» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Ryby

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Ryby

Bliźnięta i RybyPołączenie obu znaków może skutkować powstaniem wrażliwego i ciepłego związku, z którego narodzi się namiętne i długotrwałe uczucie. Ryby należą do osób bardzo wrażliwych i troskliwych, dlatego dobrze potrafią zatroszczyć się o partnera, jak i całą rodzinę. Czasem wydaje się jakby żyły w swoim własnym świecie, tkwiąc w marzeniach i wyimaginowanej rzeczywistości. Są trochę spokojniejsze od swojego partnera i zazwyczaj bardzo skupione na tym, co robią i do czego dążą. Wyróżniają się za to doskonałą intuicją i przeczuciem, przez co często udzielą partnerowi wiele cennych wskazówek. Potrafią go również pocieszyć, gdy ma trudny okres.

Bliźnięta są osobami bardzo energicznymi, wygadanymi. To one najczęściej mają więcej do powiedzenia na różne tematy. Wielokrotnie mogą dawać mu swoje cenne wskazówki i wymieniać się z nim doświadczeniem. Potrafią być silnie przywiązane do swojego partnera i często najbardziej angażują się w trwałość i przyszłość ich związku. Muszą natomiast uważać, gdyż swoimi słowami mogą łatwo urazić uczucia partnera.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.62 6 (głosów: 101)
Najnowsze komentarze (22):
 • ~Patrycja (22 Stycznia 2020, godz. 12:38)

  Ja bliźnięta on ryby. Oboje jesteśmy po rozwodach. Razem nam jest cudownie, to facet bardzo troskliwy, czasem nadopiekuńczy. Ja jestem energiczna, szalona, on bardziej ułożony, ale wcale mi to nie przeszkadza. Często się wygłupiam i rozbawia go to. On natomiast jest zasadniczy - czasami też mnie to bawi. Moim zdaniem pasujemy do siebie ;) nasi poprzedni partnerzy to jakieś nieporozumienie. Ja miałam wodnika, a on kobietę ryby. Dramat ;)
 • ~aga (8 Grudnia 2019, godz. 7:46)

  Ja rybka, on bliźnięta, dwa podwójne znaki... porażka, ja wierna on szuka nowych wyzwań, "przyjaciółek"... potrafi urazić słowami i czynami "do kości"... nie polecam, to złe połączenie... najlepszy, najdłuższy mój związek to rybka+rybka, harmonia dusz, zainteresowań, priorytetów... niestety bliźniaki często rozwalają cudze związki i małżeństwa... oby do nich wróciło to co robią innym
 • ~Gość (28 Listopad 2018, godz. 7:08)

  Ja rybka on blizniak. Nieudane polaczenie. Inne cele i światopogląd.
 • ~Gość (10 Lipca 2018, godz. 9:01)

  Ja blizniak ona ryba (: jak dla mnie jest idealnie:)
 • ~Neptun (31 Maja 2018, godz. 9:44)

  "Wiecznie emocjonalny" panie Rybo, jeśli Twoja "wiecznie niezależna" pani Bliźnięta zacznie Waszą znajomość od deklaracji posiadania "platonicznych przyjaciół płci męskiej na całe życie", to daj sobie z Nią od razu spokój, chłopie. Już bez względu na to czy takowe "przyjaźnie" okażą się rzeczywiście platoniczne czy niestety całkiem cielesne, to sam tylko stres znoszenia późniejszych wypadów Twojej pani Bliźniąt z jej przyjaciółmi (ale bez Ciebie) do innego kraju na tydzień czy dwa zafunduje Ci, panie Rybo, psychiatryk. Szkoda życia.
 • ~Magi (3 Grudnia 2017, godz. 23:24)

  Ja Bliżniak, On Ryba...ponoc nie pasujemy.....choc wkurza go troska czasem z mojej strony....to wszystko kwestia milosci lub nie:)
 • ~Magda (28 Lutego 2017, godz. 18:34)

  Byłam przez krótki czas w związku z Rybką i zdecydowanie nie. Z racji tego że jestem energiczna, impulsywna, często paplam byle co mój partner czuł się urażony i tracił zaufanie (nawet jak gadałam głupoty) tak że skończyło się na urazie majestatu.
 • ~Darek (1 Stycznia 2017, godz. 10:19)

  Witam,
  byłem w związku 18 alt pan ryba Pani bliźnięta i nieprawda jest jak piszą, że nie pasują do siebie to wszystko jest kwestia charakteru i tego co wyniosło się z domu a jeśli naśladuje wręcz kopiuje się swoją siostrę rozwodniczkę i chce się jej dorównać to można zrozumieć. To BRAK TOLERANCJI, POSZANOWANIA GODNOŚCI OSOBISTEJ I ZAUFANIA. Moi drodzy związka on ryba ona Bliźniak życzę powodzenia, nie wierzcie w to co piszą. Pozdrawiam
 • ~Sonia (18 Listopad 2016, godz. 16:56)

  Witam powiem krótko wychodząc za mąż to właśnie mój przyszły mąż kupował i pomagał wybrać ze mną suknię ślubną a ja pomagałam dobrać garnitur, koszulę, muszkę i krawat. Ślub braliśmy równe 25 lat temu w listopadzie syn przyszedł na świat 4 lata później nie miałam nic pożyczonego do stroju ślubnego. Nie deptałam męża przed ołtarzem ani on mnie i sedno sprawy. Horoskopy zawsze odradzały związek mężczyzny barana z kobietą bliźniakiem. BZDURA to jest kwestia charakteru, wychowania, kultury osobistej, wzorców wyniesionych z domu i TOLERANCJI, POSZANOWANIA GODNOŚCI OSOBISTEJ I ZAUFANIA.
  Podobnie piszą ON ryba ONA bliźniak to dwa typy mega wrażliwców i pogodnych osobowości wiem co piszę
   
 • ~Kokowiec (28 Listopad 2015, godz. 18:25)

  Ja ryby ona bliźniak. Ponad 3 lata związku, narzeczeństwo, piękne wspólne życie. Cudowne chwile do których wciąż powracam. No właśnie, ja powracam. A ona? Egoistyczny wyrachowany narcyz. Po tych wszystkich latach zdaje sobie sprawę, że wykorzystała mnie. Mówiła kocham po czym to samo pisała koledze w którym się zauroczyła. Wykorzystała emocjonalnie mnie i moją rodzinę, która przyjęła ją z taką serdecznością. Tylko jej uczucia były najważniejsze nawet za cenę uczuć bliskich jej osób.
  Jednak mimo wszystko... polecam.. bo wciąż kocham. Naiwnie wpatruje się w przeszłość gdy ta kobieta była (wydawała się być) inna. Taką jaką pokochałem.
 • ~Robson (2 Czerwca 2015, godz. 23:43)

  20 lat małżeństwa co 10 lat zdrada bliźniak i "rybka" . Masakra tylko trud życia wystarczył żeby ...znalazła innego.....jeżeli chcesz przeżyć miłość rozpacz i łzy to Polecam
 • ~Aga (11 Września 2014, godz. 21:09)

  Byłam w związku ja Ryby - on Bliźnięta. Zaiskrzyło od razu, to było bardzo głębokie uczucie, ale po sielance związek okazał się trudny. Wspólne zamieszkanie to raczej pasmo konfliktów i ciągłych problemów, niezrozumienia, zupełnie minęły się nasze priorytety życiowe i cele. Dla mnie połączenie silne, lecz na krótką metę.
 • ~Oczarowana rybka (24 Czerwca 2014, godz. 20:09)

  Ja jestem pół roku z Bliźniakiem (wiem, jeszcze krótko) i jest cuuuudownie. Nie żałuję żadnej chwili. Czuły, towarzyski, zabawny....ahhh.....:)
 • ~Monia (19 Marca 2014, godz. 5:16)

  Ja bliźniak - mąż ryba...
  Jesteśmy ze sobą 36 lat, ale niestety nie polecam takiego związku zdecydowanie !
  Każda ryba ma swoje życie którym żyje ...
  ( hobby itp.), reszta nie za bardzo się liczy w życiu !!
  Mało praktyczny , codzienne życie go przytłacza !!
  Niestety teraz żyjemy raczej obok siebie ...
  Ja mam zupełnie inny charakter !!
  Odradzam!!!
 • ~canolino (8 Lutego 2014, godz. 17:57)

  Ja bliźniak, ona ryba. Totalna porażka !!! Odradzam. Początek super, obopolna fascynacja sobż itd. Po zamieszkaniu razem, klapa. Wieczne kłótnie, konflikty, inne postrzeganie świata. Na koniec frustracja i agresja ze strony rybki!!! Totalne niedopasowanie i histeria ze strony rekina!!! ;) nie pakujcie się w to!!!
   
 • ~raisa (10 Sierpnia 2013, godz. 19:57)

  czytając każde dopasowanie znaków wychodzi na to,że z każdym będzie dobrze. Ja jestem koziorożcem i na pewno nie pasują do mnie ryby, bliźniaki, wodnik, strzelce. Za to dogaduję się z wagą, skorpionem, bykiem, koziorożcem:-) Myślę,że ta strona w ogóle jest na stawiona na pozytywne myśli i dlatego piszą, że z każdym nam po drodze:)
 • ~Ktoś (5 Sierpnia 2013, godz. 21:09)

  Bliźnięta i ryby - katastrofa, nie ma nic gorszego. Jestem w chorym, toksycznym związku 35 lat i nie mogę się uwolnić!
   
 • ~ewa (21 Lutego 2013, godz. 21:10)

  Ja bliźniak, on ryba. Na tak beznadziejny związek szkoda tracić czas. Kompletnie do siebie nie pasujemy. Szkoda czasu
 • ~katrina (9 Stycznia 2013, godz. 0:20)

  Ja ryba, on Bliźniak. 7 lat po ślubie dopasowanie super. Ryba jest wrażliwa, Bliźniak mega opiekuńczy i troskliwy. Obydwoje kochamy podróże i nowości, wiec się ze sobą nie nudzimy. Polecam! Może to też zależy od dekady. Nie jestem zapłakaną do bólu romantyczną Rybą, a mój Bliźniak nie jest zimny i wiecznie szukający przygód.
 • ~Femmek (31 Grudnia 2012, godz. 23:19)

  Związek ona Bliźniak - on Ryby. Na początku kilka lat tak zwane docieranie, później kilka lat spokoju i ciszy. Chyba żadnych uniesień. Teraz po 20 latach wiem, że po prostu nie pasujemy do siebie. Szkoda lat i czekania na lepsze dni.
 • ~yolla (13 Grudnia 2012, godz. 19:23)

  No u mnie się raczej nie zgadza może na początku było jak w opisie. Obecnie jest tragedia. Ryby i Bliźnięta zdecydowanie odradzam. Po 13 latach małżeństwa zjem jak obcy ludzie. Rybka
 • ~Magda (13 Listopad 2012, godz. 16:30)

  Związek ryb i bliźniąt rzeczywiście jest taki jak w opisie, ja jestem rybką a mój partner z bliźniąt. Jest taki wrażliwy i troskliwy że czasem do przesady. Codziennie mówi mi po kilka razy że mnie kocha i jestem całym jego życiem. Nawet gdy się nie zgadzamy to i tak znajdujemy wspólnie wyjście z sytuacji i idziemy na kompromis.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl