» Przejdź do Menu «

Horoskop miłosny: Waga

Horoskop miłosny dla znaku Waga
Udane życie partnerskie jest dla osób spod znaku Wagi bardzo ważne. Szczęśliwy związek powinien być ich zdaniem oparty na udanym życiu rodzinnym, w którym nie zabraknie miłości i ciepła. Marzy im się wyjątkowa miłość, która przyniesie im spełnienie i wybije ich z codziennej rutyny i uczucia nudy. Raczej nie przepadają za miłosnymi przygodami, gdyż przeważnie są to osoby rozważne i podchodzące poważnie do związku.
Wagi wykazują się wysoką troską, zrozumieniem i mądrością życiową. Bardzo rzadko dopuszczają się do zdrad, gdyż starają się być wierni swojemu partnerowi. Muszą jednak uważać, gdyż niekiedy bywają zarozumiałe i kłótliwe - pragną dążyć do stabilności, jednak czasem może to wymagać stanowczych decyzji. Mimo wszystko osoby z tego znaku zodiaku mają szansę wieść udane i obfite życie uczuciowe.

Ona:
Bezstronna, sprawiedliwa, wyrafinowana i pragnąca stabilizacji w życiu rodzinnym. Czasami trochę zarozumiała i zbyt opiekuńcza. Bardzo towarzyska, śmiała i otwarta. Pragnie założyć szczęśliwą rodzinę z licznym potomstwem.

On:
Dyplomatyczny, wierny i silny. Potrafi rozkochać w sobie wiele kobiet. Pracę traktuje zazwyczaj, jako źródło utrzymania rodziny. Stara się, aby jego rodzinie niczego nie zabrakło, zapewniając jej należyty dobrobyt. W przypadku kłótni stara się dojść do kompromisu.

Ocena: 4.03 6 (głosów: 30)
Najnowsze komentarze (19):
 • ~Gośćhania 08 11 2018 godz 22 (8 Listopad 2018, godz. 22:04)

  pasuje wszystko do mojej kolezanki
 • ~Gość (19 Września 2018, godz. 22:45)

  Facet waga kłamliwy, tak jak ktoś napisał osacza swoją partnerkę, szpieguje, choć dalej udaje słodkiego. Potrafi stwarzać piękne pozory, potem jak już kogoś omami swymi kłamstwami jest tyranem, robi to co on chce. Ugania się za panienkami i tyle dla mnie zwykła łajza .
 • ~Malutka (15 Marca 2018, godz. 0:10)

  Niestety to prawda. Ja jestem wagą, partner też był wagą i jest to najgorsze połączenie. Wieczna bitwa. On podejrzliwy i wredny, chamski , zakompleksiony ...nigdy więcej. Dla kobiety wagi: panna, bliźniak, wodnik, baran. Polecam :)))
 • ~ryba (14 Lipca 2017, godz. 4:41)

  tak zarozumiały i kłótliwy a zwłaszcza gdy pan waga nie dostanie tego co chce od kobiety on czulosc bral by garsciami ale dac od siebie to juz gorzej... zero wsparcia i okazania uczuc nie wspominajac o rozmowach z partnerką
 • ~Waga (12 Grudnia 2016, godz. 18:16)

  Taaa... "Pragnie założyć szczęśliwą rodzinę z licznym potomstwem" i "Bardzo towarzyska, śmiała". To na pewno nie o mnie! Ale reszta się zgadza- pasuje zarówno do mnie jak i innych wag które znam ;)
 • ~Roberta (28 Lipca 2016, godz. 11:12)

  pan waga ...tylko kasa ,awantury ,zdrady. Tylko on się liczy, nic nie daje od siebie tylko on chce dostawać. Najgorsze że w moim życiu same wagi, a do mojego znaku to porażka... panna.
   
 • ~madalena (20 Lipca 2016, godz. 14:14)

  Pan Waga jest niestabilny, szybko się zakochuje, och ach, ale szybko odkochuje. Zdradza!!!!
 • ~Dana (9 Grudnia 2015, godz. 8:49)

  zgadzam się z SIS i Małą kobietką dokładnie tak na 100% to niedowartościowany egzemplarz staje się dobry tylko wówczas kiedy zwietrzy rywala na swojej drodze , panicznie boi się utraty swojej Pani ..... ale po czasie wszystko wraca do poprzedniego stanu ..... ja wodniczka
 • ~Marcelina (20 Sierpnia 2015, godz. 15:53)

  Pani Wag - nieśmiała i niezbyt pewna siebie jednak trzeba liczyć się z indywidualnym cechami każdego człowieka. Waga szybko się zakochuje i równie szybko nudzi, uwielbia uniesienia zauroczenia, pierwszego spojrzenia i nieśmiałego dotyku, niezdecydowana nie tylko w życiu codziennym lecz i uczuciowym.. Często łapie przysłowiowe "kilka srok za ogon", ma predyspozycje do błędnych wyborów.. - ja jestem Wagą. i często mam sama siebie dość
 • ~Eliza (31 Stycznia 2015, godz. 15:46)

  nic sie nie zgadza. Pan waga jak koleżanka zauważyla to facet zdradzający, kłamliwy i bezczelny. Chcący rzeczywiscie rodziny ale nie zdolny do działania w tym kierunku. Zostalam przez Wage (ja też jestem tym znakiem) zdradzona w czasie 6 miesiecy z 3ma kobietami z ktorymi tez jak się okazało chcial zbudowac rodzine ;)
 • ~Lani (13 Stycznia 2015, godz. 2:17)

  Szczęście obdarzyło mnie dwoma wagami w moim życiu, dwiema całkowicie różnymi, chociaż urodzonymi tego samego dnia. Poza cechami znaku zodiaku ważne są również cechy charakteru danej osoby,jednak opis pana wagi doskonale pasuje do mojego partnera z paroma wyjątkami, nie jest zarozumiały, tylko pewny siebie. Kłótliwość również odpada, zdecydowanie to on stara się nie dopuszczać do sytuacji, które prowadziłyby do kłótni. Jest czuły, kochający i zdecydowanie mogę powiedzieć, że w jego obecności czuję się spokojna i bezpieczna.
 • ~Sis (14 Stycznia 2014, godz. 12:01)

  Pan WAGA! KOSZMAR! Lata za każdą spódniczką, osacza swoją partnerkę, szpieguje, choć dalej udaje słodkiego. Potrafi stwarzać piękne pozory, gotuje, przynosi kwiaty, a jak Cię już zdobędzie - podporządkuje swoją partnerkę, tyranizując! Jest skąpy, wieczny piotruś pan, knuje swój plan i go spełnia, perfidny granic możliwości, dwulicowy typ!
   
 • ~krysia (11 Stycznia 2014, godz. 13:40)

  Ja zgadzam się z tym, że Waga stwarza miły i ciepły dom. Dba o szczęście i ciepło rodzinne. Natomiast nie jest zarozumiała ma poczucie własnej wartości, ale nie manifestuje tego. Nie jest też kłótliwa, gdyż jest dyplomatką i raczej zażegnuje spory niż je wywołuje. Nie jest wyrafinowana, ma raczej wyrafinowany gust. Jest po prostu zadbana i elegancka. Jest bardziej altruistką i stąd ta nadopiekuńczość. Pozdrawiam, w każdej grupie znajdują się odchylenia Krysia
   
 • ~Teresa B (31 Sierpnia 2013, godz. 23:34)

  Śmiała i otwarta? Raczej nieśmiała i niezbyt pewna siebie a reszta się zgadza. Co ta Inga jest w taki przykry sposób niesprawiedliwa?
 • ~inga (4 Sierpnia 2013, godz. 12:07)

  Pani Waga jest nie tyle wyrafinowana co wyrachowana, bardzo pragnie stabilizacji w życiu, oczywiście tej finansowej bo pieniążki przysłaniają jej cały świat, zarozumiała owszem i na tyle opiekuńcza żeby podrzucać dzieci i męża codziennie do teściów na obiad. A jaka towarzyska i otwarta na kontakty z mężczyznami, to się zgadza w 100%, idealna matka i żona ;)
 • ~Mymy (4 Sierpnia 2013, godz. 2:06)

  Pan waga znalazł sobie kochankę gdy zachorowałam na raka i odszedł więc mało tu widzę wspólnego z opisem.
 • ~Moni (12 Maja 2013, godz. 2:56)

  W zasadzie prawda.. Mógłby pojawić się na mojej drodze jakiś Bliźniak albo Wodnik :)
 • ~Margaret (23 Marca 2013, godz. 18:47)

  Ja się zgadzam w 100 % ;)
 • ~Joasia (7 Lutego 2013, godz. 14:38)

  Trochę się z tym zgadzam. Jestem po części taką osobą jak zostało to tutaj przedstawione. Mimo wszystko jestem osobą trochę skrytą i nieśmiałą, dlatego być może różnie to u mnie bywa z powodzeniem w miłości. Liczę jednak, że wkrótce trafię na idealnego partnera. Pozdrawiam wszystkie zakochane Wagi!
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl