» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Baran - Byk

Baran i BykBarany przejawiają w związkach wysoką aktywność - raczej to one będą górowały pomysłami i zaskakiwały partnera swoim oryginalnym podejściem do życia. Pragną one dominować w związku, dążąc do pozycji głowy rodziny. Często nie pozwalają sobie, kiedy ktoś zwraca im uwagę - mogą otwarcie powiedzieć, jakich uwag sobie nie życzą. Zodiakalny Baran potrafi dodać sporo pikanterii w związku, dzięki czemu w połączeniu z Bykiem obydwie strony nie powinny się nudzić.

Z kolei Byki preferują bardziej komfortowy, a czasem wręcz leniwy tryb życia. Wzmożona aktywność i pracowitość Baranów może być czasem dla nich drażniąca - próbują wtedy sprowadzić go trochę na ziemię i wyciszyć. Byki mają dość wysokie wymagania partnerskie i w tym połączeniu będzie widać, że tak jest. Razem z zodiakalnym Baranem mogą stworzyć ciekawą parę, która będzie się wzajemnie uzupełniać.

Wiele osób będących w takim połączeniu stwierdza, że jest im bardzo dobrze mimo, iż czasem pojawia się chwila niezgody. Dla Byka związek z takim znakiem będzie zastrzykiem energii, ponieważ prawie każdy dzień z partnerem może być bardzo ciekawy.

Twój związek partnerski to Baran i Byk ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.77 6 (głosów: 79)
Najnowsze komentarze (14):
 • ~Pan Pweł (23 Maja 2019, godz. 23:29)

  Jest zajebiście <3
 • ~Ona (17 Marca 2018, godz. 23:20)

  I tu się wszystko zgadza. Jesteśmy w związku 7 lat, mamy synka 3 lata (mamy po 30 lat). Ja Pani Baran i on Pan Byk. W mojej głowie jest pełno pomysłów do tego, aby każdy dzień z naszego życia był wyjątkowy i godny zapamiętania. Mam wiele planów i chęci do próbowania różnych nowych rzeczy, wyzwań. Natomiast mój partner nie. On jest domatorem,aspołecznym artystą. Najchętniej siedzi w domu tworząc muzykę i niewiele mu do szczęścia potrzeba. Wszystkie obowiązki spoczywają na moich rekach. Dlatego ciągle są kłótnie o wszystko.Kiedy on leniuchuje przed telefonem ja nie mam czasu podrapać się po dupie..zakupy, spacery, gotowanie, naczynia, dziecko, pranie, drobne usterki,śmieci itd..wszystko robię ja, do tego mam dwie prace;/dlatego czuje, że długo już to nie potrwa.
 • ~Joasia (27 Listopad 2017, godz. 13:21)

  Zgadzam się, że pani Byk z panem Baranem to świetna i dobrana para. W łóżku niestrudzony, bardzo pracowity, władczy. Ja kobieta Byk lubię jak mężczyzna pokazuje swoją władczość, jest pracowity, nie lubię jak ktoś mną próbuje rządzić. On docenia moją stateczność, zmysłowość, kobiecość oraz zaradność życiową. Tu akurat ja nadaję kierunek temu związkowi a on swoją energią i haryzmą pcha to do przodu. Uzupełniamy się bardzo, mimo iż jesteśmy dwoma uparciuchami i bywają ciche dni to wiemy, że możemy na siebie liczyć. Pomaga nam w tym szczerość, zasadniczość oraz wzajemny szacunek, to są główne cechy, które są dla nas bardzo ważne i pozwalają, że czujemy się razem dobrze i bezpiecznie.
 • ~Seba (10 Września 2017, godz. 0:55)

  Przyjaźnie się z baranem kobieta, dogadujemy się, jest ok, czasem zgrzyty też się zdarza ale jedno mi się podoba, mówię co myślę ona też, jak się pokłócimy to zaraz nam przechodzi, jedno co jest ważne nudy w naszej przyjaźni nie ma. Proponuję Pana spróbować rozmawiać z kobietami, główny problem to że faceci nie potrafią rozmawiać z kobietami. Podobieństwa się przyciągają, pamiętajcie, ale tylko wtedy jeśli umie się rozmawiać z kobietą.
 • ~Rosa (7 Czerwca 2017, godz. 6:55)

  Byłam w związku z panem bykiem. .. wszystko szło pięknie aż któregoś dnia zakończył to ot Taaakkk. . No cóż. .. związek ze starszą kobietą z przeszłością (dzieci) nieco go przerósł ;-) ale żyć chyba jednak nie potrafił bez swojej Pani Baran bo po 3 miesiącach (nie traciliśmy w tym czasie kontaktu) wrócił z nadzieją że dam mu szansę jeszcze raz. .. hmmm no to daję. . Zobaczymy co z tego wyniknie ;-)
   
 • Agabeta (17 Grudnia 2016, godz. 23:24)

  Zupełnie się nie zgadzam, ja jestem bykiem jestem pracowita, mam mnóstwo pomysłów, ambitna a partner baran leniwy, pracuje bo musi, związek tych dwóch znaków porażka. Każde z nich chce gotować w związku, Baranowie nic nie można powiedzieć za to byk bardzo wymagający. Po jakimś czasie to co ich różni zaczyna przeszkadzać i zdają sobie sprawę z tego, że właściwie nic ich nie łączy.
 • ~Kasia (6 Grudnia 2016, godz. 13:52)

  Tragedia!!!! Kompletnie niedobrana para, nigdy się nie zrozumieją ,ja jestem Baran mój mąż to Byk. Tutaj nie da się stworzyć normalnego związku. Byk to leń i nudziarz, skończony kłamca i sknera ,choroby psychiczne i urojenia nie są mu obce tak samo jak nałogi (alkoholizm )
 • ~Byk (23 Grudnia 2015, godz. 16:12)

  Byłam z Baranem trzy lata o trzy za długo. Egoista, nieustępliwy, tylko jak on chce, zero czułości i chłodny emocjonalnie. Oczywiście Byk też nie jest święty, ale połączenie Byk i Baran niestety w moim przypadku nie zadziałało.
   
 • ~Magda (10 Listopad 2015, godz. 10:02)

  Jest bardzo trudny, konfliktowy baran niedostepliwy, wymagający, stawia swoje warunki i racje nie da się zżyć, konfliktowy ma swoje zdanie i nie da się z nim żyć.
 • ~Izaaaaaaaaaa (30 Marca 2015, godz. 2:21)

  No z tego co jest tu napisane to większość się zgadza ;-)
 • ~Baran (3 Maja 2014, godz. 11:18)

  byłam w związku z Bykiem 6 lat, wszystko było na mojej głowie. moja opinia o Byku: leniwy Materialista.
 • ~kasia (21 Września 2013, godz. 0:52)

  Wspaniały partner dla mnie byczki :) Cudowny pod każdym kątem opiekuńczy pracowity, godny zaufania... Wyrozumiały i duchowo spokojny :)
 • ~Marta (8 Lipca 2013, godz. 7:03)

  Zgadzam się z Jolą. Jestem z baranem od 8 lat i jest cudownie. Zdecydowanie najlepszy mężczyzna dla pani byk.
 • ~Jola (5 Lipca 2013, godz. 9:04)

  Jak dla mnie to bardzo ciekawy związek, aczkolwiek Baran może być czasem bardziej pracowity i aktywniejszy od Byka. Wydaje mi się, że związek ten obfituje w namiętność, a o stagnacji i można zapomnieć.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl