiając nie małe pieniądze. Dysponują silną psychiką i potrafią podjąć nawet najtrudniejszą decyzje. Potrafią jednak być osobami romantycznymi, dbającymi o dobre relacje partnerskie. Potrafią swojego zodiakalnego partnera zaskoczyć czymś niecodziennym.

W przyszłości ich związek może być bardzo oryginalny - angażować się będzie zarówno jedna, jak i druga strona. Wzajemne zrozumienie pozwoli im uniknąć kłótni i doprowadzić do rozkwitu szczęśliwej rodziny.

Twój związek partnerski to Byk i Bliźnięta ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.63 6 (głosów: 100)
Najnowsze komentarze (22):
 • ~Gość (6 Czerwca 2024, godz. 22:51)

  Mój partner jest spod znaku byka i jest bardzo porywczy i uparty. Uważa, że on ma zawsze rację i nikt nie może się z nim równać. Nie słucha nikogo i nie szanuje. Myśli, że jemu wolno wszystko, a inni się nie liczą. Ciężki do życia we dwoje. Chciałby żeby robić tak, jak on chce. Nie znosi sprzeciwu.
 • ~Gość (15 Czerwca 2022, godz. 23:22)

  Jestem Panią ♉ mój partner ♊ jest całym moim sercem. Jego pozytywna energia wpisuje się w moją i jesteśmy czasami jak dzieci, a mamy ich w domu aż czworo! Kocham nad życie i nie wyobrażam sobie życia bez niego.
 • ~Malinka (25 Września 2020, godz. 15:44)

  To tak jak u nas. On bliźniak. Na początku miód, teraz widzę lub odczuwam, że ja muszę inicjować pewne rzeczy.. On rozgadany towarzyski, nie patrzy na pieniądze, męski. Pracowity.. Jednak egoista. Czasem jest ciężko w takim połączeniu charakterów. Dużo pracy wymaga nasz związek. Bo kłótnie /nieporozumienia powstają z nie dogadania i kończy się na tym, że ktoś komuś musi przyznać rację, lub po prostu ja się odzywam pierwsza. Plany dalekie ma, ale mało wylewny uczuciowo chyba, że negatywnie. Wiem, że mamy trudne charaktery i chce to przerobić, bo go kocham. Jest nam dobrze, ale nie tak jak być powinno, wszystko jest jakby w planach.. Czasem boję się, że nie wytrzymam do tego kiedyś, jeśli nie zaczniemy rozmawiać o problemie, a nie o tym, czyja racja.
 • ~Gość (2 Kwietnia 2020, godz. 0:45)

  Czy to ma sens...
 • ~Gość (18 Października 2019, godz. 9:10)

  ja byk ona bliźniak jest super,ale rozglądam się za znakiem żeby było bardziej super
 • ~aurelia (7 Października 2019, godz. 23:38)

  Ja byk,on bliźniak.17 lat straconego życia,niczego się nie dorobiliśmy oprócz samych długów/
  Mamy oczywiście 2 wspaniałych dzieci,one są dla mnie najważniejsze,
  on bliźniak-baba ,nie facet,do tego cham,do rooty się nie lgnie,chodzi oczywiście do pracy i na tym się kończy,nic nie potrafi zrobić, najlepiej mu wychodzi picie piwska,/
  ostatnie wakacje były okropne,nawet znalazł sobie pocieszycielkę-doszło do tego ,że wyrzuciłam go z domu-mija miesiąc,nie wraca,nie dotarło do niego ,że alkohol i koledzy nie są ważniejsi od rodziny,,,no cóż tak bywa i chyba nie zamierza wrócić,a ja nie zamierzam czekać ,,,
 • ~Staszek (12 Października 2018, godz. 20:48)

  Ja jestem bykiem - ona bliźniakiem. Znamy się około trzech lat . Na początku było wspaniale - teraz kłócimy się o byle co, jej syn (taki 20 letni - bez dziewczyny i mający dwie lewe ręce do wszystkiego) mnie cały czas prowokuje - a ona mu wierzy bezgranicznie. A ja mam wrażenie , że jestem tylko do roboty i do łózka. Dojrzała do mnie myśl , że to koniec. Moja psychika pomału siada. I jest jeszcze wiele innych spraw . Dużo by o tym pisać.
  Tu zgadzam się z tym dopasowaniem.
 • ~Pani Bliżniak (4 Czerwca 2018, godz. 23:23)

  Początkowo dziwiła mnie jego powolność. Z czasem przyzwyczaiłam się. Jest ciepły, czuły, inteligentny. Sama przyjemność z nim obcować. Podoba mi się, ze nie ma miedzy nami sprzeczek, nieporozumień. Jest harmonia. Znajomość trwa już 6 lat.
 • ~byk (12 Sierpnia 2017, godz. 19:08)

  Ja już chyba przestanę wierzyć w horoskopy...!!! i znaki zodiaku!!! byk -bliźniak ..nie pasują ..ale cuda się zdarzają ..wierzyłam 38 lat i tyle wytrzymałam...!!! egoista,dwulicowiec,hipokryta,aż żal pisać co człowiek poświęcił..a co stracił..
  W każdym związku są kłótnie, nieporozumienia....ale jeżeli druga osoba uważa,że ona jest najważniejsza i wszystko może,a druga nie.. no to??
  Psychiczne maltretowanie jest nie do przyjęcia...nawet jak bardzo się kocha....
 • ~Sylwia (11 Sierpnia 2017, godz. 1:40)

  ja byk, on bliźniak... skończyło się po 6 latach. Ja chciałam czegoś stałego, a on nie umiał podjąć decyzji. On flirciarz, gaduła z sarkastycznym humorem, zapatrzony w siebie. Ja nie zawsze łapałam ten humor, ale pociągał mnie jego porywczy charakter, to była nieobliczalna osobowość. Trudno przestawić się z bliźniaka na inny znak jak już się go posmakowało :P
   
 • ~bozena (16 Czerwca 2017, godz. 20:57)

  Widzę, że wszystko się zgadza. Niestety poza praca zawodowa, ale mysle ze na emeryturze zajme sie jakims czynem spolecznym na rzecz potrzebujacych pomocy i opieki ;)
 • ~Bodzia (14 Czerwca 2017, godz. 6:44)

  Ja byk on bliźniak...beznadziejna często się klocimy o drobniutko ..ciężko ale jakoś leci
 • ~magnetic (8 Lutego 2017, godz. 22:37)

  Ja jestem bliźniak , on byk. Związek burzliwy, zupełnie odmienne charaktery. Ja - Bliźniak towarzyska, gadatliwa, wesoła, przebojowa, optymistka, otwarta na zmiany, on - byk zamknięty , uparty, cichy, spokojny, małomówny , rozważny , romantyk, oszczędny.
  Często się kłócimy, on uważa, że nie można za mną nadążyć, jestem jak chorągiewka na wietrze, w którą stronę wiatr zawieje . On bardzo rozważny i odpowiedzialny
 • ~Natalia (28 Lutego 2016, godz. 9:45)

  Bardzo się tu nie zgadza, byłam z bliźniakiem kompletnie nieodpowiedzialny, leniwy nie angażujący się później w związek. Ja o wszystkim musiałam myśleć, to był jakiś koszmar. Kłótnie raz były raz nie. Oczywiście starał się na samym początku później miał to wszystko gdzieś. Trzeba było go prowadzić za rączkę pogłaskać po główce. Ja nie wytrzymałam. Nigdy więcej.
 • ~LOL (18 Stycznia 2016, godz. 18:44)

  Sprawdza się to w wypadku kiedy kobieta jest bliźniakiem a mężczyzna bykiem. Wzajemnie porozumienie i pragnienie :)
   
 • ~Malgorzata (5 Listopad 2015, godz. 3:07)

  Różnie to bywa jest odwrotnie przeciwieństwa inne charaktery szkoda.
 • ~Agata 35 (7 Czerwca 2015, godz. 8:22)

  Ja jestem bykiem on bliźniakiem.
  Kłócimy się często i to z powodu drobiazgów. Małe rzeczy robią dużą różnicę. Ja impulsywna on uparty. Ja coś powiem nie tak jak powinnam on czuje się urażony a ja obrażona :)
  Droga do kompromisu krótka. Przyjdę , przeproszę,dostane buziaka. Musze wyciągać rękę do zgody pierwsza to podstawa egzystencji tego związku. Zazdrosny i podejrzliwie.

  A tak po za tym to czuły, kochany, dbający o partnera, rodzinę. Namiętny, romantyczny, łakomym miłości "jak gąbka pod prysznicem ", pasjonata. Doskonały kochanek :)
  Męski, trochę szalony ale w miarę zdrowego rozsądku. Pracowity, czasami aż nad to ... lubi otaczać się luksusem a nie ludźmi. Traktuje innych na dystans po mimo że jest towarzyski, rozmowy.
   
 • ~margolitka (20 Grudnia 2014, godz. 9:26)

  wszystko zgadza się co do joty. Ja byk, on bliźniak, rozumiemy się doskonale, nie kłócimy, umiemy z sobą rozmawiać, mamy wspólne zainteresowania. Jesteśmy z sobą 25 lat, ale czas dla nas jakby nie istniał
 • ~joanna (26 Grudnia 2013, godz. 12:00)

  ja blizniak, on byk, beznadzieja, 2 odrebne punkty widzenia swiata, on stoik, najlepiej zadnych zmian w zyciu, nudny i uparty, zadnych spotkan towarzyskich, na tance jestesmy za starzy, kto? chyba on bo nie ja, ja mam ochote tanczyc spiewac, spotykac sie z ludzmi, nie chce klocic sie o szczegoly, najlepiej byloby sie rozstac, niestety jest dziecko i brak niezaleznosci finansowej
 • ~marta (24 Września 2013, godz. 15:59)

  Ja jestem byk a mój mąż bliźniak i to nie prawda, że bliźnięta są nie pracowita wręcz przeciwnie. Gdy tylko ma jakąś wolną chwile albo gdy wróci prędzej z pracy zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie.... Między nami rzeczywiście jest super, wiadomo są i kłótnie jak to i wszędzie, ale bardzo szybko dochodzimy do porozumienia i znowu zaczyna świecić nam słońce...
 • ~corrida (10 Czerwca 2013, godz. 18:33)

  Masakra...ja byk ,ona bliźniak... Ciągle kłótnie, awantury, że faceci są beznadziejni, a ja sprzątam, zmywam, zarabiam, nie pije, nie pale, grzeczny i spokojny, złego słowa nigdy, a do tego kwiaty, prezenty, święta, walentynki,śniadania do łóżka i jeszcze jej mało :-) marzy jej się diamentowy pierścionek, co ja mam na to poradzić? Nie chce jej zostawić, ale długo tak nie wytrzymam.
   
 • ~manga (6 Marca 2013, godz. 9:44)

  Często się kłócimy ale, szybko dochodzimy do porozumienia ;) Ja jestem z pod znaku byka i mam trudny charakter, ale pod wpływem bliźniaka szybko się uspokajam :) Te znaki zodiaku wytrzymają ze sobą.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl