» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop anielski » Horoskop anielski Panna - dzienny

Horoskop dzienny z kart anielskich (26.06) » Panna

a) Przesłanie ogólne:
Każdy z nas posiada swojego osobistego Anioła stróża, który czuwa przy nas od momentu narodzin, aż do końca Naszego życia. Karta pragnie Ci zakomunikować, że Twój anioł jest zawsze przy tobie i chętnie Ci pomoże, jeżeli go o to poprosisz. Oznacza również, że nie ma żadnych powodów do obaw – z pomocą Twojego anioła stróża, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Jego ochrona jest niczym puklerz, która odbija wszelkie napotkane zagrożenia, prowadząc Cię ku szczęściu i radości.

b) Rodzina, miłość i znajomi:
Osoby samotne nie powinny izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę. Osoby będące w związku nie powinny ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji. Twój partner może się czuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować/podejmowała decyzje bez jego zdania.

c) Finanse i praca:
Jeżeli oczekujesz nagłego zwrotu w sprawach finansowych, to najwidoczniej musisz się jeszcze uzbroić w odrobinę cierpliwości. Czasem wielka zmiana potrzebuje większej ilości czasu. Anioł ten wspiera Cię i pomaga poradzić sobie z różnymi trudnościami finansowymi. Pomaga Ci zapomnieć o różnych niepowodzeniach, dają Ci do zrozumienia, że czas leczy rany.

d) Zdrowie i kondycja:
Jeżeli miewasz problemy zdrowotne, to obecność tych aniołów świadczy, że musisz zwrócić uwagę na stan swoich myśli. Anioły białego promienia próbują odciąć Cię od stresu, strachu i lęku przed różnymi chorobami, aby pomóc Ci zachować pełne zdrowie i odnaleźć piękno życia.

Cytat dnia:
"– Puchatku? – Tak Prosiaczku? – Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś." - Kubuś Puchatek
Zodiakalne Panny uwielbiają porządek i ład. Nie cierpią, gdy wokół nich pojawia się zamieszanie i chaos. Potrafią być pomocne i dobroczynne. Niejednokrotnie wykazują się sporą mądrością i doświadczeniem. Osoba z tego znaku zodiaku często w znaczącym stopniu dba o swój wygląd zewnętrzny i o sprawność fizyczną. Panny potrafią się w porę opanować i ostudzić negatywne emocje, zapobiegając w ten sposób wielu konfliktom. Momentami lubią być szczere i bezpośrednie.
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl