» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Koziorożec

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Koziorożec

Bliźnięta i KoziorożecKoziorożce należą do osób rozważnych, mających jasne i sprecyzowane cele w życiu. Często wytrwale dążą do realizacji własnych planów i w związku potrafią być zdyscyplinowane i konsekwentne w tym, co robią. Ich wysokie ambicje sprawiają, że to oni zazwyczaj wyróżniają się największymi możliwościami w stosunku do swojego partnera. Nie lubią, gdy ktoś wrąca im się do tego, co robią.

Natomiast Bliźnięta należą do bardzo towarzyskich osób, z którymi miło spędza się czas - potrafią czasem gadać godzinami i to o rzeczach mało ważnych. Przeważnie są bardziej oczytane w tym, co dzieje się wokół nich i wiedzą o wszystkich wydarzeniach prawie z pierwszej ręki. Zależy im natomiast, aby związek był trwały i dobrze prosperował na przyszłość, dlatego często poświęcają się dla obustronnego dobra. Zazwyczaj to Koziorożec będzie miał decydujący wpływ na charakter swojego partnera, wielokrotnie dając mu do zrozumienia, że coś robi źle. Często jest on dla nich wzorem do naśladowania, z czego czuje wielką dumę.

Razem mogą stworzyć udany, wesoły i odpowiedzialny związek.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.64 6 (głosów: 51)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Gość (8 Listopad 2019, godz. 10:35)

  Koziorożec jest bardzo zaborczy i przez to są kłótnie.
 • ~Becia (27 Listopad 2017, godz. 3:07)

  Zgadza się w 100%
 • ~Ela (9 Stycznia 2016, godz. 11:50)

  Ja jestem bliźniak a mój partner koziorożec. Koziorożec sprowadza mnie na ziemię i do rzeczywistości. Jako bliźniak chce żeby wszytko było tu i teraz a koziorożec powoli daży do celu. Na początku było to męczące ale koziorożca ambitność przekonała mnie do ważności jego zdania. Jako bliźniak nawywam to zwlekaniem, ale mój koziorożec wie co robi przemyślajac problem, sytuacje. Jako bliźniak lubię mieć załatwione sprawy po mojemu ale często wzoruje sie na opini mojego koziorożca.
  Dwie odmienności które sie uzupełniają. Koziorożec twierdzi ze życie jest o wiele ciekawsze. I lubi doznawać nowych przygód do których by nigdy sie nie zabrał gdyby nie jego bliźniak. Jako bliźniak muszę też czasami zwolnić tępo i dopasować sie do pana koziorożca. Staramy sie wymieniać. Robimy to na co bliźniak ma ochotę ale rownież i koziorożec.
  Ten związek jest możliwy ale wymaga poświecenia z obydwu stron. Jak partnerą na sobie zależy to te dwie odmienności mogą sie cudownie uzupełniać i być lepszymi osobami przez to. Polecam jak dla mnie cudowna miłość bo zbudowana na poświeceniu i uwadze dla tego drugiego.
 • ~Luna (5 Marca 2015, godz. 0:29)

  Ja bliźniaczki mąż koziorożec razem 30 lat i ciągle zwariowana miłość jedensyn 26 lat drugi 22 i ukochana córcią 9 latek tak kochani możliwa jest wieczna miłość i stan zakochania i motyle pomimo upływu lat życzę tego wszystkim bo każdy na to zasługuje
 • ~ela (22 Listopad 2014, godz. 16:32)

  Ja jestem Koziorożcem a moja najlepsza przyjaciółka Bliźniak. Nadajemy na tych samych falach, to samo cenimy, jednakowe gusta i spojrzenie na świat. Nawet podobnie ułożyło nam się w życiu. Przyjaźń trwa ponad 50 lat. Fakt - wszyscy piszą tu o związkach damsko-męskich ale też istnieją inne również ważne.
 • ~Sue (7 Września 2014, godz. 11:46)

  Było fajnie, lecz przebojowość Pana Bliźniaka i chęć bycia najlepszym, bycia w centrum, otaczania się najfajniejszymi ludźmi sprawiło, że gdy Pan Bliźniak tylko coś złego usłyszał o mnie, bo komuś się nie spodobałam, od razu tracił do mnie szacunek. Posiada dwie twarze, rzadko asertywny.
  Początek związku był przepiękny - pławiliśmy się w swoich przepięknych historiach, każde z nas trzymało się drugiego. Niestety, gdy weszły jakieś oczekiwania, związek strasznie zaczął cierpieć. Bliźniak ucieka od odpowiedzialności, przynajmniej tamten, z którym byłam 3 lata.
  Warto jednak spróbować - byle tylko Koziorożec nie wypadł z kręgu jego zainteresowań - stale musi być autonoczny i robić coś, co Bliźniakowi imponuje lub za co podziwia i może się chwalić przy znajomych: a moja dziewczyna robi to...i to. Podziw jest dla nich najbardziej uzależniającym narkotykiem.
 • ~Roksana (28 Grudnia 2013, godz. 18:57)

  Dziewczyny nie zgadzam sie z wami , jestem w zwiazku z blizniakiem prawie 4 lata prawda czasami sie klucimy ale to zadkosc Moj partnet Blizniak jest bardzo kochajacy wrazliwy przede wszystkim bardzo uczciwy nie potrafi powiedziec komus nie ! ja za to Koziorozec jestem bardzo domunujaca osoba agresywna szczera ( do Bolu) i zawsze stawiam na swoje . Blizniaki maja sklonnosc do lenistwa z tego co zauwazylam ale to naprawde prawdziwe zloto ! . Pozdrawiam Serdecznie
   
 • ~Beata (29 Sierpnia 2013, godz. 21:07)

  Niestety zgadzam się z Grażyną. Jestem w takiej samej sytuacji...
  Ja, odpowiedzialna i twardo stąpająca po ziemi, szczera prawdopodobnie do bólu i mój mąż, dusza towarzystwa przeistaczająca się w wiecznie niezainteresowanego po powrocie do domu...
  Dla mnie, koziorożca najważniejsza jest szczerość, oddanie, miłość, rodzina, dla mojego Bliźniaka - on sam...
  Panie Koziorożce! Nie radzę wiązać się z panami Bliźniakami...
 • ~Grażyna (21 Lipca 2013, godz. 13:37)

  Mój mąż jest bliźniakiem, a nasz związek jest nieporozumieniem. Nie mamy wspólnych zainteresowań, pasji, a co najgorsze mamy totalnie odmienne od siebie charaktery. Jest typowym bliźniakiem (dwie twarze), ja typowym koziorożcem ( szczerość i zasady).
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl