» Przejdź do Menu «

Horoskop miłosny: Baran

Horoskop miłosny dla znaku BaranBarany należą do osób niesamowicie energicznych i mających w sobie wielki zapał do działania. Wykazują się także czarującą wręcz charyzmą, która działa na ludzi w ich otoczeniu niczym magnes. Ich gadatliwość jest czasem dużym atutem w przyciąganiu drugiej połówki. Przeważnie Barany są mile odbierane przez ludzi - ich brak jest z pewnością zauważalny.
Niekiedy bywają bardzo otwarci i bez owijania w bawełnę potrafią mówić swojemu partnerowi o swoich planach życiowych, jak również wyznać mu swoje uczucie.
Przepadają wręcz za przygodą i romantycznymi chwilami w związku. Nie cierpią, kiedy wpadają w rutynę, a tym samym dochodzi do uczucia nudy. W niektórych przypadkach to właśnie oni próbują wprowadzić do związku trochę nowości i szaleństwa, aby go na nowo ożywić.

Ona:
Namiętna i spragniona romansów, która dość często chce dominować nad swoim partnerem. Pragnie, aby w jej związku zawsze coś się działo - nie przepada za uczuciem nudy. Jest dość wymagająca od swojego partnera. Zazwyczaj woli brunetów, ale nie pogardzi blondynami. Chce, aby jej wymarzony partner dał jej nie tylko stabilny związek, ale również spełnił niemałe oczekiwania finansowe. Z reguły w pierwszej kolejności jest dla niej najważniejsza rodzina. Kocha dzieci, dlatego często posiada liczne potomstwo.

On:
Silny, energiczny i elokwentny. Zawsze ma coś do powiedzenia swojej partnerce. Nie lubi, kiedy partnerka próbuje nad nim dominować. Jego przebojowy i otwarty charakter często pomaga w zdobyciu kobiet – nawet kilku w krótkim odstępie czasu. Dla rodziny zrobi niemal wszystko, ponieważ jest dla niego najważniejsza. Czuje wielką satysfakcję, kiedy w jego związku panuje stabilizacja materialna i uczuciowa.

Ocena: 4.23 6 (głosów: 34)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Gość (18 Czerwca 2020, godz. 11:23)

  Kobieta baran, 41 lat, I-wsza dekada. Widzę siebie tak: potrafię się dopasować do każdej sytuacji, potrafię być milcząca i słuchająca, potrafię też zagadać i nie dopuścić do słowa. Drobne, małe sprawy potrafią mnie czasem wyprowadzić z równowagi, a innym razem duże i poważne nie. Miewam czasem wahania nastrojów, nad którymi sama nie panuję i to mnie drażni. Jestem empatyczna, tolerancyjna, ugodowa. Na pierwszy rzut oka (podobno) nie miła, ale jak już ktoś mnie pozna to zmienia całkowicie zdanie.
 • ~żona barana (30 Września 2015, godz. 8:06)

  Baran to człowiek pracowity, przebojowy ale i złośliwy, trzeba postępować z nim jak z jajkiem. Nie rozumie intencji, zawsze jest najmądrzejszy, trudno mu postawić się w cudzej sytuacji, wszystko widzi ze swojej perspektywy i tak ocenia! Nie zna się na ludziach i często wyolbrzymia problemy, jest bardzo dumny, szybko się obraża i głupio
   
 • ~Hania (12 Kwietnia 2015, godz. 22:02)

  Ja tez mam problem z baranem. Jestem spod Bliźniąt i muszę baardzo uważać, co mówię. Nasze kłótnie zawsze wynikają z tego, że mój partner - Baran - nie rozumie intencji, dlaczego coś mówię. Kłóci się, rzuca słuchawką, zrywa ze mną, potem przyłazi z powrotem, płacze.. Ale ja go akceptuje. Tacy z nas szaleńcy: ani ze sobą, ani bez siebie. Ale to nawet śmieszne i pewnie już tak zostanie.
 • ~Antek (9 Sierpnia 2014, godz. 12:01)

  Mój baranek zmienia panienki jak chce mając swoją żonę
  wierzy jej, że wierna, zdrowa a ona wali go w rogi jak chce i kiedy chce. Jedynie kasa ich trzyma i dziecko.
 • ~kasiunia (14 Czerwca 2013, godz. 23:27)

  Mój baranek z 15.04.1950 r. wszystko się zgadza ale zdobywanie kobiet nie a może się mylę ? Synowa ur.w marcu też baranek to toczka w toczkę się zgadza tylko wnuków nie mogę się doczekać ale mogą być inne powody.
 • ~Urszula (24 Maja 2013, godz. 12:37)

  Jeśli chodzi o męża Barana, nic się nie zgadza. Rodzina jest dla niego na jednym z ostatnich miejsc. Na pierwszych są pasje, realizacja własnych pragnień, przyjaciel i jego zdanie oraz bezgraniczne zaufanie mu... A gdzieś na końcu rodzina.
 • ~malgosia (21 Maja 2013, godz. 20:52)

  Wszystko się u mnie zgadza. Ten horoskop jest napisany dla mnie. Mój brat też jest spod znaku barana, ale tu już nic się nie zgadza.
 • ~marlena (14 Marca 2013, godz. 22:43)

  Faceci z pod znaku barana popełniają wiele błędów, ale musisz mu powiedzieć żeby zmienił charakter, jeżeli nie che cie stracić i usiąść razem i poważnie porozmawiać... Moim zdaniem... Dla mnie ten horoskop miłosny powiedział całą prawdę om nie.... Szok.
 • ~Nana (20 Lutego 2013, godz. 10:11)

  No to teraz mam problem :P Z moim facetem xD jest to baran, popełnia wieeeeleeee błędów... Ale zawsze jak zaczynam ten temat to krzyczy na mnie lub mnie wkurza przedrzeźniając mnie xD
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl