» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Strzelec

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Strzelec

Bliźnięta i StrzelecZwiązek tych dwóch znaków może być bardzo ciekawy i trwały. Strzelec emanuje pozytywną energią i optymizmem. Potrafi poprawić humor swojemu partnerowi, rozweselając go w trudnych momentach. Jest osobą zwykle opanowaną i pozytywnie nastawioną do życia. Uwielbia przygodę, dlatego lubi ryzyko. Raczej stwarza wrażenie osoby, której można zaufać i powierzyć swoje sekrety. Nie bardzo lubi formalności - jego związek może być przez długi czas w formie związku wolnego bez narzucanych mu obowiązków.

Natomiast osoby spod znaku Bliźniąt będą się wyróżniać wysoką gadatliwością, dyskutując często ze swoim partnerem na przeróżne tematy. Także należą do osób ciekawskich, dlatego ciężko będą znosić tajemniczość ze strony Strzelca, jeżeli będzie przed nimi zatajał swoje sekrety.

Ogólnie taki związek powinien być energiczny i żywy - zakochani spędzą wiele miłych chwil, w trakcie których będą w stanie bardzo dobrze poznać siebie nawzajem. Obdarzając się wzajemnym zaufaniem i stawiając na miłość w związku, ich połączenie powinno dobrze prognozować na przyszłość.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.52 6 (głosów: 65)
Najnowsze komentarze (10):
 • ~Wiktoria (16 Maja 2020, godz. 19:46)

  Ja jestem bliźnięta, a on strzelec.Ja jestem bardzo towarzyska i otwarta na ludzi, a on nieśmiały i skryty w sobie. Niby z cech jesteśmy sobie przeciwni, ale więcej nas łączy niż dzieli. Kluczem związku jest miłość, szczerość,zaufanie oraz rozmowa, ponieważ bez niej dalej będziemy stać w miejscu.
 • ~Gość (6 Maja 2019, godz. 8:43)

  Niestety relacje fatalne..I brak porozumienia na każdej płaszczyźnie . Strzelce są zawiłe i nieszczere .Potrafią prowadzić równolegle drugie życie.
 • ~Iza (27 Maja 2018, godz. 20:41)

  Witam. Drogie strzelczynie mam pytanie. Nie ma o czym opowiadać, jestem zakochana w bliźniaku już od około 2 lat, tylko jest między nami mnóstwo niedomówień i tak to się ciągnie. Wszędzie gdzie czytam o tym połączeniu pisze, że facet bliźniak raczej niezbyt nadaje się na partnera dla kobiety strzelec. Wiem, że to tylko horoskopy, każdy jest inny, ale może znacie jakieś przypadki gdzie ten związek jest ciekawy trwały i zgodny? ;) z góry bardzo dziękuję!
 • ~Kinia (9 Maja 2018, godz. 12:11)

  Mój mąż też bliźniak ja strzelec. Niestety ma więcej wad niż zalet ... Krtykant , leniwy , dwulicowy przywłaszcza sobie wszystkie zadnia które ja muszę wypełniać , denerwujący.. Fakt jest spontaniczność i są ciekawe przygody. ale wśród braków obowiązków a niestety to z czasem kończy zalety : Spontaniczny .. Lepiej zostać na relacjach przyjacielskich ;)
 • ~Inka (23 Września 2016, godz. 16:46)

  Ja Bliźniak on Strzelec.... Ja strasznie gadatliwa, dociekliwa, chciałabym by było wszystko po mojemu, a mój strzelec jest bardzo nerwowy, ale to sekundowe, wie kiedy przesadzi w słowach i umie podejść tak by złość minęła. Wpierw nagada, później zrobi jak ja chce... Chyba, że nie jest w stanie osiągnąć mego pragnienia... Najwspanialszy tatuś, nieba by usłonił i co córka chce to ma, choć tego nie popieram, ale w tej kwestii nie mam nic dopowiedzenia... Burzliwy związek, ale kochająca się rodzina :)
 • ~Sylwia (24 Maja 2016, godz. 16:25)

  Relacje między nami są bardzo dobre. Recepta na udany związek to miłość szczerość i zaufanie, to trzy składniki udanego związku. Mój partner życiowy jest pełen pozytywnej energii, ja spokojna. Uzupełniamy się nawzajem...
 • ~Anka (13 Sierpnia 2013, godz. 22:02)

  Mój mąż Bliźniak ja strzelec - strasznie dwulicowe są bliźniaki, dużo wymagają i nie rozumieją innych. Zaborczy znak, strasznie gadatliwy i przypisujący sobie wszystkie zasługi, nawet jeśli nie są jego.
   
 • ~Madzik (19 Kwietnia 2013, godz. 9:26)

  ja bliźniaczka on strzelec owszem tajemniczy, ale moja ciekawość wygrywa :) czasami ładnie prosi "zamknij się chociaż na chwilę" i tak już ładny kawałek czasu, polecam tą kombinację znaków.
 • ~pani strzelec (27 Stycznia 2013, godz. 9:47)

  Mój partner bliźniak okazał się dwulicowy... Jeden człowiek dwie twarze. lepiej go mieć za znajomego niż partnera.
   
 • ~Patryk (24 Listopad 2012, godz. 9:37)

  Ja jestem zodiakalnym Strzelcem. Ona - Bliźniętami. Stanowimy od wielu lat udany i szczęśliwy związek. Moja partnerka jest bardzo uprzejma i towarzyska, dlatego miło spędza nam się razem swój czas.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl