» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Baran - Panna

Baran i PannaPołączenie takich znaków może prosperować ciepłym związkiem, pełnym zaufania i harmonii. Bardzo dobrze mogą się wzajemnie uzupełniać, ponieważ znacząco różnią się charakterem. Należą do osób czułych i wrażliwych, dlatego nie zabraknie w ich połączeniu miłości i empatii. Barany będą energicznie i zaczną zawzięcie dążyć do celu - czasami nawet trochę zaniedbując siebie. Takie poświęcenie może być wielokrotnie doceniane w oczach partnera. Bywają też osobami dominującymi w związku, decydując o najważniejszych sprawach. Nie łatwo ich przekonać do swojej racji, ponieważ z natury są osobami upartymi i zawziętymi.

Zodiakalne Panny postarają się, aby w ich związku był porządek pilnując, aby nie wygasło między nimi gorące uczucie. Bardzo często wykazują się swoją pomocną dłonią, kiedy Baran wpadnie w tarapaty i potrzebuje pomocy ze strony bliskich osób. Zdarza się jednak, że trochę krytycznie podchodzą do zmian - czasem zarówno jedna, jak i druga strona może być przez długi czas nieustępliwa w swojej racji.

Charakter Barana może być czasem trudny do zaakceptowania przez zodiakalnego partnera, jednak Panny z uwagi na wysoką wrażliwość i oddanie są w stanie załagodzić konflikt dla ogólnego dobra ich związku. Baran na pewno będzie osobą bardziej impulsywną i działającą w pośpiechu, przez co wielokrotnie może motywować swojego partnera, poganiając go z załatwianiem wielu spraw.

Twój związek partnerski to Baran i Panna ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.6 6 (głosów: 86)
Najnowsze komentarze (11):
 • ~Lexy&K_Pul (19 Października 2018, godz. 14:29)

  Byłem 11 lat z Baranem związek zakończony zdradą Barana i ostatecznym rozwodem. Nie polecam. W moim poczuciu dwie zupełnie różne osobowości.
 • ~Gość (28 Września 2018, godz. 17:50)

  no no ciekawe
 • ~B. (8 Czerwca 2017, godz. 13:12)

  Ja panna on baran- wszystko się zgadza ,nieustannie się ze sobą ścieramy i dzięki temu w naszym związku jest ogień. Oboje mamy silne charaktery , ale to jest właśnie plus tego związku, nie wyobrażam sobie innego mężczyzny przy swoim boku, wszystko mi w nim pasuje ;)
 • hania1904 (28 Listopad 2015, godz. 15:21)

  Witajcie!
  Jestem w związku z Panną od 19 lat.Nasz związek jest bardzo burzliwy, jednak pełen miłości i wsparcia. Przetrwał naprawdę trudne chwile (zdradę i bankructwo finansowe). Wierzę, że zawsze będziemy razem.
 • ~bozena (14 Października 2015, godz. 9:34)

  Jest tak jak piszecie, ale niestety na początku tak było panna mój partner się oddala.
 • ~MilenaPatrycjusz (4 Marca 2013, godz. 21:22)

  ON BARAN JA PANNA
  Ja jestem bardzo zadowolona ze związku z baranem ;) wydaje mi się, że nie ma co szukać odpowiedzi w horoskopach. Właśnie z moim baranem ;) siedzimy i czytamy różne horoskopy partnerskie - w każdym piszą co innego! A czytamy z ciekawości...
  Raczej oboje stawiamy na... siebie. Wkładamy dużo pracy w nas związek oboje, o ewentualnych problemach rozmawiamy i wspólnie rozwiązujemy. Bo, WŁAŚNIE, w związkach tkwi w tym, że ludzie nie rozmawiają. Kobiety zakładają, że facet czyta w myślach, a mężczyzna uważa że nie ma o czym rozmawiać. Trzeba pamiętać, że mimo tego, że tworzymy wspólną całość, wciąż jesteśmy dwiema jednostkami: uzupełniającymi się, ale mimo to osobnymi ludźmi ;) Powodzenia wszystkim!
 • ~kinga (3 Marca 2013, godz. 15:29)

  Totalna klapa!! Nic się z tego nie zgadza!!
  Jestem z baranem zodiakalnym już 20 lat i wiem co mówię!!!
 • ~Aleksandra (6 Lutego 2013, godz. 11:07)

  Ja nie narzekam. On Panna rozważny, ale faktycznie dużo spraw zostawia na potem, jednak przy dobrej motywacji jestem w stanie namówić go na wszystko.
 • ~Kara (31 Grudnia 2012, godz. 2:05)

  Bardzo niekorzystne połączenie... Bierność pana panny, jego odkładanie wszystkiego w czasie, brak ambicji i jakichkolwiek planów, bo "wszystko samo się załatwi". Dramat, uciekajcie. Pozdrawiam
   
 • ~atinka (30 Grudnia 2012, godz. 20:21)

  Do wczoraj myślałam, iż trafiłam na odpowiedniego faceta, ale jego nieobliczalność sprawiła, że dziś nie jesteśmy razem... Raptem porozumienie zniknęło... Atinka pozdrawia
 • ~Niusia ;) (14 Października 2012, godz. 16:36)

  Między nami jest tak,że on musi mieć wszystko co chce ,a ja zawsze jestem mu uległa. Nie za często z sobą rozmawiamy - on twierdzi, że po co tyle rozmawiać. Zawsze gdy chcę porozmawiać dość poważnie, on zawsze musi coś skrytykować lub w ogóle nie podchodzi do rozmowy poważnie ;(
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl