» Przejdź do Menu «

Tygrys

Tygrys
Osoby spod znaku Tygrysa, należą do silnych i agresywnych osób. Mimo, że ich osobowość bywa czasem zbyt brutalna, to potrafią oni okazać czułość swojemu partnerowi. Bywają również romantyczni i szarmanccy. Nie należą do osób o słabej psychice. Wielokrotnie potrafią przyjąć na siebie wielki ciężar, który z pomyślnością przezwyciężają. Należą do bardzo odważnych osób, dlatego nie boją się praktycznie niczego. Praktycznie zawsze osiągają sukcesy, gdyż wszelkie porażki nie zrażają ich. Pragną stabilnego i ciepłego związku. Czasami wolą wygodny tryb życia, co może przeszkodzić im w realizacji wielu celów. Wywierają silny wpływ na ludzi. Potrafią oczarować ludzi oraz wywierają na nich bardzo silny nacisk. Często lubią również dominować w swoim związku nad partnerem. Tygrys tworzy bardzo dobrą parę z osobą spod znaku Konia lub Psa.

Ocena: 4.88 6 (głosów: 26)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~TOsia (23 Marca 2016, godz. 8:36)

  Miałam tygrysa za męża. Zgadza się, ma wielkie serce, ale tylko wtedy gdy tego chce, bierze na klatę trudne sprawy nie wiedząc, że sobie z nimi nie poradzi, a przysparzając tym innym problemów, lojalny - jednostronnie, opiekuńczy - jak wąż, by zadusić ofiarę (jak kot tuczący mysz na posiłek), zaradny? - wstydzi się tego że wyciera podłogę kolanami i za chiny się do tego nie przyzna - 0 honoru!, co do gonienia innych, to się zgadza - pierwszy do bójki. Jednym słowem często przypomina tygryska z misia Puchatka. Niby chce dobrze, ale szczęście, że nieszczęście z tego wszystkiego nie wychodzi.
 • ~Maria (14 Marca 2016, godz. 22:45)

  "szczęśliwi ci co mają tygrysa w rodzinie. Jego serce jest przeogromne, bierze wszystko co trudne na swoją klate, lojany, opiekuńczy, zaradny, brzydzi sie chamstwem i intrygami, a kiedy potrzeba to pogoni kogo trzeba. . . tak juz jestem :-) i niekiedy sama siebie podziwiam
 • ~Sabina (17 Maja 2015, godz. 16:11)

  zgadza się wszystko w 100% i jestem z tego bardzo dumna ;))
 • ~kats (8 Marca 2015, godz. 20:19)

  ja tez sama siebie podziwiam
 • ~Tamma (29 Kwietnia 2014, godz. 21:21)

  To prawda ale wyostrzona. Tygrys ma bardzo dobre serce, jest lojalny, sprawiedliwy. Jego zmienność to tylko zmienne okoliczności a nie osobowość. Podziwiam tygrysy w przyrodzie i ... siebie też. :) Natomiast jeśli chodzi o związek to rzeczywiście z Koniem nadają na tych samych falach. W przeciwieństwie do naszego horoskopu zodiaku ten bardziej określa osobowość człowieka. Najlepiej mieć oba do porównania. W moim przypadku przeważają cechy roku chińskiego nad miesięcznym zodiakiem i to znacznie.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl