» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop dzienny

Horoskop dzienny

Horoskop dzienny

 Każdy dzień może być dla Ciebie wyjątkowy i cudowny! To może być ten wyjątkowy, w którym doświadczysz czegoś niezwykłego i niecodziennego. Kto wie, czy wkrótce nie spełnią się Twoje marzenia. Los bywa zaskakujący i nawet zwykła codzienność potrafi być zaskakująca. Czasem musimy zmagać się z przeciwnościami losu, ale dzięki temu możemy udowodnić innym i sobie, jak bardzo jesteśmy silni w momencie, gdy udaje nam się wyjść pomyślnie z napotkanych trudności. Codziennie tak wiele dzieje się wokół nas, dlatego nawet w tym jedynym dniu będziemy w stanie przy odrobinie szczęścia dokonać ciekawych rzeczy. Chyba większość z nas jest ciekawa, co może nas spotkać w przeciągu całego dnia. Prawdopodobieństwo możliwych wydarzeń jest bardzo duże, dlatego nie zawsze da się określić nawet przy pomocy horoskopów i różnorakich wróżb, co może Cię spotkać. Astrolodzy potrafią zinterpretować układ ciał niebieskich na niebie w taki sposób, aby przełożyć ich położenie w pisemną formę określającą predyspozycje i możliwe wydarzenia, jakie nas spotkają.

Horoskopy dzienne na naszej stronie są inne, wyjątkowe i motywujące. Przede wszystkim dlatego, że nie ograniczają się jedynie do 12 znaków zodiaku. Zostały one dodatkowo rozszerzone o datę urodzenia (w przypadku horoskopów osobistych), dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz bardziej osobistą interpretację. Proces tworzenia horoskopów na każdy dzień opiera się głównie na rytmie biologicznym człowieka (na zasadzie podobnej do biorytmu), jednak znacznie unowocześniliśmy ten mechanizm w taki sposób, aby po wybraniu znaku i podaniu własnej daty urodzenia otrzymasz procentową analizę psychofizyczną wraz z twoją predyspozycją na ten dzień. Dodatkowo procentowy rozkład horoskopu dziennego wzbogaciliśmy słowną interpretacją, dlatego łatwiej będzie Ci przeanalizować otrzymane obliczenia. Z tego względu, że najczęstszą formą sprawdzanych w internecie horoskopów są właśnie te, które dotyczą jednego dnia, to zadbaliśmy, aby były one na naszej stronie jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Horoskop na dziś - ogólny:
Horoskop na dziś - anielski:
Horoskop na dziś - osobisty:
Podaj datę urodzenia:
» Zobacz energię dnia dla wszystkich znaków zodiaku «

Wydaje nam się, że stworzony przez nas mechanizm osobistych horoskopów zapewni lepszą interpretację, niż miałoby to miejsce w przypadku pisania przesłań przez wróżki lub astrologów. Wyciągając informacje z daty urodzenia o występujących zjawiskach i procesach działających w sposób cykliczny (niczym pory roku) możemy otrzymać pełny wgląd w nasz stan fizyczny, psychiczny oraz poznać możliwe predyspozycje, jakimi dysponujemy.

Oczywiście każdy horoskop należy traktować tylko, jako wskazówkę - nie jest on wyrocznią. W zasadzie to my sami mamy los w naszych rękach i od nas zależy, jak wyglądać będzie teraźniejszość i przyszłość. Mimo to większość potrzebuje wsparcia i ciepłych słów, aby uwierzyć, że szczęście nie jest zjawiskiem niedostępnym. Tak na prawdę każdy z nas może być radosny, jeżeli tylko dostroi się do szczęścia. Przesłanie zawarte w naszych interpretacjach może się spełnić, ale wcale nie musi - wszystko zależy od tego, jak pokierujemy swoim życiem. Nie należy też liczyć, że mimo szczęśliwych przesłań wystarczy bezczynnie czekać, aż los okaże się łaskawy.

Dodatkowym atutem naszego serwisu jest Wibracja Dnia, która różni się trochę od horoskopu dziennego - przede wszystkich określa ogólne predyspozycje całego dnia dla wszystkich osób na podstawie numerologii. Uzupełniona jest też ciepłą afirmacją, pozwalającą nam dobrze nastawić się na dzień.

W jaki sposób powstają interpretacje ?
W horoskopach ogólnych losujemy krótkie i ogólne przesłanie, będące wróżbą dla wybranego znaku zodiaku na dziś. Duży nacisk stawiamy na to, aby przesłanie było pozytywne i motywujące.
W przypadku horoskopów osobistych interpretacja jest generowana na podstawie daty urodzenia. Metoda została opracowana na podstawie rytmu biologicznego, jednak unowocześniliśmy ją w taki sposób, aby otrzymane z daty urodzenia wyniki posiadały słowną interpretację oraz odnosiły się do najważniejszych sfer życia.
Anielskie są natomiast wróżbą z wylosowanych kart na dziś.  

Ocena: 4.71 6 (głosów: 156)
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2016 - DobrySennik.pl