» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Baran - Ryby

Baran i RybyPołączenie tych dwóch znaków może być trochę ekscentryczne. Baran jest osobą silną, dynamiczną, potrafiącą zatroszczyć się o rodzinę. Czasem brakuje mu rozwagi i rozsądku, dlatego może być postrzegany, jako osoba nieobliczalna. Mimo to przejawia gorącą miłość i potrafi kochać swojego partnera, okazując mu swoje ciepło. Raczej to on będzie osobą dominującą, decydującą o wielu ważnych sprawach.

Ryby natomiast sprawiają wrażenie, jakby żyły w innym, własnym świecie. Czasem izolują się od partnera, nie do końca słuchając jego rad. Mimo to są bardzo czułe i wrażliwe - należy uważać, gdyż w łatwy sposób można je skrzywdzić. Związek tych dwóch znaków będzie przepełniony czymś niezwykłym.

Razem posiadają bardzo silną intuicję oraz wrażliwą dusze. Już od początku znajomości powinni szukać wspólnych cech i zainteresowań, ponieważ często brną w zupełnie dwie oddzielne strony. Dużym plusem jest tutaj możliwość stworzenia bardzo gorącego związku, w którym nie zabraknie romantycznych i czułych chwil. Obie strony dobrze wiedzą, jak zaspokoić potrzeby swojego partnera.

Twój związek partnerski to Baran i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.41 6 (głosów: 81)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Gość (24 Czerwca 2018, godz. 10:56)

  Brak zrozumienia ze strony barana dla ryb i są bardzo uparte, nie przyznają się do swych błędów.
 • ~Agata (8 Lutego 2018, godz. 8:50)

  Z doświadczenia wiem, że jest możliwe bycie w takim związku. Ja jestem kobietą baran- bardzo mi zależało na tym związku, pełna pomysłów i zaradna, chciałam dla nas jak najlepiej, troszkę wybuchowa natura sprawiła, że reagowałam tak jak moja Rybka reagowała, i to nas zgubiło. On też stanowczy w swoich przekonaniach, chyba za bardzo, mimo uczuć jakie do mnie żywił, na koniec uznał, że się wypaliło i chyba od początku tak było, bo nie był 100% za mną. Ale wspomnienia mam nie do zapomnienia. Już nawet nie liczę na powrót, bo z jego strony padło wiele krytycyzmu w moim kierunku i on nie jest na tyle silny, żeby ulec samemu sobie ( ma dwie sprzeczne natury, które się sobie zaprzeczają, i chyba dlatego nie wie co czuje).
 • ~sara (16 Lipca 2017, godz. 20:18)

  Żyłam z baranem 20 lat. Katastrofalnie!!! Wiecznie kłótnie, zdrady z jego strony. Najmądrzejszy, najwspanialszy, wszystko u niego było NAJ. Jestem po rozwodzie i dopiero teraz z dala od niego....szczęsliwa!
 • ~glorieta (26 Lipca 2016, godz. 11:15)

  Ja jestem rybką i to ja mam silny charakter w naszym zwiąku a nie mój mąż.W naszym przypadku namiętność tęż schodzi na inny plan a nie jak piszą tyllle namiętności GGuzik prawda. Lubimy się natomiast wspólnie bawić i mamy podobne zainteresowania. Barany to bardzo skryte osoby. Rybki są bardziej wylewne.
 • Mrowka (12 Marca 2016, godz. 20:02)

  Ja jestem z baranem i nie mogę powiedzieć żeby był zazdrosny, wręcz przeciwnie.
 • ~Kaja (29 Maja 2015, godz. 20:28)

  Jestem zodiakalną rybką, on z pod znaku barana. Już czwarty rok i kocham go coraz silniej. Fascynuje mnie. Pragnę by tak pozostało do końca
 • ~diament (7 Stycznia 2015, godz. 22:01)

  jestem baranem ;P Kika dobrze napisał/a niestety.. jak do tej pory najlepiej jest mi ze strzelcem (kobieta strzelec, ja m.)
 • ~Kika (20 Stycznia 2014, godz. 13:11)

  Baran to najbardziej pracowity, wojowniczy, pełen ognia w miłości, zaborczy w związku znak i nie ma znaku w horoskopie z którym byłby długo, jest ciągle poszukujący, płonie jak Mars.
   
 • ~aaa (6 Lutego 2013, godz. 18:02)

  Mnóstwo uniesień, chemii i namiętności, ale na dłuższą metę raczej nie.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl