» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Baran - Strzelec

Horoskop partnerski: Baran - Strzelec

Baran i StrzelecIstnieje wysoka szansa na stworzenie aktywnego i żywego związku w takim oto połączeniu. Należą do osób wyjątkowo aktywnych, dlatego potrafią być przez większą część dnia w ruchu. Wielokrotnie zdarza się, że zaczyna im brakować czasu - nawet w sprawach miłosnych. To osoby energiczne, potrafiące tryskać zapałem i motywacją. Razem są w stanie wiele osiągnąć, jednak zależy to w głównym stopniu od zaakceptowania własnych wad i słabości, jakie wiążą się z takiego zodiakalnego połączenia.

Baran na pewno będzie bardziej zaangażowany w sprawy rodzinne i finansowe. Może się starać na różne sposoby, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki życia. Czasem jest jednak trochę ekscentryczny i infantylny.

Strzelec będzie większym indywidualistą - niekiedy może robić coś bez względu na to, czy podoba się to partnerowi. Ceni on sobie swobodę i wymaga, aby jego partner dał mu czasem trochę czasu na odetchnienie i spokój. Razem muszą uważać, aby nie pochłonęła ich nadmierna praca, ponieważ czasem gdy za coś się biorą, mogą to robić przez bardzo długi czas. Zazwyczaj optymistycznie patrzą na świat, dlatego w ich związku często panuje spokój i harmonia. Uwielbiają przygodę i dążą do tego, aby czas, który spędzają razem był aktywny i niezapomniany.

Twój związek partnerski to Baran i Strzelec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.99 6 (głosów: 48)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Szczęśliwa (11 Grudnia 2020, godz. 18:00)

  Ona strzelec, on baran. Najlepsze dopasowanie.
 • ~Gość (1 Marca 2020, godz. 19:49)

  Czytam wasze wypowiedzi i różnie piszecie, a ja napisze tak on strzelec ona baran i co zostało z małżeństwa? Tylko dzieci i kłótnie, bo kiedy narkotyki były górą tak pan strzelec dla mnie teściowej strzelca, on też strzelec, stał się nędzną zwierzyną która goni za dragami dla siebie a rodzina cierpi. A było tak słodko odchowałam im dzieci rezygnując ze swojej pracy, a ten mi tak podziękował. Jeśli męczycie się w takim związku to zakończcie to szybko by skrócić cierpienie, bo to nie ma sensu.
 • ~Gość (11 Czerwca 2018, godz. 7:59)

  Mam narzeczonego strzelca. Ale czasem wydaje mi się mamy zupełnie inne patrzenie na życie. Jakbyśmy byli z dwóch różnych bajek. A jestem rodowita baranka.
 • ~Ania (17 Lutego 2018, godz. 21:57)

  On Baran Ona Strzelec --- intensywne kłótnie, intensywna miłość i łóżnk, ale to Baran jest bardziej kompromisowy -- super związek ... podróże, rodzinka, humor, dowcip, optymizm ....mąz jest jedynakiem, w domu potrafi zająć się wszystkim, teściowa super, dużo lepsze od mojej mamy ...matki strzelców wypadają słabo
 • ~beata (12 Lipca 2017, godz. 20:14)

  szczera prawda ja przez mamusie teraz jestem w separacji ona jest jego rodzina od dwudziestu czterech lat to slyszalam az coc peklo • ~Kunegunda. (22 Maja 2017, godz. 8:46)

  A ja strzelec i ciągle się kłócimy z baranem czyli mężem nawet o kosz ze śmiecmi ciągle wojna jestem nieszczeliwa z nim bardzo jest różnica wieku spora on stary a ja dopiero mam 36l. Odradzam takich związków baran strzelec ogień na ogień to pożar na maksa trudno muszę sie męczyć pozdrawiam Kinga.
   
 • ~Ewe (28 Listopad 2015, godz. 0:08)

  Mamusia manipulantka, wieczna cierpiętnica, która ma w życiu bardzo źle (choć nie ma)... a mój strzelec łapie się na to wszystko. Gdyby nie jego mamusia nie miałabym mu czego zarzucić..
 • ~minia (24 Czerwca 2013, godz. 15:22)

  Nie widzi manipulacji i wredności swojej matki chodź ma dowody. Co by nie zrobiła wrednego to zawsze ją usprawiedliwi. I uparty jak osioł....
   
 • ~M, (22 Czerwca 2013, godz. 12:17)

  Ojjj, coś z tymi mamusiami u Strzelców jest nie tak...z moim jestem dopiero niespełna dwa miesiące, a już zauważyłam że ma coś z maminsynka...
   
 • ~Finess (12 Kwietnia 2013, godz. 14:36)

  Mój mąż też strzelec, zresztą jego mama też ale synek mamusi raczej nie jest, choć liczy się czasami z jej zdaniem.
  Mój strzelec to raczej pesymista - widzi często wszystko w czarnych kolorach, rozsądny, nie lubi ryzykować. Natomiast podatny na wpływy innych i to mnie martwi.
  Generalnie związek udany - jesteśmy razem 20 lat - 13 lat małżeństwem. I kocham go :)
 • ~Kinga (6 Stycznia 2013, godz. 22:57)

  Hehe, mogę się pod Paniami podpisać. Też mam strzelca, bardzo fajnego. Ale jego mamusia najważniejsza na świecie...To mój drugi poważny i długi związek więc mam porównanie. Myślę, że baran i Strzelec świetnie się dogadują, a nawet jak wynikną problemy to jest i tak jakieś takie obustronne zrozumienie. Trochę tajemnicze te Strzelce i czasem nie wiem czy wszystko o nich wiemy... Mało też przejmują się rzeczywistością i ewentualnymi niepowodzeniami. Optymiści aż do bólu! Ale bardzo sympatyczni :-)
 • ~gosza (29 Grudnia 2012, godz. 19:11)

  Mój strzelec to tez synek mamusi co rodzi pewne konflikty. Ogólnie związek udany.
 • ~kami (1 Grudnia 2012, godz. 23:30)

  Zgadzałoby się gdyby nie teściowa - manipulantka...
  A mój strzelec nie był takim synusiem mamusi...
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl