» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop anielski » Horoskop anielski Panna - dzienny

Horoskop dzienny z kart anielskich (18.07) » Panna

a) Przesłanie ogólne:
Każdy z nas posiada swojego osobistego Anioła stróża, który czuwa przy nas od momentu narodzin, aż do końca Naszego życia. Karta pragnie Ci zakomunikować, że Twój anioł jest zawsze przy tobie i chętnie Ci pomoże, jeżeli go o to poprosisz. Oznacza również, że nie ma żadnych powodów do obaw – z pomocą Twojego anioła stróża, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Jego ochrona jest niczym puklerz, która odbija wszelkie napotkane zagrożenia, prowadząc Cię ku szczęściu i radości.

b) Rodzina, miłość i znajomi:
Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy we właściwy sposób odnosimy się z szacunkiem do Naszego partnera lub partnerki. Osoby samotne powinny stać się bardziej ufne do otoczenia. Odrzuć negatywne myśli, zacznij myśleć pozytywnie!

c) Finanse i praca:
Karta z tym Aniołem oznacza, że źródłem niepowodzeń finansowych może być złe zarządzanie pieniędzmi. Zastanów się, czy wydajesz je w mądry i przemyślany sposób. Być może tracisz je na zbędne wydatki, które nadszarpują Twój budżet. Inne znaczenie tej karty mówi, że powinieneś zmienić swój stosunek do pieniędzy - być może traktujesz je pierwszorzędnie, zapominając przez to o dobrach niematerialnych, które mają od nich wyższą wartość. Niewykluczone, że wkrótce docenisz wartość tego, czego nie da się kupić za żadne pieniądze.

d) Zdrowie i kondycja:
Wszelkie problemy zdrowotne zaczynają powoli odchodzić w zapomnienie. Anioł Uzdrowienia pomaga Ci wyleczyć nie tylko Twoje ciało, ale również Twoją duszę, otwierając Cię na nowy, lepszy początek. Nie musisz się zatem dalej obawiać o swoje zdrowie – spróbuj myśleć pozytywnie i nie bagatelizuj znaków z otoczenia. Być może pojawi się osoba, która chętnie Ci pomoże.

Cytat dnia:
"Bywa, że pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy. " - Paulo Coelho, "Weronika postanawia umrzeć"
Zodiakalne Panny uwielbiają porządek i ład. Nie cierpią, gdy wokół nich pojawia się zamieszanie i chaos. Potrafią być pomocne i dobroczynne. Niejednokrotnie wykazują się sporą mądrością i doświadczeniem. Osoba z tego znaku zodiaku często w znaczącym stopniu dba o swój wygląd zewnętrzny i o sprawność fizyczną. Panny potrafią się w porę opanować i ostudzić negatywne emocje, zapobiegając w ten sposób wielu konfliktom. Momentami lubią być szczere i bezpośrednie.
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl