» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Waga

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Waga

Bliźnięta i WagaPołączenie może być ciekawe i obustronnie korzystne. Waga na pewno będzie osobą dążącą do stabilności i sprawiedliwości. Nie lubi, gdy ich partner jest wobec niej nieszczery i zataja przed nią tajemnice. Stara się, aby ich związek mądrze prosperował i stał się podstawą do trwałej miłości. Raczej to ona idzie na ugodę, czasem poświęcając wiele, aby tylko załagodzić jakikolwiek konflikt. Nie lubi natomiast, kiedy coś się jej narzuca - będzie to niełatwe do zaakceptowania przez partnera, który zwykle stara się zawsze dodać coś od siebie.

Osoba spod znaku Bliźniąt postara się, aby razem ze swoim partnerem stworzyć udany związek - powinna pojawić się obustronna współpraca dążąca do wspólnego celu. Czasami może mieć niepohamowane zachowanie, jednak obecność Wagi z pewnością sprowadzi ją na ziemię. Bliźnięta doskonale umilą czas swojemu partnerowi, wielokrotnie poprawiając mu humor, gdy ma on zły lub ciężki dzień za sobą.

Dopasowanie tych znaków jest bardzo odwzajemnione i sprawia, że osoby w tym związku są bardzo silnie do siebie przywiązani - każda rozłąka jest przez nich ciężka do zaakceptowania, a długa nieobecność partnera może ich niepokoić.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Waga ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 59)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~Gość (17 Stycznia 2019, godz. 14:35)

  Pan Waga I Pani Bliźnięta Byłem w Takim związku Jeśli osoba nie powie kilka słów za dużo to stworzą fajny związek
 • Leszek (13 Października 2017, godz. 14:19)

  Jako męska Waga jestem w związku z damskim Bliźniakiem od 37 lat.
  Wspólny związek tych znaków jest ciężki. Bliźniak tylko dzięki tolerancji, wielkim uczuciu i wytrzymałości Wagi jest w tym związku tak długo.
 • ~asia (21 Kwietnia 2017, godz. 22:36)

  Jestem Wagą z Panem Bliźniakim od półtora miesiąca. Zostawiliśmy swoje rodziny i zaczynamy od nowa. Boję się, ale czujemy dużą chemię nie do zatrzymania Jesteśmy tacy sami
 • ~krzysiek (13 Lipca 2016, godz. 19:44)

  tez potwierdzam. jestem blizniak i mam powage na wage. jest wspaniala i kocham ja
 • ~Aga (27 Czerwca 2014, godz. 20:19)

  Jestem z moim Bliźniakiem ponad 3 lata. Jest cudownym, czułym,kochanym i kochającym facetem. Fakt, trzeba być przy nim na bieżąco z nowinkami, trzeba go słuchać i dać mu mówić. Ale opłaca się, bo potrafi odwzajemnić się niebywałą czułością i oddaniem. Oby ten związek przetrwał tak długo jak to tylko będzie możliwe. Pozdrowienia dla wszystkich Wag zakochanych w Bliźniakach...i nie tylko :)
 • ~BASIA (18 Lutego 2014, godz. 23:03)

  Jestem z bliźniakiem od ponad miesiąca, wiem krótko ale oboje się bardzo zaangażowaliśmy i bardzo się kochamy . W prawdzie jest starszy o 10 lat ale różnicy wieku nie widać. Wiem , że mnie kocha jest bardzo czuły i oddany , nie mówiąc, że straszny z niego pieszczoch ;) Uwielbia mieć rację . Świetnie się dogadujemy. Mam nadzieję, że ten związek nie zakończy się złamanym sercem i cierpieniem któregoś z nas.

 • ~Ada (1 Lipca 2013, godz. 7:49)

  W sprawach miłosnych, partner spod znaku Bliźniąt wydaje się być bardziej dominujący. Na pewno jest osobą bardzo kochającą, ciepłą, opiekuńczą i oddaną. Bardzo go kocham i mam nadzieję, że nasz związek będzie kwitł ku szczęściu. Pozdrawiam!
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl