» Przejdź do Menu «

Horoskop miłosny: Waga

Horoskop miłosny dla znaku Waga
Udane życie partnerskie jest dla osób spod znaku Wagi bardzo ważne. Szczęśliwy związek powinien być ich zdaniem oparty na udanym życiu rodzinnym, w którym nie zabraknie miłości i ciepła. Marzy im się wyjątkowa miłość, która przyniesie im spełnienie i wybije ich z codziennej rutyny i uczucia nudy. Raczej nie przepadają za miłosnymi przygodami, gdyż przeważnie są to osoby rozważne i podchodzące poważnie do związku.
Wagi wykazują się wysoką troską, zrozumieniem i mądrością życiową. Bardzo rzadko dopuszczają się do zdrad, gdyż starają się być wierni swojemu partnerowi. Muszą jednak uważać, gdyż niekiedy bywają zarozumiałe i kłótliwe - pragną dążyć do stabilności, jednak czasem może to wymagać stanowczych decyzji. Mimo wszystko osoby z tego znaku zodiaku mają szansę wieść udane i obfite życie uczuciowe.

Ona:
Bezstronna, sprawiedliwa, wyrafinowana i pragnąca stabilizacji w życiu rodzinnym. Czasami trochę zarozumiała i zbyt opiekuńcza. Bardzo towarzyska, śmiała i otwarta. Pragnie założyć szczęśliwą rodzinę z licznym potomstwem.

On:
Dyplomatyczny, wierny i silny. Potrafi rozkochać w sobie wiele kobiet. Pracę traktuje zazwyczaj, jako źródło utrzymania rodziny. Stara się, aby jego rodzinie niczego nie zabrakło, zapewniając jej należyty dobrobyt. W przypadku kłótni stara się dojść do kompromisu.

Ocena: 3.58 6 (głosów: 24)
Najnowsze komentarze (17):
 • ~Malutka (15 Marca 2018, godz. 0:10)

  Niestety to prawda. Ja jestem wagą, partner też był wagą i jest to najgorsze połączenie. Wieczna bitwa. On podejrzliwy i wredny, chamski , zakompleksiony ...nigdy więcej. Dla kobiety wagi: panna, bliźniak, wodnik, baran. Polecam :)))
 • ~ryba (14 Lipca 2017, godz. 4:41)

  tak zarozumiały i kłótliwy a zwłaszcza gdy pan waga nie dostanie tego co chce od kobiety on czulosc bral by garsciami ale dac od siebie to juz gorzej... zero wsparcia i okazania uczuc nie wspominajac o rozmowach z partnerką
 • ~Waga (12 Grudnia 2016, godz. 18:16)

  Taaa... "Pragnie założyć szczęśliwą rodzinę z licznym potomstwem" i "Bardzo towarzyska, śmiała". To na pewno nie o mnie! Ale reszta się zgadza- pasuje zarówno do mnie jak i innych wag które znam ;)
 • ~Roberta (28 Lipca 2016, godz. 11:12)

  pan waga ...tylko kasa ,awantury ,zdrady. Tylko on się liczy, nic nie daje od siebie tylko on chce dostawać. Najgorsze że w moim życiu same wagi, a do mojego znaku to porażka... panna.
   
 • ~madalena (20 Lipca 2016, godz. 14:14)

  Pan Waga jest niestabilny, szybko się zakochuje, och ach, ale szybko odkochuje. Zdradza!!!!
 • ~Dana (9 Grudnia 2015, godz. 8:49)

  zgadzam się z SIS i Małą kobietką dokładnie tak na 100% to niedowartościowany egzemplarz staje się dobry tylko wówczas kiedy zwietrzy rywala na swojej drodze , panicznie boi się utraty swojej Pani ..... ale po czasie wszystko wraca do poprzedniego stanu ..... ja wodniczka
 • ~Marcelina (20 Sierpnia 2015, godz. 15:53)

  Pani Wag - nieśmiała i niezbyt pewna siebie jednak trzeba liczyć się z indywidualnym cechami każdego człowieka. Waga szybko się zakochuje i równie szybko nudzi, uwielbia uniesienia zauroczenia, pierwszego spojrzenia i nieśmiałego dotyku, niezdecydowana nie tylko w życiu codziennym lecz i uczuciowym.. Często łapie przysłowiowe "kilka srok za ogon", ma predyspozycje do błędnych wyborów.. - ja jestem Wagą. i często mam sama siebie dość
 • ~Eliza (31 Stycznia 2015, godz. 15:46)

  nic sie nie zgadza. Pan waga jak koleżanka zauważyla to facet zdradzający, kłamliwy i bezczelny. Chcący rzeczywiscie rodziny ale nie zdolny do działania w tym kierunku. Zostalam przez Wage (ja też jestem tym znakiem) zdradzona w czasie 6 miesiecy z 3ma kobietami z ktorymi tez jak się okazało chcial zbudowac rodzine ;)
 • ~Lani (13 Stycznia 2015, godz. 2:17)

  Szczęście obdarzyło mnie dwoma wagami w moim życiu, dwiema całkowicie różnymi, chociaż urodzonymi tego samego dnia. Poza cechami znaku zodiaku ważne są również cechy charakteru danej osoby,jednak opis pana wagi doskonale pasuje do mojego partnera z paroma wyjątkami, nie jest zarozumiały, tylko pewny siebie. Kłótliwość również odpada, zdecydowanie to on stara się nie dopuszczać do sytuacji, które prowadziłyby do kłótni. Jest czuły, kochający i zdecydowanie mogę powiedzieć, że w jego obecności czuję się spokojna i bezpieczna.
 • ~Sis (14 Stycznia 2014, godz. 12:01)

  Pan WAGA! KOSZMAR! Lata za każdą spódniczką, osacza swoją partnerkę, szpieguje, choć dalej udaje słodkiego. Potrafi stwarzać piękne pozory, gotuje, przynosi kwiaty, a jak Cię już zdobędzie - podporządkuje swoją partnerkę, tyranizując! Jest skąpy, wieczny piotruś pan, knuje swój plan i go spełnia, perfidny granic możliwości, dwulicowy typ!
   
 • ~krysia (11 Stycznia 2014, godz. 13:40)

  Ja zgadzam się z tym, że Waga stwarza miły i ciepły dom. Dba o szczęście i ciepło rodzinne. Natomiast nie jest zarozumiała ma poczucie własnej wartości, ale nie manifestuje tego. Nie jest też kłótliwa, gdyż jest dyplomatką i raczej zażegnuje spory niż je wywołuje. Nie jest wyrafinowana, ma raczej wyrafinowany gust. Jest po prostu zadbana i elegancka. Jest bardziej altruistką i stąd ta nadopiekuńczość. Pozdrawiam, w każdej grupie znajdują się odchylenia Krysia
   
 • ~Teresa B (31 Sierpnia 2013, godz. 23:34)

  Śmiała i otwarta? Raczej nieśmiała i niezbyt pewna siebie a reszta się zgadza. Co ta Inga jest w taki przykry sposób niesprawiedliwa?
 • ~inga (4 Sierpnia 2013, godz. 12:07)

  Pani Waga jest nie tyle wyrafinowana co wyrachowana, bardzo pragnie stabilizacji w życiu, oczywiście tej finansowej bo pieniążki przysłaniają jej cały świat, zarozumiała owszem i na tyle opiekuńcza żeby podrzucać dzieci i męża codziennie do teściów na obiad. A jaka towarzyska i otwarta na kontakty z mężczyznami, to się zgadza w 100%, idealna matka i żona ;)
 • ~Mymy (4 Sierpnia 2013, godz. 2:06)

  Pan waga znalazł sobie kochankę gdy zachorowałam na raka i odszedł więc mało tu widzę wspólnego z opisem.
 • ~Moni (12 Maja 2013, godz. 2:56)

  W zasadzie prawda.. Mógłby pojawić się na mojej drodze jakiś Bliźniak albo Wodnik :)
 • ~Margaret (23 Marca 2013, godz. 18:47)

  Ja się zgadzam w 100 % ;)
 • ~Joasia (7 Lutego 2013, godz. 14:38)

  Trochę się z tym zgadzam. Jestem po części taką osobą jak zostało to tutaj przedstawione. Mimo wszystko jestem osobą trochę skrytą i nieśmiałą, dlatego być może różnie to u mnie bywa z powodzeniem w miłości. Liczę jednak, że wkrótce trafię na idealnego partnera. Pozdrawiam wszystkie zakochane Wagi!
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl