» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop anielski » Horoskop anielski Bliźnięta - dzienny

Horoskop dzienny z kart anielskich (21.01) » Bliźnięta

a) Przesłanie ogólne:
W życiu nieustannie dokonujesz wyboru, jednak nie zawsze jesteś pewny/a tego, co robisz. Anioły fioletowego promienia przypominają Ci, że posiadasz niesamowitą intuicję, dzięki której instynktownie możesz zawsze dokonać trafnego wyboru. Karta oznacza, że w Twoim życiu może się pojawić sytuacja, która będzie od Ciebie wymagać podjęcia odpowiedzialnej decyzji. Musisz wsłuchać się w głos swojego wnętrza, a na pewno znajdziesz odpowiedź.

b) Rodzina, miłość i znajomi:
W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać. Osoby samotne powinny przełamać swoje wewnętrzne słabości, jeżeli chcą poznać swoją wymarzoną miłość. Brakuje im trochę zdecydowania i pewności siebie, ale z pewnością mają szansę na poznanie prawdziwej miłości. Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

c) Finanse i praca:
Karta z tym Aniołem oznacza, że źródłem niepowodzeń finansowych może być złe zarządzanie pieniędzmi. Zastanów się, czy wydajesz je w mądry i przemyślany sposób. Być może tracisz je na zbędne wydatki, które nadszarpują Twój budżet. Inne znaczenie tej karty mówi, że powinieneś zmienić swój stosunek do pieniędzy - być może traktujesz je pierwszorzędnie, zapominając przez to o dobrach niematerialnych, które mają od nich wyższą wartość. Niewykluczone, że wkrótce docenisz wartość tego, czego nie da się kupić za żadne pieniądze.

d) Zdrowie i kondycja:
Najwyraźniej w ostatnim okresie mogłaś/eś prowadzić tryb życia, który niekorzystnie działał na Twoje ciało, bądź psychikę. Metatron pomaga Ci otworzyć się na wiedzę, zwracając większą uwagę na Twoje zdrowie, jak również zmieniając Twój tryb życia na korzystniejszy dla Twojego ciała i ducha.

Cytat dnia:
"Gdy człowiek jest szczęśliwy, żyje w harmonii z samym sobą i swoim otoczeniem. " - Oscar Wilde
Osoby z tego znaku zodiaku wysoko cenią sobie współpracę z ludźmi. Nie należą do samotników, dlatego już od wczesnych lat szukają trwałej przyjaźni, jak również szybko chcą wejść w udany związek. Czasem są nadpobudliwe i potrafią działać pod wpływem emocji. Zodiakalne Bliźnięta nie są zbyt spokojne - potrafią być bardzo gadatliwe. Niemal zawsze mają coś do powiedzenia. Kieruje ich też chęć poznawania tajemnic i silna dociekliwość.
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl