» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Baran - Baran

Baran i BaranW przypadku związku dwóch baranów może być różnie. Z reguły są to osoby, które lubią dominować w związkach, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że każda osoba będzie chciała narzucić swoje zdanie. Kiedy już dojdą do porozumienia, wtedy mogą stworzyć bardzo udany i trwały związek, mogący przetrwać przez wiele lat. W małżeństwie starają się, aby niczego im nie zabrakło - zwykle jedna i druga strona dąży do tego, aby ich rodzina miała wszystko, czego potrzeba. Często towarzyszy im „burza mózgów”, z uwagi na sporą ilość pomysłów, których im nie brakuje - wielokrotnie rzucają zaskakujące pomysły.

Barany będą z pewnością bardzo aktywne i żywe - w ich domu rzadko jest cicho. Muszą uważać, aby ich nadmierne rozmyślanie za marzeniami nie wpłynęło negatywnie na związek, ponieważ czasem mają wygórowane ambicje i wymagania. Największym mankamentem obu stron będzie dążenie do dominacji – może się okazać, że strony będą zacięte i zaczną walczyć o to, kto będzie prawdziwą głową rodziny. Nie jest to połączenie, które na dłuższą metę doprowadzi do rutyny - zazwyczaj jedna i druga strona z czasem zacznie czymś zaskakiwać swojego partnera.

W takim związku dość często zdarza się ostra dyskusja. W przypadku niezgodny jedna ze stron obraża się na dłuższy czas. Zodiakalny Baran może czasem postawić na swoim nawet nie pytając o zdanie swojej drugiej połówki. Takie połączenie znaków mimo wszystko jest ciekawe, ponieważ związek może być gorący i bardzo ciekawy.

Twój związek partnerski to Baran i Baran ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.48 6 (głosów: 35)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~Jola (15 Maja 2017, godz. 15:18)

  Ja Pani Baran z racj wieku i doświadczenia zyciowego nauczyłam sie trochę odpuszczać mojemu partnerowi Baran. Nie znaczy to ze nie mam prawa głosu , poprostu musze wiedzieć kiedy! Nasze pomysly razem analizujemy i razem decydujemy co jest nam potrzebne. Natomiast jeśli nasze decyzje lub reakcje kontroqersyjne dla innych to dla nas bardzo zrozumiałe i nie dziwią. Ciekawe w takim związku jest to ze rozumiemy sie bez słów i jeśli jedno z nas coś zrobi to druga osoba w pełni to akceptuje bo zrobiła by dokładnie to samo. Poglądy mamy te same, tak samo rozumiemy świat i ludzi i te same zeczy cieszą nas.
 • ~xx (25 Lutego 2017, godz. 2:19)

  Strasznie trudny typ. Wybuchowy, zaborczy trzeba przyznawać mu rację. Niestety strasznie trudny do zniesienia związek. Mówi to Pani Baran po 2,5 roku nie wytrzymała z Panem Baranem
 • ~nika12 (24 Sierpnia 2016, godz. 1:16)

  Mogę się podzielić swoją historią, byłam z baranem 8 miesięcy, nie licząc przerw 2 lata, mamy syna. Jednak postanowił ode mnie odejść, wrocił do swojej dawnej dziewczyny. Nadal go kocham ale bede musiala to zakonczyc. W związku zgadza sie dominacja, upór, ale także brak nudy w moim przypadku. Jednak nie potrafił okazywać uczuć, a także zdarzało mu się nie być wiernym.
 • ~Margaretttta (6 Maja 2016, godz. 21:35)

  Ciągłe kłótnie, walka o dominacje. Jak facetowi czasem nie ustąpisz, nie pogłaszczesz po główce i powiesz "Już dobrze, Kochanie" temat będzie powracał jak bumerang.
  Byliśmy 8 lat razem, już nie jesteśmy.
  Powodzenia.
 • ~kometa57 (13 Marca 2014, godz. 0:02)

  Jesteśmy od 25 lat ale są to lata walki i namiętności. Wieczna wojna o dominację . Kto lepiej zadba o interesy rodziny niż mąż? Oj ciężko,ale widać, że można - 25 lat świętowaliśmy w Hiszpanii.
 • ~Krila (26 Stycznia 2014, godz. 20:02)

  Oj połączenie dwóch Baranów to mieszanka wybuchowa :P Razem jesteśmy ze sobą już chyba z 4 lata i jest gorąco. Na pewno nie możemy się nudzić, jednak często zdarza się, że każdy z nas uparcie trzyma się swojej strony. Mimo wszystko kochamy się i jest nam dobrze.
 • ~tosia (5 Stycznia 2013, godz. 22:15)

  Dawno temu, ok 30 lat przeczytałam, że taki związek to wojna taktyczno-obronna. Sprawdza się nieustannie. Wichry namiętności są jednak w nas. Jeszcze jesteśmy razem -:) Minęło 28 lat.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl