» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Skorpion

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Skorpion

Bliźnięta i SkorpionZawziętość i nieustępliwość, to z pewnością mocna cecha osoby spod znaku Skorpiona. Osoba spod tego znaku będzie na pewno najbardziej dominująca i angażująca się w zaspokajaniu potrzeb partnerskich. Emanuje przy tym nieprzeciętną energią i potrafi osiągnąć nawet najtrudniejszy cel, który sobie postawi. Czasem robiąc to najskuteczniejszy i najszybszy sposób. Potrafi też wykazać się ostrym charakterem, twardo dając innym do zrozumienia, co myśli o niektórych sprawach. Potrafi doskonale rozszyfrować ukryte intencje i poznać się na partnerze nawet krótko go znając.

Bliźnięta będą bardzo silnie przywiązane do swojego zodiakalnego partnera, często starając się przebywać przy nim jak najczęściej. Są bardziej gadatliwe i strasznie ciekawskie. Potrafią wielokrotnie popisywać się własną wiedzą i doświadczeniem. Muszą uważać, gdyż czasem może się wśród nich pojawić niezgoda - wtedy obie strony potrafią być bardzo zawzięte.

W niektórych okolicznościach połączenie tych dwóch znaków jest jak ogień i woda, ale zasada przeciwieństw często sprawia, że takie osoby dobrze się wzajemnie uzupełniają.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.53 6 (głosów: 92)
Najnowsze komentarze (23):
 • ~Gość (14 Lipca 2022, godz. 19:39)

  Zgadzam się ze wszystkim co jest napisane.
 • ~Gość (26 Czerwca 2022, godz. 3:10)

  JA, bliźniaczka, 20 lat w związku ze skorpionem. Bywało różnie, ale to były dobre lata. Chyba nauczyliśmy się ze sobą funkcjonować, iść na ustępstwa, nauczyliśmy się siebie nawzajem. Lubimy razem spędzać czas. Czasem zastanawiałam się jak tak niedobrane osoby mogą żyć razem w zgodzie tyle lat. Okazuje się, że mogą. Związek ze skorpionem to nie idylla, ale jest ciekawie. Myślę, że każdy związek niezależnie od znaków zodiaku wymaga pracy.
 • ~Gość (5 Czerwca 2022, godz. 23:19)

  Trudna relacja, ale warta tego trudu bo piękna i tajemnicza.
 • ~Dominik K. (24 Kwietnia 2022, godz. 13:41)

  Ja Bliźniak, ona skorpion

  Najlepsze połączenie według mnie.

  Byłem z wagą, bliźniaczką, lwicą.
  Pani waga to wgl mnie nie pociągała do siebie, dobre biby mieliśmy. Bliźniaczka się puszczała jak latawiec, lwica mnie kontrolowała, a gdy się denerwowałem i mówiłem żeby tego nie robiła, bo to niczemu nie służy, to robiła mi awantury, po których wolałem wyjść do kumpli i nie czułem potrzeby siedzenia, czy dostosowywania się.

  Skorpionica słucha co mowie do niej, nie olewa mnie i na ile potrafi dostosowuje się oczywiście, to działa w dwie strony.

  TYLKO DO SKORPIONICY POCZUŁEM SZACUNEK. Także Panowie spod znaku Bliźniaka, biercie sobie skorpionice, ale nauczycie się słuchać i nie olewać wtedy będzie SI, jeśli ją okłamiecie, to ona się skapnie. Gdy siedzimy ze znajomymi, to oboje wyłapujemy kłamstwa jak wariografy, nie polecam kombinować lepiej powiedzieć, że siedzisz z KAMILĄ, z którą rozmawiasz i wytłumaczyć skorpionicy że nie chcesz urazić kobiety, dlatego jesteś miły.
  pozdrawiam wszystkich
 • ~AlicjaSum (5 Kwietnia 2022, godz. 16:55)

  Relacja bliźnięta - skorpion, gorąco polecam! Świetna nić porozumienia, rozumiemy się bez słów. Każdemu życzę takiej bratniej duszy!
  Pozdrowienia od Alicji dla Piotra <3
 • ~Bliźniaczka ♊ (16 Listopad 2021, godz. 22:57)

  Mi się strasznie i to bardzo strasznie podoba pewny skorpion, ale nie umiem do niego zagadać.
 • ~skorpion (8 Września 2021, godz. 21:40)

  Polecam :)
 • ~Gość (27 Lipca 2020, godz. 0:43)

  Kocham go, ale on jest wobec mnie zimny.
 • ~Gość (1 Stycznia 2020, godz. 21:50)

  Jestem Skorpionem i 40 lat jestem zamężna ze Skorpionem, ale nigdy nie polecam nikomu męża Skorpiona, mój już 70 letni obecnie, wiele razy zdradził mnie , a ostatnio pół roku temu. Jest minimalistą , nic w życiu mu niepotrzebne, o nic się nie starał, tylko wygodne życie i romanse miał w głowie.
 • ~bliźniaczka (24 Grudnia 2019, godz. 8:11)

  Jestem ze skorpionem 24 lata w związku, a znamy się lat 30.
 • ~Bliźniak (18 Października 2019, godz. 21:08)

  Mi jest świetnie. Nikt nie był ze mną tak zbieżny jak moja skorpionka }:>
 • ~Gość (19 Sierpnia 2019, godz. 21:52)

  Brak dopasowania we wszystkich możliwych aspektach.
 • ~Gość (9 Lutego 2019, godz. 20:29)

  Dokładnie
 • ~Złośnica (21 Października 2017, godz. 14:10)

  Ja jestem rasowym Skorpionem a moj maz Blizniakiem i faktycznie stanowimy dwa żywioły, kochamy się i odpychamy. Czasami moglabym go zabic golymi rekami ale jednoczesnie bardzo mnie fascynuje. Jest wspanialym kochankiem, a to mnie dodatkowo przyciaga jak magnez.Nie potrafie zaakceptowac u niego podejscia do wielu spraw, ale bez niego usycham.
   
 • ~Ona bliźniaczka (7 Czerwca 2017, godz. 11:30)

  Jest to związek trudny czasami. Choć potrafimy mieć piękne chwile to jednak Skorpion jest okrutny dla naszego znaku zodiaku..a mam na myśli naszą wrażliwość.
 • ~Jola (20 Listopad 2016, godz. 23:10)

  Jestem Bliźniakiem / zodiakalnym Bliźniakiem i urodzonym Bliźniakiem - mam Brata Bliźniaka / i mam Męża Skorpiona. Jesteśmy szczęśliwym , kochającym się małżeństwem od 34 lat. Jesteśmy nie tylko Małżeństwem , ale również jesteśmy prawdziwymi Przyjaciółmi.....jak to mój Mąż mówi jesteśmy zgranym Teamem :) !!!. Kochamy się , Szanujemy i jesteśmy wobec siebie wyrozumiali.....nikt z nas nie jest ideałem , bo ideałów nie ma , ale jest Zaufanie , a gdy go nie ma.... nie ma związku !. Jesteśmy szczęśliwymi Rodzicami :) ! Mamy ukochanego Syna i ukochaną Synową , a od lutego jesteśmy szczęśliwymi Dziadkami :) Mamy prześliczną Wnusię :)
 • ~bliźniaczka (30 Sierpnia 2016, godz. 8:09)

  6 lat. Ja bliźniaczka on skorpion, dwa światy. Były chwile dobre ale tylko wtedy gdy ja podporządkowałam się jemu. Jak zaczęłam walczyć aby brał pod uwagę również moje potrzeby posypało się. On uparty i zawzięty, nigdy nie przyzna się do błędu, wie jak uderzyć by zabolało.Próbowałam rozmawiać, tłumaczyć ale nic nie zrozumiał... Duma :) Kocham go, ale tak nie da się żyć.
   
 • ~blizniak (2 Stycznia 2016, godz. 20:34)

  Bliźniak,
  Jestem ze skorpionem już 7 rok i w tym roku mamy zamiar się pobrać. Przez 6 lat mieszkaliśmy razem jako związek pod wspólnym dachem. r Różnie jest jak w życiu, raz kłótnie i wszystko latało w powietrzu i trzaskanie a raz miłość której nigdy wcześniej nie zaznałam, mój facet jest dla mnie prawdziwym kochankiem, najlepszym przyjacielem i mam nadzieje, że jako mąż też się sprawdzi i razem się zestarzejemy patrząc jak rosną nasze wnuki, bo to jest prawdziwa miłość.
 • ~m.m (30 Czerwca 2015, godz. 23:01)

  Mi sie strasznie podoba chłopak z takiego znaku ... zobaczymy
   
 • ~Skorpion (27 Lipca 2013, godz. 1:24)

  9 lat związku, 7 małżeństwa. Dzięki Pani bliźniak i naszej miłości mogliśmy budować zamki, nasza firma prosperowała... niestety zamki na piasku. Mój dom stracony na ratowanie tonącej firmy, mieszkanie też stracę, bo wygodne życie kosztuje. Gdy się ocknąłem z miłosnego letargu, okazało się że to jest nieporozumienie. Bliźniak nawet nie szanował ani mnie ani swojej rodziny. Bliźniak pogoniła moich przyjaciół (30 lat przyjaźni) rodzeństwo... nikt i nic nie zostało. Zniszczyła wszystko i nie rozumie o co chodzi. To wampir nie kobieta. Tak mnie zaślepić... Jako młody chłopak Bliźniak mnie skrzywdziła i wiedziałem, że trzeba unikać. Dla czego....
   
 • ~cytrynka (7 Marca 2013, godz. 10:27)

  Mój związek trwa 2 lata z hakiem (to nie dużo, ale powiedzieć już coś można). Jest to mieszanka charakterów, upartość i zawziętość, są kłótnie, ale tez są bardzo miłe chwile, które sprawiają, ze za nic w świecie nie zostawiłabym swojego partnera i nie spisałabym tego na straty. Mieszanka, ale ciekawa mówiąc szczerze. Jeśli chodzi o mojego partnera bliźniaka, to jest uparty, ale jak widzi, że ja nie odpuszczam, to z czasem ustępuje, bardzo mocno uczuciowy i odpowiedzialny jak na swój wiek (21lat). Ja natomiast jestem strasznie uparta i zawzięta, rzadko kiedy odpuszczam, staram się nie wywoływać niepotrzebnych kłótni, które przeobrażają się w tajfun (dosłownie), chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Jestem wrażliwa, mój partner tez potrafi ale nie widać tego u niego może przez to ze nie chce ujawniać swoich słabych stron. Bardzo się z nim związałam i bardzo mu ufam, choć on z tego co widzę nie bardzo mi ufa i jest bardzo zazdrosny ( powodów żadnych mu nie dałam do zazdrości i braku zaufania). Jednym słowem jak dla mnie jest to bardzo ciekawy związek. Bardzo kocham mojego bliźniaczka i będę kochać :p
 • ~bliźniak (2 Stycznia 2013, godz. 17:17)

  Związek rewelacyjny, oparty na miłości. Niedługo minie 15 lat naszego wspólnego życia, bywały lepsze i gorsze chwile. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bliźniak i skorpion to dobrana para.
 • ~gj (30 Grudnia 2012, godz. 12:31)

  Okropnie nie polecam bliźniętom wiązać swojej przyszłości z osobą z pod znaku skorpiona.
  To tylko same kłótnie.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl