» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Skorpion

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Skorpion

Bliźnięta i SkorpionZawziętość i nieustępliwość, to z pewnością mocna cecha osoby spod znaku Skorpiona. Osoba spod tego znaku będzie na pewno najbardziej dominująca i angażująca się w zaspokajaniu potrzeb partnerskich. Emanuje przy tym nieprzeciętną energią i potrafi osiągnąć nawet najtrudniejszy cel, który sobie postawi. Czasem robiąc to najskuteczniejszy i najszybszy sposób. Potrafi też wykazać się ostrym charakterem, twardo dając innym do zrozumienia, co myśli o niektórych sprawach. Potrafi doskonale rozszyfrować ukryte intencje i poznać się na partnerze nawet krótko go znając.

Bliźnięta będą bardzo silnie przywiązane do swojego zodiakalnego partnera, często starając się przebywać przy nim jak najczęściej. Są bardziej gadatliwe i strasznie ciekawskie. Potrafią wielokrotnie popisywać się własną wiedzą i doświadczeniem. Muszą uważać, gdyż czasem może się wśród nich pojawić niezgoda - wtedy obie strony potrafią być bardzo zawzięte.

W niektórych okolicznościach połączenie tych dwóch znaków jest jak ogień i woda, ale zasada przeciwieństw często sprawia, że takie osoby dobrze się wzajemnie uzupełniają.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.38 6 (głosów: 72)
Najnowsze komentarze (16):
 • ~Gość (27 Lipca 2020, godz. 0:43)

  Kocham go, ale on jest wobec mnie zimny.
 • ~Gość (1 Stycznia 2020, godz. 21:50)

  Jestem Skorpionem i 40 lat jestem zamężna ze Skorpionem, ale nigdy nie polecam nikomu męża Skorpiona, mój już 70 letni obecnie, wiele razy zdradził mnie , a ostatnio pół roku temu. Jest minimalistą , nic w życiu mu niepotrzebne, o nic się nie starał, tylko wygodne życie i romanse miał w głowie.
 • ~bliźniaczka (24 Grudnia 2019, godz. 8:11)

  Jestem ze skorpionem 24 lata w związku, a znamy się lat 30.
 • ~Bliźniak (18 Października 2019, godz. 21:08)

  Mi jest świetnie. Nikt nie był ze mną tak zbieżny jak moja skorpionka }:>
 • ~Gość (19 Sierpnia 2019, godz. 21:52)

  Brak dopasowania we wszystkich możliwych aspektach.
 • ~Gość (9 Lutego 2019, godz. 20:29)

  Dokładnie
 • ~Złośnica (21 Października 2017, godz. 14:10)

  Ja jestem rasowym Skorpionem a moj maz Blizniakiem i faktycznie stanowimy dwa żywioły, kochamy się i odpychamy. Czasami moglabym go zabic golymi rekami ale jednoczesnie bardzo mnie fascynuje. Jest wspanialym kochankiem, a to mnie dodatkowo przyciaga jak magnez.Nie potrafie zaakceptowac u niego podejscia do wielu spraw, ale bez niego usycham.
   
 • ~Ona bliźniaczka (7 Czerwca 2017, godz. 11:30)

  Jest to związek trudny czasami. Choć potrafimy mieć piękne chwile to jednak Skorpion jest okrutny dla naszego znaku zodiaku..a mam na myśli naszą wrażliwość.
 • ~Jola (20 Listopad 2016, godz. 23:10)

  Jestem Bliźniakiem / zodiakalnym Bliźniakiem i urodzonym Bliźniakiem - mam Brata Bliźniaka / i mam Męża Skorpiona. Jesteśmy szczęśliwym , kochającym się małżeństwem od 34 lat. Jesteśmy nie tylko Małżeństwem , ale również jesteśmy prawdziwymi Przyjaciółmi.....jak to mój Mąż mówi jesteśmy zgranym Teamem :) !!!. Kochamy się , Szanujemy i jesteśmy wobec siebie wyrozumiali.....nikt z nas nie jest ideałem , bo ideałów nie ma , ale jest Zaufanie , a gdy go nie ma.... nie ma związku !. Jesteśmy szczęśliwymi Rodzicami :) ! Mamy ukochanego Syna i ukochaną Synową , a od lutego jesteśmy szczęśliwymi Dziadkami :) Mamy prześliczną Wnusię :)
 • ~bliźniaczka (30 Sierpnia 2016, godz. 8:09)

  6 lat. Ja bliźniaczka on skorpion, dwa światy. Były chwile dobre ale tylko wtedy gdy ja podporządkowałam się jemu. Jak zaczęłam walczyć aby brał pod uwagę również moje potrzeby posypało się. On uparty i zawzięty, nigdy nie przyzna się do błędu, wie jak uderzyć by zabolało.Próbowałam rozmawiać, tłumaczyć ale nic nie zrozumiał... Duma :) Kocham go, ale tak nie da się żyć.
   
 • ~blizniak (2 Stycznia 2016, godz. 20:34)

  Bliźniak,
  Jestem ze skorpionem już 7 rok i w tym roku mamy zamiar się pobrać. Przez 6 lat mieszkaliśmy razem jako związek pod wspólnym dachem. r Różnie jest jak w życiu, raz kłótnie i wszystko latało w powietrzu i trzaskanie a raz miłość której nigdy wcześniej nie zaznałam, mój facet jest dla mnie prawdziwym kochankiem, najlepszym przyjacielem i mam nadzieje, że jako mąż też się sprawdzi i razem się zestarzejemy patrząc jak rosną nasze wnuki, bo to jest prawdziwa miłość.
 • ~m.m (30 Czerwca 2015, godz. 23:01)

  Mi sie strasznie podoba chłopak z takiego znaku ... zobaczymy
   
 • ~Skorpion (27 Lipca 2013, godz. 1:24)

  9 lat związku, 7 małżeństwa. Dzięki Pani bliźniak i naszej miłości mogliśmy budować zamki, nasza firma prosperowała... niestety zamki na piasku. Mój dom stracony na ratowanie tonącej firmy, mieszkanie też stracę, bo wygodne życie kosztuje. Gdy się ocknąłem z miłosnego letargu, okazało się że to jest nieporozumienie. Bliźniak nawet nie szanował ani mnie ani swojej rodziny. Bliźniak pogoniła moich przyjaciół (30 lat przyjaźni) rodzeństwo... nikt i nic nie zostało. Zniszczyła wszystko i nie rozumie o co chodzi. To wampir nie kobieta. Tak mnie zaślepić... Jako młody chłopak Bliźniak mnie skrzywdziła i wiedziałem, że trzeba unikać. Dla czego....
   
 • ~cytrynka (7 Marca 2013, godz. 10:27)

  Mój związek trwa 2 lata z hakiem (to nie dużo, ale powiedzieć już coś można). Jest to mieszanka charakterów, upartość i zawziętość, są kłótnie, ale tez są bardzo miłe chwile, które sprawiają, ze za nic w świecie nie zostawiłabym swojego partnera i nie spisałabym tego na straty. Mieszanka, ale ciekawa mówiąc szczerze. Jeśli chodzi o mojego partnera bliźniaka, to jest uparty, ale jak widzi, że ja nie odpuszczam, to z czasem ustępuje, bardzo mocno uczuciowy i odpowiedzialny jak na swój wiek (21lat). Ja natomiast jestem strasznie uparta i zawzięta, rzadko kiedy odpuszczam, staram się nie wywoływać niepotrzebnych kłótni, które przeobrażają się w tajfun (dosłownie), chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Jestem wrażliwa, mój partner tez potrafi ale nie widać tego u niego może przez to ze nie chce ujawniać swoich słabych stron. Bardzo się z nim związałam i bardzo mu ufam, choć on z tego co widzę nie bardzo mi ufa i jest bardzo zazdrosny ( powodów żadnych mu nie dałam do zazdrości i braku zaufania). Jednym słowem jak dla mnie jest to bardzo ciekawy związek. Bardzo kocham mojego bliźniaczka i będę kochać :p
 • ~bliźniak (2 Stycznia 2013, godz. 17:17)

  Związek rewelacyjny, oparty na miłości. Niedługo minie 15 lat naszego wspólnego życia, bywały lepsze i gorsze chwile. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bliźniak i skorpion to dobrana para.
 • ~gj (30 Grudnia 2012, godz. 12:31)

  Okropnie nie polecam bliźniętom wiązać swojej przyszłości z osobą z pod znaku skorpiona.
  To tylko same kłótnie.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl